Damian Bartyla - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Jakub Sopniewski
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 7:38

@BartylaBytom w odpowiedzi do @LubomirHanzel

Nie mówię nie, ale spotykać się tylko z wąską linią ludzi jest moim zdaniem lekko niepoważne.

OG: Dodawaj tweety z odpowiedziami jak ja, teraz na TT jest 280 znaków i w tweetach nie ma nicków, tylko jest właśnie takie coś ;) Chyba, że chcesz, żeby to dotarło do szerszej grupy osób, to dajesz przykładowo ".@LWoj94".
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 07 sie 2018, 8:39

ObrazekObrazek Ludomir Handzel @LudomirHandzel
W odpowiedzi do @BartylaBytom

To trzeba przestać oglądać mainsteamowe media. Wąską linią nie są ani przedsiębiorcy (20% osób w wieku produkcyjnym w Nowym Sączu), ani pracobiorcy (40% ludności Nowego Sącza), ani studenci i ludzie młodzi (7% mieszkańców w wieku od 15 do 29 lat)


ObrazekObrazek Ludomir Handzel @LudomirHandzel
W odpowiedzi do @BartylaBytom

A to tylko kilka z grup, z którymi się już spotkałem. Poza tym moje spotkania są otwarte dla wszystkich wyborców niezależnie gdzie się odbywają


OG: Przecież nie przekroczyłem 280 znaków ;) a tweeter faktycznie zmienił sposób prezentowania odpowiedzi nie korzystałem z niego baaardzo dawno, dostosowuję się :)
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 12:08

@BartylaBytom
W odpowiedzi do @LubomirHanzel

To nie widzę problemu w takim przypadku.

OG: Nie w tym rzecz. Po prostu daję info, bo nie każdy właśnie wie jak jest na TT, bo myślę, że nawet nie przekroczyłeś 140 ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 20 kwie 2022, 19:17

Katarzyna Kajkowska daje lubię to.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Iwona Malinowska » 26 kwie 2022, 13:07

@BartylaBytom

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego pomysłu, ale tak się zastanawiam, ale skoro SCD odkopało pomysł jednego miasta wokół Katowic, to na to samo by nie wyszło, gdyby włączono je do Katowic? Obrazek
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Damian Bartyla - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 26 kwie 2022, 15:17

@KKajkowska
Pomysł mojej partii zakłada akurat Katowice w ramach takiego miasta lub nazwanie go nie Silesia a właśnie Katowice.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Partia Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron