Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Liczba posłów: 1
Prezes: Jakub Sopniewski
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 sie 2018, 9:12

Obrazek
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 sie 2018, 9:24

Ryszard Nowak rozpoczął kampanię przed wyborami uzupełniającymi.

Ryszard Nowak w raz z działaczami Ruchu Konserwatywnego rozpoczęli kampanię przed wyborami uzupełniającymi w 2027 roku.

Obrazek
Z mieszkańcami Nowego Sącza spotkał się były prezydent tego miasta Ryszard Nowak, który kandyduje na posła w okręgu obejmującym Nowy Sącz.

Nowak rozmawiał z mieszkańcami na nurtujące ich tematy, ale również mówił co zamierza zrobić. "Przede wszystkim związki gmin, także zamierzam w Sejmie walczyć o to, żeby miasto dostawało większe dofinansowania czy to z budżetu państwa, czy z Unii Europejskiej. Zamierzam także dążyć do wprowadzenia emerytury Obywatelskiej w wysokości 900 zł miesięcznie. To ułatwi życie najbiedniejszym emerytom, a nie powinno też utrudnić życia tym bogatszym, bowiem jesteśmy dość oszczędnym narodem. Chcemy jako Ruch Konserwatywny również tego, by Komendant Główny Policji był wybierany również przez Króla Polski. Uważamy, że to poprawi pracę policji i uniezależni od rządu."
Nowak dodał także, że liczy na głosy wyborców.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 sie 2018, 9:37

Ryszard Nowak kontynuuje kampanię przed wyborami uzupełniającymi.

Obrazek

Ryszard Nowak w raz z działaczami Ruchu Konserwatywnego kontynuują kampanię przed wyborami uzupełniającymi w 2027 roku w Nowym Sączu.

Były prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak kontynuuje spotkania w terenie. Tym razem spotkał się z mieszkańcami Starego Sącza.

Obiecał m.in. obniżenie podatku VAT z 22% do 15%, a także to, że rekomendację do wyboru KRRiT przez Sejm będą mieć obywatele i wójtowie, burmistrzowie, oraz prezydenci miast. Nowak obiecał także, że będzie walczył o interesy miasta w Sejmie. "Chcę, by mieszkańcy Starego Sącza żyli w nowoczesnym mieście. Takim, w którym chce się mieszkać. Jeżeli zostanę wybrany na posła, to będę się starał walczyć o wasze interesy. Dlaczego chcę, żebyście państwo zagłosowali na mnie. Ja to gwarantuję."
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 sie 2018, 9:53

Ryszard Nowak nie zwalnia tempa!

Obrazek

Ryszard Nowak razem z działaczami Ruchu Konserwatywnego nie zwalniają tempa i kontynuują kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Były prezydent Nowego Sącza ponownie spotkał się z mieszkańcami Nowego Sącza, gdzie rozmawiał o przyszłości miasta, oraz o programie, który ma Ruch Konserwatywny. "Przede wszystkich chcemy stałych baz NATO w Polsce. Chcemy również zlikwidować Radę Mediów Publicznych, która naszym zdaniem jest organem zbędnym. Chcemy także reformy Unii Europejskiej, która zmierzałaby w stronę Unii Narodów. Unia jest totalnie zbiurokratyzowana, nakazuje państwom narodowym coś, co nie jest dla niej korzystne, ale też odeszła od tradycyjnych wartości. Jako mieszkaniec Nowego Sącza i Polak nie chcę takiej Unii, chcę Unii Narodów. Również zamierzamy dać instrument skrócenia kadencji Sejmu, czy Senatu w ramach referendum."
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 05 sie 2018, 14:54

Ryszard Nowak spotkał się z przedsiębiorcami

Obrazek

Ryszard Nowak razem z działaczami Ruchu Konserwatywnego nie zwalniają tempa i kontynuują kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Były prezydent Nowego Sącza spotkał się z przedsiębiorcami inwestującymi na terenie Nowego Sącza. Obiecał im między innymi to, że Ruch Konserwatywny będzie bronił liberalnych ustaw gospodarczych, a także obniżenie podatków, w tym podstawową stawkę VAT do 15%. "Mogę to państwu obiecać. Wolnościowa gospodarka jest dla nas ważna dla nas, jak i dla państwa." Powiedział Ryszard Nowak.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 06 sie 2018, 12:57

Ryszard Nowak spotkał się z rodzinami z dziećmi

Obrazek

Ryszard Nowak razem z działaczami Ruchu Konserwatywnego nie zwalniają tempa i kontynuują kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Były prezydent Nowego Sącza spotkał się z rodzinami z dziećmi zamieszkujących Nowy Sącz, Chełmiec, Gródek n.Dunajcem, Kamionka Wielka, Łabowa, Łącko, Łososina Dolna, Nawojowa, Piwniczna, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz. Obiecał im między innymi bon o wartości 500 zł na drugie i każde kolejne dziecko, a także pierwsze w przypadku nieprzekraczania dochodu, a także złotówkę za każdą złotówkę. Nowak zapowiedział także, że będzie popierał utrzymanie programu kultura za złotówkę. Zapowiedział również rodzinom, że poprze obniżenie podstawowej staki podatku VAT do 15%.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 06 sie 2018, 12:57

Ryszard Nowak w Kamionce Wielkiej

Obrazek

Ryszard Nowak razem z działaczami Ruchu Konserwatywnego nie zwalniają tempa i kontynuują kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Ryszard Nowak spotkał się z mieszkańcami Kamionki Wielkiej, gdzie rozmawiał między innymi o powiększeniu wydatków na policję. "Dla państwa ważne jest państwa bezpieczeństwo, dla mnie także. Jako poseł będę się starał, by państwa bezpieczeństwo, Polski gminnej poprawić. Jest to dla mnie bardzo ważne i będę w Sejmie o to walczył." Mówił też o możliwości powstania związków gmin. "To inwestycja w przyszłość. Duże związki gmin dla tych małych to szansa na rozwój, dobrą komunikację miejską i jej niezawodność. Właśnie w naszej reformie o to chodzi." Dodał również "Jeżeli zostanę posłem, to zamierzam walczyć o dofinansowanie ważnych inwestycji w Kamionce z budżetu państwa. To ważne dla mieszkańców i będę dbał o ich interesy."
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Wybory uzupełniające do Sejmu 2027 - Nowy Sącz

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 17:37

Finisz kampanii Ryszarda Nowaka.

Obrazek

Ryszard Nowak razem z działaczami Ruchu Konserwatywnego kończą kampanię przed wyborami uzupełniającymi do Sejmu.

Były prezydent Nowego Sącza na koniec swojej kampanii spotkał się z mieszkańcami Nowego Sącza, gdzie zaprezentował kolejne postulaty, jak m.in. wybór Komendanta Głównego Policji przez Króla Polski, a także wprowadzenie "Kotwicy Budżetowej", wydłużenie kadencji samorządów do 5 lat i ich dwukadencyjność. Nowak dodał także "Te wybory to szansa dla mieszkańców Nowego Sącza na zmiany dobre. Pamiętacie państwo ile zrobiłem dla miasta przez 12 lat. Z miasta słabo rozwiniętego i mającego problemy po stracie statusu miasta wojewódzkiego zostawiłem to miasto dobrze rozwinięte. Liczę na to, że państwo wybiorą mnie na posła, ja i Ruch Konserwatywny nie oszukamy państwa i będziemy stopniowo realizować nasz program."
[/quote]
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Partia Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron