Katarzyna Kajkowska - Social Media

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Katarzyna Kajkowska - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 06 lip 2017, 22:27

Facebook i Twitter
Aktywna Partia Polityczna "Piękna Polska" czyli wspólne dzieło dwóch stowarzyszeń (w tym mojego czyli Activ '15) właśnie rozpoczęło swoją działalność podobnie jak moje profile w social mediach. Zgodnie z nazwą chcemy aby nasza ojczyzna była piękna i w tym celu liczymy na wasze wsparcie bo to dla was jesteśmy :)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 16:03 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 lip 2017, 14:11

Facebook i Twitter
Wszyscy na urlopach. Może i dobrze bo może później pojawią się jakieś ciekawe pomysły na Polskę.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 21 sie 2017, 22:54

Facebook i Twitter:
Wracam z urlopu a tu media atakują moją partię próbując rozsadzić ją od środka. Jak widać jednak te działania są nieskuteczne bo te informacje o rozłamie są nieprawdziwe. Nie dajmy wciągnąć się w kłamstwa!

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Katarzyna Kajkowska (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Szamir DeLeon » 21 sie 2017, 22:58

Karolina Grzegorczak komentuje na Facebooku:
Urlop w grudniu? :D

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 21 sie 2017, 23:14

Katarzyna Kajkowska odpowiada na Facebooku:
Byłam chora - dopadło mnie jesienne przeziębienie i dlatego zrobiłam sobie przerwę w pracy dla podreperowania zdrowia.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (Piękna Polska) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 08 paź 2017, 16:03

Facebook i Twitter:
Z dumą przedstawiam wam mój nowy polityczny dom - Stronnictwo Centrowo - Demokratyczne !
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 sty 2018, 22:42

Facebook i Twitter:
Uwaga!
Mam drobne ogłoszenie wyborcze. Drodzy antysystemowcy, antymonarchiści i wyborcy stający po stronie każdej z trzech stron - lewicy, prawcy oraz centrum. Jeżeli macie dość partii będących w rozsypce czy uwikłanych w skandale. Pokażcie gest Kozakiewicza instytucjom od sondaży i wiadomym partiom rządzącym oraz lewicowym poprzez zagłosowanie Stronnictwo Centrowo -,Demokratyczne. Tylko moja partia czyli SCD oferuje program polegający na polskich obywatelach a nie polityce znanych twarzy która to spycha nasz kraj do dna. Zróbcie coś dla Polski i zagłosujcie na nas!

PS: Antysystemowcy, antymonarchiści (zwolennicy urzędu Prezydenta wybieranego przez lud a nie z nadania rodowego) oraz wyborcy przede wszystkim prawicy ale takźe lewicy po katastrofie wizerunkowej ZLewu. Nie musicie tkwić w rozsypce - macie alternatywę wyborczą oraz racje co do poglądów!

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 27 kwie 2018, 23:46

Facebook.i Twitter:
Mogę to już oficjalnie powiedzieć... jestem nową panią prezes SCD i co najważniejsze już nie vice :D

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 23 maja 2018, 19:08

Facebook i Twitter:
Ja i moja partia SCD mamy pewien noworoczny prezent dla wszystkich sondażowni i naszych wyborców. Otóż rezygnujemy z wszystkich kontrowersyjnych pomysłów w tym tego o aglomeracjach który byłby dobry gdyby był przedyskutowany przez wszystkie strony.

Awatar użytkownika
Wojciech Tarnowski
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2018, 16:02

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Wojciech Tarnowski » 24 maja 2018, 16:19

Komentarz Wojciecha Tarnowskiego:
Znamienne, że Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne przy podejmowaniu decyzji dotyczących rezygnacji z pewnych pomysłów kieruje się wyłącznie tym, że ma takie a nie inne wyniki w sondażach i takie a nie inne są komentarze politologów do tychże sondaży. Rozumiem, że jakby żyła Pani dwa tysiące lat temu na Bliskim Wschodzie to też domagała się uwolnienia Barabasza i skazania Jezusa, żeby tylko się przypodobać ludowi?
/-/ Wojciech Tarnowski
Wiceprezes i rzecznik prasowy partii My Naród Polski


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron