Kampania prezydencka - Sosnowiec.

Liczba posłów: 1
Prezes: Jakub Sopniewski
Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Kampania prezydencka - Sosnowiec.

Postautor: Jakub Sopniewski » 26 wrz 2018, 21:41

Oto folder związany z kampanią prezydencką w Sosnowcu. Przypominam, że kandydatem RKon jest Dominik Charasim, który akurat startuje z komitetu wyborczego wyborców, czyli nie startuje z komitetu wyborczego RKon. Ale mimo to jest on kandydatem RKon, i jego zwycięstwo zależy od tego, czy naszemu ugrupowaniu uda się utrzymać władzę w Sosnowcu. Dlatego proszę o oddanie głosu na Dominika Charasima! Hasłem wyborczym kampanii prezydenckiej pana Charasima jest "Charasim dla Sosnowca".
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2018, 16:19 przez Jakub Sopniewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Inauguracja kampanii prezydenckiej w Sosnowcu.

Postautor: Jakub Sopniewski » 28 wrz 2018, 16:09

Obrazek


W Sosnowcu, na konwencji Ruchu Konserwatywnego odbyła się inauguracja kampanii prezydenckiej w tym mieście. Na konwencji był obecny zarówno kandydat na prezydenta Sosnowca Ruchu Konserwatywnego, który startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Dominika Charasima, Dominik Charasim, jak i prezes RKon, Jakub Sopniewski. Obaj panowie również wygłosili przemówienia.


Oto przemówienie Jakuba Sopniewskiego:
Drodzy Sosnowiczanie! Drogie Sosnowiczanki! Mam zaszczyt zainaugurować kampanię prezydencką Ruchu Konserwatywnego w Sosnowcu. Są to bardzo ważne wybory, ponieważ od nich zależy, czy uda się nam, naszemu ugrupowaniu utrzymać władzę w Sosnowcu. Łukasz Wójtowicz, były prezes RKon, no i również były prezydent Sosnowca, będąc tym prezydentem nie zdążył wszystkiego zrobić, więc to nie jest tak, że on nie spełnia obietnic, czy co. Fakt. Jako prezydent Sosnowca nie spełnił danych obietnic, ale to dlatego, że nie zdążył ich zrealizować. On jest w końcu człowiekiem, i nie jest on wszechmogący, tak jak wszyscy, którzy tutaj jesteśmy. Ale my dokończymy to, czego nie zrobił pan Wójtowicz!

Sosnowiczanie, Sosnowiczanki, zaufajcie nam! Pozwólcie nam kontynuować w Sosnowcu naszą politykę! Pozwólcie nam tworzyć przyszłość! Naprawdę Was o to proszę!

Dziękuję bardzo.



Następnie przemówił Dominik Charasim:
Drodzy Sosnowiczanie! Drogie Sosnowiczanki! Cieszę się bardzo, że mogłem być Waszym wiceprezydentem, a teraz jeszcze kandydować na Waszego prezydenta. To jest dla mnie ogromny zaszczyt. Jako wiceprezydent tego wspaniałego miasta robiłem, co tylko mogłem, i jak wybierzecie mnie na prezydenta, również będę robił, co tylko w mojej mocy!
Tak jak mówił pan prezes RKon, pan Sopniewski, dokończymy to, czego nie zdążył zrobić pan Łukasz Wójtowicz w trakcie swojej prezydentury, i będziemy kontynuować naszą politykę. Tylko Wy, Sosnowiczanie i Sosnowiczanki, musicie nam to umożliwić. Dać nam na to szansę. Naprawdę warto. My budowaliśmy, i będziemy budować w Sosnowcu przyszłość, ale sami tej przyszłości nie wybudujemy. Potrzeba nam do tego Waszej pomocy, dlatego 7 maja pójdźcie wszyscy do urn, kto tylko może i oddajcie głos na mnie! Na lepszy Sosnowiec! Na lepszą przyszłość Sosnowca!

Dziękuję bardzo.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2018, 14:12 przez Jakub Sopniewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Spotkanie Charasima z wyborcami na Śródmieściu.

Postautor: Jakub Sopniewski » 29 wrz 2018, 14:06

Obrazek


Dominik Charasim, kandydat na prezydenta Sosnowca spotkał się z wyborcami na sosnowieckim Śródmieściu. Podczas tego spotkania kandydat zaznaczył, że zrobi to, czego nie zdążył zrobić, lub dokończyć poprzedni prezydent miasta, Łukasz Wójtowicz. Oprócz tego zapowiedział położenie większego nacisku na przemysł, który, jak podkreślił, jest podstawą naszego miasta (Sosnowca-red.). Charasim obiecał również wybudowanie na terenie Sosnowca 5 nowych żłobków i przedszkoli, zmodernizowanie obecnych już żłobków, przedszkoli, szkół oraz placówek medycznych oraz wyremontowanie dróg.

Przede wszystkim zrobię to, czego nie zdążył zrobić, lub dokończyć poprzedni prezydent miasta, Łukasz Wójtowicz. Oprócz tego położę większy nacisk na przemysł, który jest podstawą naszego miasta. Do tego jeszcze wybuduję w Sosnowcu 5 nowych żłobków i przedszkoli oraz zmodernizuję obecne już żłobki, przedszkola, szkoły i placówki medyczne. No i również wyremontuję na terenie Sosnowca drogi, które tego remontu wymagają, a takie drogi w naszym mieście są.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Charasim na Niwce.

Postautor: Jakub Sopniewski » 30 wrz 2018, 13:15

Obrazek

Dominik Charasim, kandydat na prezydenta Sosnowca z ramienia RKon spotkał się z wyborcami na Niwce.

Na tym spotkaniu Charasim zobowiązał się wybudować łącznie 3 km ścieżek rowerowych w Sosnowcu, i wymienić autobusy ze spalinowych na elektryczne.
Ta wymiana miałaby wyglądać tak, że początkowo, w drugim miesiącu ewentualnej prezydentury Charasima zostanie sprzedane 20 autobusów spalinowych, a zakupione w ich miejsce będą autobusy elektryczne. Następnie za 2 miesiące miałoby tak być z 50-cioma autobusami, za kolejne 2 miesiące z 64-ma, a za jeszcze kolejne 2 miesiące z 80-cioma.

Oprócz tego kandydat RKon obiecał jeszcze utworzenie w mieście co najmniej 25 punktów do ładowania samochodów elektrycznych oraz utworzenie dodatkowych terenów pod inwestycje.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Re: Kampania prezydencka - Sosnowiec.

Postautor: Jakub Sopniewski » 30 wrz 2018, 13:40

Obrazek



Dominik Charasim, kandydat na prezydenta Sosnowca z ramienia RKon spotkał się z wyborcami w Starym Sosnowcu.

Na tym spotkaniu Charasim przedstawił kolejne ambitne plany dla miasta. Obiecał on, że w trakcie swojej prezydentury zainwestuje w wymianę piecy w gospodarstwach domowych; rozbuduje obiekty sportowe w Sosnowcu; utworzy Sosnowieckie Centrum Zdrowia, w którym znajdowałby się rezonans magnetyczny, komora hiperbaryczna, usg i mammograf; zainstaluje w mieście więcej kamer, wybuduje nowe place zabaw oraz zakupi nowy sprzęt dla Ochotniczej Straży Pożarnej i wyremontuje strażnice.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Charasim w Dańdówce.

Postautor: Jakub Sopniewski » 02 paź 2018, 15:58

Obrazek

Dominik Charasim, kandydat RKon na prezydenta Sosnowca po raz kolejny spotkał się z wyborcami, tym razem na Dańdówce.
Charasim zapowiedział tym razem utworzenie w mieście 2 torów kartingowych i toru wyścigowego. Oprócz tego obiecał również zakupić nowy śmigłowiec dla policji, zainstalować w mieście lampy uliczne zasilane energią słoneczną oraz zainstalować panele słoneczne na budynkach użyteczności publicznej.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2018, 16:40 przez Jakub Sopniewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Zakończenie kampanii prezydenckiej RKon w Sosnowcu.

Postautor: Jakub Sopniewski » 02 paź 2018, 16:30

Obrazek


Dzisiaj, na konwencji RKon w Sosnowcu została uroczyście zakończona kampania prezydencka Dominika Charasima w Sosnowcu. W uroczystości uczestniczyli m. in. prezes RKon i burmistrz Jarocina Jakub Sopniewski oraz kandydat RKon na prezydenta Sosnowca Dominik Charasim. Obaj panowie wygłosili przemówienia.


Oto przemówienie Jakuba Sopniewskiego:
Drodzy Sosnowiczanie! Drogie Sosnowiczanki! Widzimy się po raz drugi w tym samym miejscu, ale trochę w innych okolicznościach, bo co prawda na konwencji RKon, ale tym razem odbywa się na niej uroczystość nie rozpoczęcia, a zakończenia kampanii prezydenckiej naszego kandydata, Dominika Charasima w Sosnowcu. Mogę śmiało powiedzieć, że ta kampania jest udana. Ale nie byłaby ona udana bez ludzi, którzy byli zaangażowani w nią w jakimś stopniu. Chodzi mi o pana Dominika Charasima, który jeździł po mieście, spotykał się z Sosnowiczanami i przedstawiał im swoją ewentualną prezydenturę, która, mam nadzieję, rozpocznie się i będzie trwała jak najdłużej. Za to bardzo panu dziękuję, panie Dominiku.
Dziękuję również sztabowi wyborczemu pana Charasima, bez których ta kampania nie miałaby się jak odbyć.
Dziękuję również Wam, wyborcy, za to, że poświęciliście swój czas, a może i nie tylko na to, żeby spotkać się z panem Charasimem i wysłuchać jego przemówień.
Dziękuję również innym osobom, które coś zrobiły dla tej kampanii.
Kampanię prezydencką Dominika Charasima w Sosnowcu uznaję za zakończoną.
Dzisiaj, idąc do urn, oddajcie swój głos na Dominika Charasima! W ten sposób stworzycie dla Sosnowca lepszą przyszłość! To, czego pan Łukasz Charasim jako prezydent Sosnowca nie zrobił, zrobi pan Dominik Charasim!
Charasim dla Sosnowca

Dziękuję bardzo.


Następnie przemówił Dominik Charasim:
Drodzy Sosnowiczanie! Drogie Sosnowiczanki! Mamy okazję spotkać się po raz szósty, tym razem na zakończeniu mojej kampanii prezydenckiej.
Ja również, tak jak pan prezes Jakub Sopniewski uważam tą kampanię prezydencką za udaną. Ale nie byłaby ona udana bez pana Sopniewskiego, który włożył w nią ogromny wysiłek, tak samo jak mój sztab wyborczy.
Co najważniejsze, ta kampania nie byłaby udana również bez Was, drodzy Sosnowiczanie. To Wy spotykaliście się ze mną, wysłuchiwaliście mnie, no i mi zaufaliście.
Dziękuję również wszystkim innym osobom, które coś zrobiły dla mojej kampanii prezydenckiej.
Idąc dzisiaj do urn, zagłosujcie na mnie! Na lepszą przyszłość dla Sosnowca!
Charasim dla Sosnowca!

Dziękuję bardzo.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM


Wróć do „Partia Konserwatywna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron