Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Liczba posłów: 1
Prezes: Jakub Sopniewski
Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Postautor: Jakub Sopniewski » 08 paź 2018, 21:05

Witam wszystkich. Oto moje media społecznościowe.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Re: Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Postautor: Jakub Sopniewski » 15 paź 2018, 14:47

@JakubCh2004
Skontaktowałem się z Panią Premier Anną Radziwiłł-Schmidt w sprawie protestów przeciwko wprowadzeniu w Polsce euro. Chciałem, żeby ona, albo ktoś z jej rządu zareagował na te protesty i podjął dialog w tej sprawie. Pani Premier akurat nie może odpowiedzieć, bo jest nieobecna, ale ktoś z rządu chyba może to zrobić, ale cóż, zobaczymy.
Chciałem uruchomić kampanię przeciwko wprowadzeniu euro w Polsce, ale poczekam z tym jakiś czas, prawdopodobnie do środy.

Co innego, jeśli UE miałoby być przekształcone w jedno państwo federacyjne, do którego należałaby również Polska, ale póki co Polska nie należy do federacji powstałej z UE, to jestem przeciwko wprowadzeniu w niej waluty euro.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Re: Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Postautor: Jakub Sopniewski » 15 paź 2018, 14:48

@JakubCh2004
A no i jeszcze z innej beczki. Doszło do zmian w informacjach o RKon.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 17 paź 2018, 21:38

@KKajkowska
Zapoznałam się z pana postulatami i myślę że działacze mogą je nawet poprzeć w zamian za wspólną pracą w dziedzinie mediów. Podoba nam się utworzenie metropolii choć nie wiemy czy planujecie wraz z powiatami skasowanie gmin.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Jakub Sopniewski - media społecznościowe

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 20 kwie 2022, 19:22

Jakub Sopniewski pisze:@JakubCh2004
A no i jeszcze z innej beczki. Doszło do zmian w informacjach o RKon.

Katarzyna Kajkowska lubi to.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Partia Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron