Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 19 gru 2016, 16:03

Obrazek
Dominik Święcicki @ D.Święcicki
Brawa dla Mariana Kowalskiego! Ma rację. Wyjdźmy na ulicę i pokażmy siłę.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 24 gru 2016, 14:44

Obrazek
Wincenty Grabowski i cała ta jego Narodowa Demokracja to zdrajcy i pseudo narodowcy. Od początku wzniecał bunty wśród naszych. Grabowski to karierowicz. Dusił się pod czyjąś władzą to postanowił sam zostać prezesem. Wiem jedno, ONR Młodzież Wszechpolska i inne tego typu organizację pozostaną z nami. Mam nadzieję, że pseudo narodowcy nie zaczną z nami wojować, bo to się dla nich źle skończy.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Wincenty Grabowski
Posty: 286
Rejestracja: 15 gru 2016, 8:45

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Wincenty Grabowski » 25 gru 2016, 12:52

Proszę powiedzieć wobec kogo dopuściliśmy się zdrady? To, że mamy odmienne stanowisko w sprawie koalicji partyjnej z PiS nie robi z nas zdrajców. W sytuacji rozstania wychodzi kultura polityczna, którą sobą prezentujesz. Jakie bunty wzniecałem? Czy odmienne stanowisko można nazwać buntem? Widać wszystko co nie idzie po jedynie słusznej linii prezesa jest buntem. To potwierdza, że nasza decyzja była słuszna. Arogancja w rozmowach ze swoimi działaczami i oszczerstwa wobec tych, którzy wybrali inną drogę. To jest przywództwo Dominika Święcickiego.

Jeśli nie cofniesz swoich słów o zdrajcach to możesz spodziewać się pozwu sądowego o pomówienie. Od początku współpracy z OChN byłem wobec partii fair i jasno mówiłem o swoich oczekiwaniach. Przedstawiłeś mi inną wizję partii w momencie mojego dołączenia niż to co realizowałeś później idąc na kompromisy w sprawie koalicji z PiS. To ja mógłbym się czuć w tej sprawie oszukany, ale nie wylewam swoich żali w tak nikczemny sposób.

Nie dusiłem się pod Twoją władzą, ale nie podobał mi się sposób w który działałeś i kierunek w którym zmierza OChN. Nie potrzebuję stanowisk, osiągnąłem w życiu prywatnym tyle, że nie potrzebuję władzy dla samej władzy. Jestem właścicielem przedsiębiorstwa, przez lata dowodziłem na różnych szczeblach w armii i do polityki wszedłem z poczucia obowiązku i służebności wobec narodu a nie dla władzy. Zresztą dawałem temu wielokrotnie wyraz odmawiając przyjęcia stanowisk partyjnych w OChN dla samego ich piastowania.

Mam nadzieję, że wespniesz się na wyżyny swojej kultury osobistej i rozstaniemy się we wzajemnym szacunku, a nie w atmosferze pomówień i nienawiści.
dr Wincenty Grabowski - pułkownik dyplomowany w stanie spoczynku, doktor nauk ekonomicznych, przedsiębiorca, polityk, przewodniczący Narodowej Demokracji

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 30 gru 2016, 18:49

Obrazek
Dominik Święcicki @D.Święcicki
Dziękuję za wspaniałą postawę mieszkańców Rzeszowa. Na naszych spotkaniach dopisaliście frekfencją. Razem zbudujemy wielką Polskę!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 01 sty 2017, 16:34

Obrazek
Pani premier Wisłocka nie wykonuje sumiennie swoich obowiązków. Podczas gdy niektórzy ministrowie ciężko pracują to pani Wisłocka nie robi nic. W expose było obiecane wiele rzeczy. I co? I nic. Pani premier odcina się od świata. To jest bardzo widoczne. Oczekujemy większego zaangażowania.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Mikołaj Wlazły
Posty: 204
Rejestracja: 30 lis 2016, 16:49

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Mikołaj Wlazły » 01 sty 2017, 21:40

Obrazek
Mikołaj Wlazły Lubi to !

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 03 sty 2017, 19:10

Obrazek
Dominik Święcicki @D.Święcicki
Ukraińcy twierdzą, że Przemyśl się należy im. Grożą nam! My im pokażemy.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 04 sty 2017, 20:54

Obrazek
Dominik Święcicki @D.Święcicki
Moją rezygnację z funkcji przewodniczącego UPr uważam za słuszną. Może zastąpi mnie ktoś lepszy. Czołem wielkiej Polsce!
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 08 sty 2017, 10:37

Obrazek
Rząd okazuje słabość. Problem na Śląsku. Nawet Niemcy się wtrącają. Oczekujemy stanowczego stanowiska pani premier. Czasem mam wrażenie, że lepszym premierem byłby ktoś inny.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.

Awatar użytkownika
Dominik Święcicki
Posty: 560
Rejestracja: 30 kwie 2016, 19:19

Re: Dominik Święcicki-portale społecznościowe

Postautor: Dominik Święcicki » 10 sty 2017, 20:04

Obrazek
Mówi się o zmianie na stanowisku premiera. Ciekawe, czy to prawda? Moim zdaniem jeśli dojdzie do takiej sytuacji to na tym stanowisku powinien zasiąść ktoś właściwy, ktoś kto będzie miał na sercu dobro Polski, ktoś kto nie "uśnie" na swoim stanowisku. Moim zdaniem najlepszymi kandydatami są: Piotr Wiśniewski lub Anna Radziwiłł-Schmidt.
Co do odrzucenia poprawek do konstytucji. Wielka szkoda, że sejm odrzucił ustawę.
Dominik Święcicki historyk, poseł na sejm II i III kadencji.


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość