Katarzyna Kajkowska - Social Media

Partie pozaparlamentarne, plankton, niezależni.
Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 maja 2022, 8:56

Facebook, Instagram i Twitter:
Oto pełna treść mojego stanowiska co do drugiego pytania które to ponownie zostało przycięte przez media prowadzące debatę:
Na początek szybko dokończę to o czym chciałam powiedzieć wcześniej. Naprzód! wprowadzi niemiecki system kanclerski oraz przejęcie przez rząd obowiązków Rady Polityki Pieniężnej. Będzie też Ministerstwo Cyfryzacji i Mediów, miasto Silesia lub większe Katowice za aglomeracje śląsko-dąbrowską, nowe województwa środkowopomorskie i środkowopolskie, powrót województwa opolskiego, uporządkowanie kwestii podzielonych miejscowości i przysiółków oraz przeniesienie zadań zleconych na jednostki publicznej. Znikną zaś Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Rada Radiofonil i Telewizji powiaty i Trybunał Konstytucyjny którego to zastąpiłby silniejszy Sąd Najwyższy.
Teraz meritum dotyczące tematu tego pytania. Uważamy że współpraca z USA, NATO, UE powinna być ograniczona. Ta ostatnia nie pozwala bowiem kształtować ładu społeczno-ekonomicznego według potrzeb i żądań obywateli. Dlatego jeśli dyrektywa unijna nie jest w polskim interesie, to nie powinna być realizowana. Zwiększone powinny być ograniczenia dla inwestycji zagranicznych w sektorach o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa a współpraca przerzucona z państw amerykańskich i europejskich na Chiny i inne państwa afrykańskie i azjatyckie. Oczywiście nie powinniśmy przyjmować waluty Euro nie i uczestniczyć w mechanizmie kursów walutowych (ERM II) bo to spadek konkurencyjności polskiej gospodarki i oddanie niepodległości a także działanie przeciw polskiej racji stanu. Eksport polskich produktów powinien być rozliczany wyłącznie w polskim złotym który też powinien być wspólną walutą UE. Stąd też wspólnie z rządami Litwy, Słowacji i Niemiec chcemy badać plusy i minusy przyjęcia wspólnej waluty.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 19 sie 2022, 15:32

Facebook, Instagram i Twitter:
Dziwię się Panu Schmidtowi który zamiast powiedzieć w twarz o co mu chodzi chociażby przy kawie. Woli to robić w social mediach bo prościej.
Prawda jest taka że Komisja i Zasady Etyki Poselskiej którymi to próbuje się posługiwać (w tym poprzez niedawno przyjętą poprawkę którą owszem podpisaliśmy ale licząc na jej słuszne działanie a nie na uderzanie ją we mnie) to skorupa którą jak najszybciej powinno się rozkruszyć dając posłom swobodę myśli i wypowiedzi a przede wszystkim danie posłom niezależności i bycia po prostu sobą. Dlatego teraz Naprzód! idzie nową nieco antysystemową drogą gdyż bratanie się ze systemem kończy się odrzuceniem naszych projektów choć myślę że dobre czasy jeszcze przed nami. Dodatkowo uważam że taka sytuacja to też niestety wina tych którzy krytykują gdyż mogli pomóc jak nie w wzmacnianiu projektów to samej partii poprzez współpracę a nawet jej wchłonięcie co byłoby dla większych partii lepszym rozwiązaniem niż składanie pozwów na mnie do Komisji Etyki Poselskiej.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 23 sie 2022, 9:52

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
#Solidaritywithsanna
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 23 sie 2022, 10:04

Facebook, Instagram i Twitter:
Obrazek
Don't worry be happy!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 sie 2022, 22:38

Katarzuna Kajkowska (Naprzód!) :
Niniejszym przyznaje się do wszystkich zarzucanych mi czynów. Przepraszam też Panią Prezes Annę Ulman i kolegów oraz koleżanki za to że zrobiłam z nich pośmiewisko. Jest mi wstyd i wyrażam skruchę. Przed organami ścigania również.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2022, 22:46 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Administrator » 31 sie 2022, 22:40

OG: W jaki sposób sposób Kajkowska to napisała z aresztu? Chyba, że po prostu ktoś inny z jej konta.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 sie 2022, 22:46

OG: Prawnik Pani Kajkowskiej na jej prośbę.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Iwona Malinowska » 01 wrz 2022, 16:21

Katarzyna Kajkowska pisze:OG: Prawnik Pani Kajkowskiej na jej prośbę.


OG: No ale to tak czy siak w Social Mediach musiałby być rodzaj oświadczenia, ale to coś takiego.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 22 wrz 2022, 12:33

Katarzyna Kajkowska w social mediach:
Bardzo dziękuje polskiemu wymiarowi sprawiedliwości za możliwośc opuszczenia aresztu. Bycie za kratkami nauczyło mnie pokory i jasnego patrzenia na pewne sprswy dotyczące chociażby uzależnienia od narkotyków w który to omało bym się wpędziła. Jestem aktualnie po rozmowach z Paniami Ulman i Szyszką. W ich trakcie doszliśmy do wniosku że musimy wystartować w wyborach do Senatu pokazując że wyciagnęliśmy wnioski z sytuacji i je zawrzemy w naszej kampanii. Aktualnie jestem pod dozorem policyjnym i w kontakcie z polskim wymiarem sprawiedliwości zwłaszcza że chciałabym zawrzeć ugodę z prokuraturą oczywiście na nią nie wpływając.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Katarzyna Kajkowska (SCD) - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 12 paź 2022, 17:30

Katarzyna Kajkowska w social mediach:
Oficjalnie wracam do gry! Kampanię w przeciwieństwie do konkurencji KO prowadzę bez fajerwerków ale za to z merytorycznymi spotkaniami z wyborcami.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron