Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 11 lis 2016, 15:06

Obrazek
Dominik Święcicki
polityk,historyk

Zdjęcie profilowe:
Obrazek

Zdjęcie w tle:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 mar 2017, 13:33 przez Dominik Święcicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 11 lis 2016, 15:23

Obrazek
Życzę powodzenia nowej pani premier Adriannie Wisłockiej i mam nadzieje, że wykaże się na nowym stanowisku. Liczę na to, że będzie się kierowac dobrem narodu a nie swoim.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 12 lis 2016, 14:39

Obrazek
Czyli w Polsce będziemy mieli Rzecznika Praw Pracowniczych, który ma bronic praw pracowników. Ciekawe kto łamie te prawa skoro taka funkcja została powołana? Długo jakoś nie słyszałem o łamaniu prawa przez pracodawców. A powołanie takiego rzecznika może zdecydowanie uprzykrzyc życie np. właścicielom zakładów. Bo jeśli pracownik złoży skargę z błahego powodu to co?
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 15 lis 2016, 17:42

Obrazek
Doszły mnie słuchy że w Partii Liberalnej źle się dzieje. Nie jest mi jakoś specjalnie szkoda. Może jak rząd upadnie to... Ale to wszystko przed nami.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2016, 8:38 przez Dominik Święcicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 16 lis 2016, 20:46

Obrazek
Dzisiaj niestety w sejmie przyjęto ustawę o powołaniu Rzecznika Praw Pracowniczych. Przeciw głosowało 80 posłów w tym i ja. Mówi się trudno.
Dziś odbyła się również debata nad expose pani premier. Podczas mojego wystąpienia, w którym starałem się przemówić do rozsądku tym, którzy chcą porzucić finansowanie kopalń i zrezygnować z węgla w gospodarce energetycznej byłem po chamsku zagłuszany przez szanownych panów posłów z PSL-u z panem prezesem Piotrem Wiśniewskim na czele. Widzę, że PSL jest po stronie liberałów/komunistów. Zresztą się nie dziwię są przecież częścią ich rządu.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Piotr M. Wiśniewski
Posty: 1175
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:18

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Piotr M. Wiśniewski » 16 lis 2016, 23:56

Piotr Michał Wiśniewski skomentował to.

Obrazek

Panie pośle to są pomówienia, obrażanie mnie mianem komunisty jest zwyczajnie chamskie i nie przystoi godności Wysokiej Izby. Liczę na pana refleksje i zwracanie większej uwagi na to, co pan plecie. W innym wypadku spotkamy się w sądzie. A ten post zostaje zgłoszony do KEP. ;)
Piotr Michał Wiśniewski - zmarł 3 stycznia 2022 r.

wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów

poseł na Sejm VIII kadencji III RP oraz I i II kadencji IV RP

wiceprezes RM, minister edukacji i kultury (22 listopada 2020 - 25 listopada 2021)

Awatar użytkownika
Piotr M. Wiśniewski
Posty: 1175
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:18

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Piotr M. Wiśniewski » 17 lis 2016, 0:09

Dominik Święcicki pisze:
Obrazek
Doszły mię słuchy że w Partii Liberalnej źle się dzieje. Nie jest mi jakoś specjalnie szkoda. Może jak żąd upadnie to... Ale to wszystko przed nami.


Piotr M. Wiśniewski skomentował to.

Litości, panie pośle... Tym postem naraża pan powagę Wysokiej Izby. Popełniając takie lapsusy, wystawia się pan na pośmiewisko. Proszę napisać sto razy "mnie" i "rząd" ;)
Piotr Michał Wiśniewski - zmarł 3 stycznia 2022 r.

wiceprzewodniczący Postępowych Demokratów

poseł na Sejm VIII kadencji III RP oraz I i II kadencji IV RP

wiceprezes RM, minister edukacji i kultury (22 listopada 2020 - 25 listopada 2021)

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 17 lis 2016, 8:46

Obrazek
Dziękuję panu bardzo za zwrócenie uwagi na moje błędy, ale naprawdę pan musi się mówiąc kolokwialnie czepiać błędów? Czyżby panu brakło argumentów? A z wcześniejszych słów się nie wycofam, ponieważ napisałem, że pana partia stoi po stronie komunistów. Nie napisałem, że to pan jest komunistą. A tych pana gróźb się nie boję.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Karol Malinowski » 17 lis 2016, 19:16

Obrazek
Ciekawe jest to, że że dziś głosowaliście za odrzuceniem Reformy administracyjnej, którą sami 5 lat temu postulowaliście, a sam Lech Kaczyński jako prezydent mówił, że popiera postulaty o autonomii dla Śląska. #hipokryzjanarodowychsocjalistów #hipokrycizBP Już naprawdę wolałbym, żeby PJK wrócił na fotel prezesa PiS i szefa BP.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 17 lis 2016, 19:36

Karol Malinowski pisze:
Obrazek
Ciekawe jest to, że że dziś głosowaliście za odrzuceniem Reformy administracyjnej, którą sami 5 lat temu postulowaliście, a sam Lech Kaczyński jako prezydent mówił, że popiera postulaty o autonomii dla Śląska. #hipokryzjanarodowychsocjalistów #hipokrycizBP Już naprawdę wolałbym, żeby PJK wrócił na fotel prezesa PiS i szefa BP.


Komentarz:
Panie szanowny pośle my dziś nie jesteśmy tym samym co było 5 lat temu. Naprawdę wypominanie czegoś sprzed tylu lat nie jest chyba zbyt poważne. A poza tym my nie jesteśmy odpowiedzialni za to co robił PiS. A to, że pan się zdenerwował bo nie wszyscy są za to pana sprawa a wyzywanie nas od hipokrytów, tego nie skomentuje. I to, że Lech Kaczyński powiedział coś, kiedyś o autonomii dla Śląska to nie znaczy, że my też jesteśmy za tym. I niech pan nie mówi co by pan wolał, tylko niech się pan zajmie sumienną pracą.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości