Portale społecznościowe polityków RKon

Liczba posłów: 1
Prezes: Jakub Sopniewski
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 12:20

Ryszard Nowak (Facebook)

Pan Hanzel niestety nie wie, że jest coś takiego jak dofinansowanie z budżetu państwa na inwestycje celowe, nawet jeżeli OWI upadło. Jako poseł będę dążył do tego, żeby inwestycje doszły do skutku dzięki wsparciu budżetu państwa.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 13:22

@PiotrSpyra

Fryderyk Skarbiński mówił, że nie będzie przyjmować do Rządzić Inaczej spadów partyjnych, teraz RI przyjmuje Darię Gołębiewską-Tataj. Tylko prawda i wiadomo jaka prawda w wykonaniu RI. #niepoważnipolitycy
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 07 sie 2018, 14:10

Obrazek]Obrazek
Ludomir Handzel
Komentarz pod postem Ryszarda Nowaka

Myśli Pan, że to jest clou działalności posłów? Rozdzielanie pieniędzy podatników na remonty chodników i inwestycje lokalne? Ja wolę zająć się większymi wyzwaniami - demografia, transformacja cyfrowa, bezrobocie, konkurencyjność i innowacyjność gospodarki. Pan swoje cele realizować może nawet i lepiej w samorządzie. Po co pchać się na Wiejską skoro nie ma się nic do powiedzenia w polityce ogólnokrajowej poza obiecywaniem rzeczy których nie jest się w stanie zrealizować? Nadal mnie ciekawi jak zamierza Pan zrealizować obietnicę obniżki podatków w tej kadencji? Czy to była tylko kiełbasa wyborcza rzucona z nadzieją, że "ciemny lud to kupi"?


ObrazekObrazek Fryderyk Skarbiński @Fryderyk_Skarbinski
W odpowiedzi do @PiotrSpyra

Dr Gołębiowska-Tataj to nie żaden spad partyjny tylko światowej sławy ekspertka w dziedzinie innowacji. Niech pan osiągnie w życiu poza polityką przynajmniej 1/4 tego co doktor zanim zacznie pan mówić o spadach partyjnych #rzadzićinaczej


ObrazekObrazek Fryderyk Skarbiński @Fryderyk_Skarbinski
W odpowiedzi do @PiotrSpyra

Daria już zapowiedziała, że nie będzie kandydować w kolejnych wyborach samorządowych i chce przede wszystkim włączyć się w pracę ekspercką w stowarzyszeniu wspierając nasz program. Jest przede wszystkim ekspertką i naukowcem a nie politykiem #rzadzićinaczej
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 14:41

Ryszard Nowak odpowiada:

Odnoszę wrażenie, że pan nie rozumie o co mi chodzi. Nie mówię, że to zrobię, bowiem nie jestem w stanie tego zrobić, a będę starał się wywalczyć dofinansowanie do inwestycji, co akurat jest możliwe, bowiem jako jedyny realnie postanowiłem poruszyć ten temat. Jeżeli nie zostanę posłem, to będę mimo to się bardzo cieszył, jeżeli takie dofinansowanie się pojawi.

@PiotrSpyra w odpowiedzi do @FryderykSkarbinski

To pan mówił o przyjmowaniu "spadów partyjnych", a nie ja, nie mówię też, że nie jest ekspertem, bowiem jej rządy w ministerswie były dobre, zadziwia mnie jednak niekonsekwencja @RzadzicInaczej w tej kwestii.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Fryderyk Skarbinski
Posty: 1066
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:33

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Fryderyk Skarbinski » 07 sie 2018, 19:09

Obrazek]Obrazek
Ludomir Handzel
Komentarz pod postem Ryszarda Nowaka

Z Pana wypowiedzi i materiałów kampanijnych wynika zupełnie co innego. Cytuję za oficjalnymi materiałami Ruchu Konserwatywnego: "Obiecał im między innymi (...) obniżenie podatków, w tym podstawową stawkę VAT do 15%." i kolejne "Obiecał m.in. obniżenie podatku VAT z 22% do 15%" i jeszcze "Obiecał im między innymi bon o wartości 500 zł na drugie i każde kolejne dziecko, a także pierwsze w przypadku nieprzekraczania dochodu, a także złotówkę za każdą złotówkę" i tu cytat z Pana wypowiedzi "Mogę to państwu obiecać." Dużo tych obietnic więc zapytam jeszcze raz jak zamierza je pan zrealizować? Czy to tylko puste obietnice i sam pan jest świadom, że nie jest w stanie ich spełnić?


ObrazekObrazek Fryderyk Skarbiński @Fryderyk_Skarbinski
W odpowiedzi do @PiotrSpyra

Określenie "spad partyjny" dotyczy zawodowych polityków, którzy od lat nic innego nie robią tylko zajmują stanowiska. Doktor Gołębiewska-Tataj cały czas prowadzi swoją pracę naukową i dla nas jest przede wszystkim wybitnym ekspertem w dziedzinie innowacji #rzadzićinaczej
Fryderyk Skarbiński - przewodniczący Stowarzyszenia "Rządzić Inaczej", ekonomista behawioralny, doktor ekonomii i psychologii, project manager, działacz społeczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 19:20

Ryszard Nowak odpowiada:

Nie zrozumiał pan, mi chodziło o inwestycje. Co do VATu i bonu, myślę, że to się może udać, rząd nie ma większości, a opozycja myślę, że poprze nasze ustawy, bowiem odrzucenie przez PL-K ustawy podatkowej byłoby hipokryzją tej partii.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 21:31

@PawelMalinowski

Niestety nie udało się, boli najgorsze 4 miejsce...
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 07 sie 2018, 21:39

Ryszard Nowak (Facebook)

Porażka boli, ale myślę, że czas wyciągnąć z niej pozytywne wnioski. Mimo, że miałem na początku kampanii dość niskie poparcie potem była nadzieja nawet na zwycięstwo w wyborach uzupełniających. Trzeba wyciągnąć pozytywne, ale też negatywne wnioski z tej porażki. Liczę na to.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 21 sie 2018, 21:08

@PawelMalinowski

Duża część SN-K de facto wsparła słaby rząd. Gratulacje.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Portale społecznościowe polityków RKon

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 sie 2018, 12:27

@PiotrSpyra

Ciekawi mnie kogo wesprze @AndrzejDuda w wyborach uzupełniających w Krakowie. Swojego szwagra, czy mentora? ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Partia Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron