Katarzyna Kajkowska - Social Media

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 24 maja 2018, 16:47

Katarzyna Kajkowska w odpowiedzi Wojciecha Tarnowskiemu:
Przy podjęciu powyższej decyzji kierowaliśmy się nie tylko sondażami i komentarzami politologów do nich ale też zdaniem naszych wyborców i trzeźwym spojrzeniem (którego to obecnie w krajowej polityce brakuje) na naszą dotychczasową politykę która to w niektórych miejscach była błędna.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 16 cze 2018, 21:18

Facebook i Twitter:
Wyrażam lekkie rozczarowanie współpracą z Postępowymi Demokratami - właściwie to jej nie ma a jak już to nieco wolna i słaba. Dajemy więc kolegom z PD szansę na to by to popchnąć to do przodu przekazując nam interesującą ofertę. Inaczej pozostanie nam plan B...

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 cze 2018, 11:51

Facebook i Twitter:
Cofam wyrażone powyżej słowa. Współpraca jest ale mamy nadzieje że koledzy z PD mają pomysł jak ją rozwinąć by była żywsza i atrakcyjniejsza dla obu stron. My swój pogląd na tą sprawę mamy więc liczymy na rozmowy i wysyłamy pozytywną energię w stronę PD. Dodatkowo wszelkie ewentualne niepokoje będące przyczyną napisania przeze mnie powyższej wiadomości z przyjemnością wyjaśnimy drogą prywatną a nie publiczną. Jako Prezes SCD mam też nadzieje że kontakt międzypartyjny zostanie wzmocniony na tyle by skorzystały na nim obie strony.

PS: Wspomniany wcześniej Plan B o którym pisałam idzie zatem w odstawkę do piwnicy.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 27 cze 2018, 12:58

[
b]Facebook:[/b]
Z uwagi na ostatnią mniejszą aktywność pana Szamira moja partia proponuje aby doszło do zmiany na posadzie Premiera i szefa ZLewu. Proponujemy tutaj aby do tych posad powróciła pani Laura Novak. Pan Szamir lepiej niech odpocznie.

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Laura » 27 cze 2018, 18:34

SandraNowaczewska pisze:

Na pracę premiera nie składa się jedynie efekt końcowy aktywności w postaci wprowadzanych reform. Jest to przede wszystkim praca nad osiągnięciem i dążeniem do uzyskania efektu. Premier w bieżącym miesiącu wykonywał wszystkie obowiązki wynikające z pełnienia urzędu. Przypominam również, że liderem Zjednoczonej Lewicy jest przewodniczący SLD- Szamir De Leon. Sugerowanie innym partiom, czy koalicji partii zmian personalnych jest mało fortunne.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 28 cze 2018, 20:36

Katarzyna Kajkowska odpowiada na Facebooku:
Niestety ale pani kompletnie nie ma racji gdyż na działalność Premiera składa się też jego aktywność gdyż bez niej nie może dażyć do zamierzonych celów.
To co pani pisze jest zwyczajną kpiną ze mnie i wszystkich innych którzy to czytają. Pana Premiera w ogole w tym miesiącu nie było a opowiastki o złamanej ręce są tak naprawdę zasłoną dymną którą ciemny lud może kupić. Tu się pomyliliście - bo on tego nie kupi.
Również w ZLewie powinno dojść do zmian personalnych gdyż teraz tam jest to co zarzucano panu Hansowi z mojej partii kiedyś czyli zbyt długie zarządzanie partią. Sugerowanie innym partiom zmian personalnych nie jest mało fortunne - jest to troska o sytuacje polityczną w kraju która to przez powiedzmy wprost lenistwo Premiera Szamira została zachwiana.
Myślimy poza tym że partie zarządzane przez kobiety są lepiej zarządzane stąd też my doceniamy prowadzenie partii przez przywódczynie z PD, SN-K i PL-K i jesteśmy w stanie zawiązać z nimi współpracę. Wyjątkiem jest owszem Tak Inaczej ale to wyjątek potwierdzajacy regułę. Tego samego nie można powiedzieć o PiSie, PPol czy pani partii które to zarządzane przez panów radzą sobie całkiem słabo.

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Laura » 28 cze 2018, 22:41

Sandra Nowaczewska pisze:

Skoro Pani poseł określa polskie społeczeństwo '' ciemnym ludem''- wystawia świadectwo przede wszystkim sobie. Premier wykonywał swoje obowiązki. Nie trudno zauważyć różnicę pomiędzy zarządzaniem partią przez panów De Leona i Hansa. Ministrowie wykonują swoje obowiązki, mówienie o zachwianiu sytuacji politycznej w kraju jest tworzeniem faktów. Czy wyjątek potwierdza regułę, czy ją obala?
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 28 cze 2018, 23:06

Katarzyna Kajkowska odpowiada na Facebooku:
Powyższe stwierdzenie o ciemnym ludzie było nawiązaniem i zarazem cytatem słynnego stwierdzenia które to podobno w 2005 roku wypowiedział ówczesny poseł PiSu pan Jacek Kurski. Nie jestem pewna tego czy pan Premier wykonywał swoje obowiązki skoro przez ostatni miesiąc parlamentu unikał jak ognia. Do Ministrów nic nie mam - co innego do ich szefa którego to praca budzi zastrzeżenie partii opozycyjnych w kraju w tym i moje partii.
Wyjątek tak jak wcześniej napisałam najbardziej potwierdza regułę.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 cze 2018, 23:39

Paweł Malinowski odpowiada Katarzynie Kajkowskiej:
Z całym szacunkiem, ale jeżeli państwa zdaniem trzeba odwoływać tylko dlatego kogoś, bo nie pojawia się w mediach, to bądźmy poważni. W takim razie pokażcie jakąkolwiek aktywność w tej kadencji oprócz tej w mediach. Każdy ma prawo do chwili odpoczynku, zwłaszcza osoba, która nie ukrywajmy młodą osobą nie jest, bo nie zapominajmy, że Szamir DeLeon ma 62 lata.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 02 lip 2018, 15:13

Katarzyna Kajkowska odpowiada na Facebooku:
Aktywności poza medialnej jeszcze nie mamy gdyż jeszcze zastanawiamy się jak do niej podejść mając tylko 3 posłów. Odwołanie panu Szamirowi się należy i to nie tylko z powodu braku aktywności w mediach (co na pewno nie podoba się obywatelom którzy to nie mają jak zobaczyć tebo co pan Premier robi dla kraju) ale i ze względu na wiek. Powinien nieco przystopować by potem żadnego nie szczęścia nie było.


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron