Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Karol Malinowski » 17 lis 2016, 20:18

Dominik Święcicki pisze:
Obrazek
Ciekawe jest to, że że dziś głosowaliście za odrzuceniem Reformy administracyjnej, którą sami 5 lat temu postulowaliście, a sam Lech Kaczyński jako prezydent mówił, że popiera postulaty o autonomii dla Śląska. #hipokryzjanarodowychsocjalistów #hipokrycizBP Już naprawdę wolałbym, żeby PJK wrócił na fotel prezesa PiS i szefa BP.


Komentarz:
Panie szanowny pośle my dziś nie jesteśmy tym samym co było 5 lat temu. Naprawdę wypominanie czegoś sprzed tylu lat nie jest chyba zbyt poważne. A poza tym my nie jesteśmy odpowiedzialni za to co robił PiS. A to, że pan się zdenerwował bo nie wszyscy są za to pana sprawa a wyzywanie nas od hipokrytów, tego nie skomentuje. I to, że Lech Kaczyński powiedział coś, kiedyś o autonomii dla Śląska to nie znaczy, że my też jesteśmy za tym. I niech pan nie mówi co by pan wolał, tylko niech się pan zajmie sumienną pracą.
[/quote]


Obrazek
Panie pośle. Mówienie, że 5 lat temu była inna sytuacja, to nic innego, niż absurd. Ja panie pośle nie wyrzekam się postulatów swojej partii, czy swoich poglądów. Wybory pokazały, że mieszkańcy choćby Śląska, czy Zagłębia pokazali, że chcą reformy administracyjnej popierając mnie, Piotra Spyrę, czy Łukasza Komoniewskiego. To pokazuje, że między nami, a wami są różnice. My jesteśmy obywatelscy, a RdN, czy PiS są partiami sondażowymi.
[/quote]
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 17 lis 2016, 20:56

Karol Malinowski pisze:
Dominik Święcicki pisze:
Obrazek
Ciekawe jest to, że że dziś głosowaliście za odrzuceniem Reformy administracyjnej, którą sami 5 lat temu postulowaliście, a sam Lech Kaczyński jako prezydent mówił, że popiera postulaty o autonomii dla Śląska. #hipokryzjanarodowychsocjalistów #hipokrycizBP Już naprawdę wolałbym, żeby PJK wrócił na fotel prezesa PiS i szefa BP.


Komentarz:
Panie szanowny pośle my dziś nie jesteśmy tym samym co było 5 lat temu. Naprawdę wypominanie czegoś sprzed tylu lat nie jest chyba zbyt poważne. A poza tym my nie jesteśmy odpowiedzialni za to co robił PiS. A to, że pan się zdenerwował bo nie wszyscy są za to pana sprawa a wyzywanie nas od hipokrytów, tego nie skomentuje. I to, że Lech Kaczyński powiedział coś, kiedyś o autonomii dla Śląska to nie znaczy, że my też jesteśmy za tym. I niech pan nie mówi co by pan wolał, tylko niech się pan zajmie sumienną pracą.



Obrazek
Panie pośle. Mówienie, że 5 lat temu była inna sytuacja, to nic innego, niż absurd. Ja panie pośle nie wyrzekam się postulatów swojej partii, czy swoich poglądów. Wybory pokazały, że mieszkańcy choćby Śląska, czy Zagłębia pokazali, że chcą reformy administracyjnej popierając mnie, Piotra Spyrę, czy Łukasza Komoniewskiego. To pokazuje, że między nami, a wami są różnice. My jesteśmy obywatelscy, a RdN, czy PiS są partiami sondażowymi.
[/quote][/quote]

Obrazek
Panie pośle! Mnie 5 lat temu w RdN nawet nie było i nigdy nie wyrzekłem się swoich poglądów !!!! Niech pan da spokój!!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Karol Malinowski » 17 lis 2016, 21:49

Obrazek
Tyko panie pośle. Ja mówię, że pańska partia wyrzekła się swoich poglądów, a nie pan. Nie znam pańskich poglądów w wielu kwestiach, ale głosowanie przeciw ustawie, którą chwalą nawet współpracownicy Jerzego Buzka, który jak dobrze wiemy wprowadzał poprzednią reformę administracyjną, to o co walczycie? O Śląskość Częstochowy, czy Sosnowca, której nie ma i nie będzie, mimo iż komunistyczne władze i Hitler walczyły? Czy może bronicie biurokratycznego lobby? Pozdrawiam.
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 19 lis 2016, 14:20

Obrazek
Tak odbiegając trochę od tego co się teraz dzieje na scenie politycznej.
Pamiętajmy gdzie granice ma nasza Polska!!!
Obrazek
Kresy wschodnie po I wojnie światowej znalazły się w granicach II Rzeczpospolitej. Później w 1939 roku po kampanii wrześniowej Polska była przez 6 lat pod okupacjom. W 1945 roku pod koniec wojny, w Jałcie na Krymie przywódcy światowych mocarstw(W. Churchill, F.D Roosevelt i J. Stalin) należących do aliantów spotkali się by się dogadać w sprawie powojennych granic. Wtedy postanowiono odebrać Polsce kresy na rzecz ZSRR. To było zdradzieckie zachowanie naszych pseudo-sojuszników. Pamiętamy Lwów jest polski, Wilno jest polskie, Grodno polskie!!!! Mam nadzieje, że gdy jednak pani premier otrzyma wotum zaufania zajmie się pomocom dla kresowiaków. Czołem wielkiej Polsce!!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 20 lis 2016, 12:12

Obrazek
Zostałem nowym prezesem Razem dla Najjaśniejszej. Cieszę się z tego powodu i będę się starał godnie sprawować tą funkcję, lecz odeszli od nas prawie wszyscy posłowie. Mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 01 gru 2016, 16:29

Obrazek
Artur Zawisza naszym kandydatem na wybory uzupełniające w Gdańsku. Mam nadzieje, że nasz człowiek zwycięży i będziemy mieli posła więcej w sejmie. Bo czas na zmiany, radykalne zmiany.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 02 gru 2016, 22:32

Obrazek
Nie możemy się przejmować tym co o nas mówią. My musimy robić swoje. Żadne krzyki nas nie poruszą!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 05 gru 2016, 21:03


Obrazek

Po powstaniu Obozu Chrześcijańsko Narodowego ruszamy w Polskę, by naród o nas więcej wiedział. Robert Winnicki już jest w Krakowie. Ja ruszam na Podkarpacie a po drodze będę w Łodzi.
Dominik Tarczyński wyprawi się do Wielkopolski a Krzysztof Bosak zorganizuje spotkania w Warszawie. Mam nadzieję, że te spotkania przyniosą oczekiwane efekty. Do zobaczenia.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 10 gru 2016, 15:27

Obrazek
Szanowni mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego! O godzinie 14:00 na stadionie miejskim im. Braci Gadajów odbędzie się spotkanie ze mną. Serdecznie zapraszam wszystkich. Poruszymy kwestie polityki, ale również sprawy lokalne. Serdecznie zapraszam! Później ruszam dalej w drogę.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 10 gru 2016, 20:48

Obrazek
W związku z moją jutrzejszą obecnością w Kielcach przedstawiam harmonogram spotkań.
Oto on:
1.godz.10:30- spotkanie w Hali Legionów
2.godz.12:00- spotkanie w Wojewódzkim Domu Kultury
3.godz.16:00- spotkanie w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron