[PRZEDTERMINOWE] Kampania prezydencka – Sosnowiec 2028

Liczba posłów: 49 Liczba senatorów: 41
Prawicowa koalicja istniejąca w latach 2028-2030
Awatar użytkownika
Maria Lukrecja Chotolska
Posty: 379
Rejestracja: 22 lip 2016, 14:19

Re: [PRZEDTERMINOWE] Kampania prezydencka – Sosnowiec 2028

Postautor: Maria Lukrecja Chotolska » 05 paź 2018, 14:25

Sikorski o planie dla bezpieczeństwa

Obrazek

Mieszkańcy rozmawiali z kandydatem Konserwatystów Razem na urząd prezydenta Sosnowca o bezpieczeństwie miasta.

- Zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób odwiedzających nasze miasto jest dla mnie bardzo ważne. Drobne, ale jednak wykroczenia, które się zdarzają nie mogą pozostawać bez odpowiedzi. Zapewniam więc, że dołożę starań, by moje rozwiązania odstraszyły potencjalnych przestępców. W swoim planie dla bezpieczeństwa przewidują też walkę z uzależnieniami wśród młodzieży. Nie można pozostawić nastolatków samych sobie i zapewnić im należytą edukację z tego zakresu w taki sposób, który by do nich przemawiał. Problem uzależnień, szczególnie od narkotyków, wciąż istnieje i dotyka wiele rodzin w całej Polsce. Musimy temu przeciwdziałać. Warto to robić, chociażby ten program miał uratować jedną osobą.

Kandydat zapowiedział, że doprowadzi do rozbudowy monitoringu miejskiego. W jego planach jest nie tylko zwiększenie ilości kamer w przestrzeni publicznej, ale także stworzenie nowoczesnego systemu, który ułatwiłby pracę strażnikom. Inteligentnego monitoringu, zdaniem Sikorskiego, wymagają miejsca często uczęszczane przez mieszkańców, m.in. popularne ulice i skrzyżowania, ale też szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Wszystkie te kamery mają być podłączone do jednego, dużego systemu monitoringu, który ma mieć nową siedzibę.
Maria Lukrecja Chotolska - wiceprezes SNK

Benedykt Hińcza-Rogowski, Tamara Czartoryska, Andrzej Matusiewicz

Awatar użytkownika
Maria Lukrecja Chotolska
Posty: 379
Rejestracja: 22 lip 2016, 14:19

Re: [PRZEDTERMINOWE] Kampania prezydencka – Sosnowiec 2028

Postautor: Maria Lukrecja Chotolska » 05 paź 2018, 15:27

Sikorski podsumował swoją kampanię

Obrazek

Ryszard Sikorski na ostatnim spotkaniu z wyborcami podsumował swoją kampanię wyborczą i podziękował wszystkim, którzy w niej uczestniczyli.

- Dziękuję wszystkim Wam i każdemu z osobna. Razem uwierzyliśmy w nowoczesny, przyjazny Sosnowiec. Przez ostatnie tygodnie przedstawiłem miasto moich i Waszych marzeń, bo wszystkie pomysły konsultowałem z mieszkańcami na spotkaniach. Dodawaliście mi otuchy i siły do walki od samego początku. Wierzę, że z taką ekipą, z ludźmi otwartymi i kreatywnymi zdołamy zreformować nasze miasto na lepsze, bardziej innowacyjne, potrafiące stawiać czoła wyzwaniom XXI wieku. Zrobimy to razem, zdecydujemy razem o naszym wspólnym domu.

Kandydat zapewniał, że nie zabiegał o poparcie partii, czy jej czołowych działaczy, lecz po prostu sosnowiczan. - Od początku zapewniałem, że podczas mojej kampanii nie będę tworzył żadnych list poparcia, na moich spotkaniach nie znajdziecie osób z pierwszych stron gazet, bo chęci do dalszej walki dodaje mi tylko wasze, czyli mieszkańców wsparcie i do tego właśnie dążę - powiedział Sikorski.

- Zaproponowaliśmy sosnowiczanom pewną wizję miasta. Miasta ekologicznego, innowacyjnego, miasta rodzin, przyjaznego dla niepełnosprawnych, bezpiecznego, zmodernizowanego. Wierzę, że wspólnie uda nam się doprowadzić do realizacji wszystkich przedstawionych przeze mnie postulatów. Dlatego proszę Was o głos na mnie. Zapewniam, że nie ucieknę do krajowej polityki - śmiechy i brawa z sali - ale będę modernizować nasze miasto. Inni mieli już szansę, mogli się wykazać, mogli działać. Czas na nową siłę, na głos obywateli.

Na zakończenie Sikorski zaprezentował grafikę podsumowującą jego kampanię.

Obrazek

Wychodząc ze spotkania, mieszkańcy rozpoczynali spontaniczne rozmowy z kandydatem i rozmawiali o istotnych zmianach w mieście. Niektórzy robili sobie z nim zdjęcia i zapewniali o oddaniu głosu na kandydata Konserwatystów Razem.

Obrazek
Maria Lukrecja Chotolska - wiceprezes SNK

Benedykt Hińcza-Rogowski, Tamara Czartoryska, Andrzej Matusiewicz


Wróć do „Konserwatyści Razem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron