Katarzyna Kajkowska - Social Media

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 02 lip 2018, 16:08

Paweł Malinowski odpowiada:
Co to za wytłumaczenie, że macie tylko trzech posłów? Wiele partii radziło sobie bez tego, choćby IW, czy SN-K. W kwestii wieku, to przypadkiem nie pani i Krzysztof Hans nie postarzeli się ni stąd ni zowąd o kilka lat i chcieli zgłosić nielegalną kandydatkę?
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 02 lip 2018, 16:17

Katarzyna Kajkowska odpowiada:
W sumie ostatnio SCD rozpoczęło akcje "Oczyszczenie" która to ma na celu poproszenie przez nas o pomoc większych partii by te pomogły nam przeprowadzić do Sejmu projekty naszego autorstwa i przy okazji je te też poprawix ale o tym to może porozmawiajmy już międzypartyjnie.
Tak zdarzyła nam się raz taka wpadka - traktujemy ją z przymrużeniem oka ;)

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 17 lip 2018, 12:59

Facebook i Twitter:
SCD wyraża pełną gotowość do rozmów dotyczących zawiązania szerszej współpracy z PD a nawet fuzji na wspólnie ustalonych warunkach. Jedyne to na co czekamy to ruch ze strony Postępowych Demokratów w tej sprawie.
[/quote]

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 30 lip 2018, 14:08

Facebook i Twitter (na Twitterze) w ramach podlinkowania wpisu na Facebook) :
Długo zastanawiałam się jak skomentować powiedzmy to wprost wchłonięcie (jeszcze nie całkowite ale jednak) Tak Inaczej i na myśl przyszło mi tylko to że musiało do tego dojść, gdyż Tak Inaczej to w zasadzie nie partia, nie koło a grupka ludzi działająca pod jedną nazwą. Nie mają oni własnego programu, własnych celów a jeżeli już to są one takie same jak koncepcje Zjednoczonej Lewicy. W zasadzie nie pozostaje mi nic innego jak obserwowania działań byłych koleżanek i życzyć wszystkiego najlepszego na ich nowej drodze.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Krzysztof Hans » 02 sie 2018, 16:19

Facebook i Twitter - Twitter w ramach podlikowania wpisu na Facebooku:
W związku z dziwacznym zachowaniem Krzysztofa Hansa które naraziło na szwank całą partię. Informuje że:
1. Pan Krzysztof Hans na konferencji pojawił się we własnym imieniu.
2. Pytania które chcemy zadać koleżankom z Tak Inaczej pozostają aktualne.
3. Krzysztof Hans za karę stracił wszystkie funkcje partyjne, także z faktu bycia kiedyś prezesem. Stracił też wynagrodzenie partyjne na okres roku. Dostał też dożywotni zakaz udziału w konferencjach innych partii (oraz organizowania samodzielnie własnych) na które tylko będą się wybierać panie z Centrum Prasowego naszej partii oraz ewentualnie ja i Joanna Kajska. Stracił też prawo reprezentowania SCD w mediach oraz w kontaktach z innymi partiami - co najwyżej musi być moja zgoda. Wszystkie kary ustalone zostały wspólnie ale są one mojego autorstwa.
4. Nasz stosunek do zjednoczenia z PD mimo działalności pana Hansa nie ulega zmianie dalej będziemy do tego dążyć.
Decyzja została wprowadzona przeze mnie od razu choć gratuluje pomysłowości panu Hansowi - przy okazji naprawdę mnie rozbawiła ta sytuacja.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 sie 2018, 23:24

Facebook i Twitter:
To smutny dzień dla mnie oraz SCD, SCD Młodych, Activ i Punktu - odeszła osoba dzięki której jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Która dała nam szanse na działanie dla kraju i która teź sama działała dla kraju.
Obrazek
Spieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą :(

PS: Panie Prezesie - meldujemy źe wykonał pan zadanie. Dziękujemy za wszystko.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 03 wrz 2018, 19:24

Facebook i Twitter - Twitter w ramach podlikowania wpisu na Facebooku:
Sondaże twierdzą że moje wpisy w social mediach naraziły na spadek poparcia moją partię. Hmmm.... Z jednej strony może tak ale z drugiej strony to jednak była otwarta krytyczna ocena planów konkurencji i zapowiedź braku poparcia dla nowego dziwacznego rządu ZLewu i PD. Tak więc nie do końca przyznaje sondażin racje bo i tak prawdziwym sondażem jest urna wyborcza.
[/quote]
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 24 wrz 2018, 21:21

Facebook i Twitter:
Wspólnie z koleżanką Joanną Kajską złożyłam 6 ważnych poprawek do ustawy o RTV i o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej zmieniających na lepsze zagadnienia związane z mediami publicznymi i cyfryzacją. Zachęcamy serdeczmie inne partie do poparcia projektów.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 27 wrz 2018, 13:02

Facebook i Twitter:
W odpowiedzi na reakcje pana Łukasza Wójtowicza informuje że wprowadzone przez mnie i Joannę Kajską projekty medialne to poprawki do projektów zgłaszanych przez Ruch Konserwatywny. Pewne prawo intelektualne do tematyk omawianych teraz przez Sejm ma pan Łukasz Wójtowicz i Ruch Konserwatywny. My tylko wspieramy plany Ruchu Konsetwatywnego i pomagamy swoimi poprawkami wzmacniać stworzone przez przepisy i łatać je tam gdzie powstaną luki prawne. Odpada zatem argument o kradzieży pomysłu gdyż to jest nie kopia a sugestia modernizacji pomysłów z których to Ruch Konserwatywny śmiało może skorzystać. Dorzucamy też swoje projekty w zakresie mediów w kwestii ogólnoparlamentarnej dyskusji.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 06 paź 2018, 14:43

Facebook (wpis) i Twitter (odnośnik) :
Szanowni Państwo zarówno popierający SCD jak.i Ruch Konserwatywny.
Po raz kolejny powtarzam - dwa z sześciu projektów wniesionych przez SCD to nie kradzież a poprawki złożone w trybie odrębnych ustaw gdyż Pan Marszałek Bogusław Ziętek nie zapoznał się z obecną formą Art. 45 ust. 1 uchwaloną przez Sejm na podstawie projektu Zjednoczonej Lewicy mówiący o tym że każdy pojedyńczy poseł może wnieść poprawkę do ustawy. Tym tropem też poszła moja partia która wniosła swoje zastrzeżenia co do projektu w formie poprawek do czego zresztą ma pełne prawo. Nie rozumiem zatem pretensji pana Łukasza Wójtowicza który traktuje projekt jako swój nie akceptując zastrzeźeń i uwag innych partii politycznych traktując je jako kradzież.
Zapewnie wielu zastanawiało się co robiłam na mównicy gdy toczyło się głosowanie. Otóż przeanalizowałam Regulamin Sejmu i zgłosiłam zastrzeżenie wobec nieuzasadnionej decyzji Marszałka Bogusława Ziętka (i to samej zainteresowanej osobie) z prośbą o odniesienie się do wspomnianego wcześniej błędu.
Wracając jednak do ustawy o RTV chciałabym porozmawiać na argumenty a nawet współpracować RKon a nie być pomawianą przez tą partie o kradzież projektu który w rzeczywistości jest zbiorem uwag w formie poprawki do którego to zgłaszanie mam pewne prawo.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron