Lubelskie:
Okręg wyborczy Nr 1
1. Marian Kowalski (Narodowcy RP)
2. Marzena Chojecka (R11L)
3. Kandydat UPR
4. Kandydatka PS
5. Kandydat R11L
6. Kandydatka UPR
Okręg wyborczy Nr 2
1. Michał Fałek (R11L)
2. Kandydatka PS
3. Kandydat UPR
4. Kandydatka narodowców
5. Kandydat R11L
6. Kandydatka PS
7. Kandydat UPR
8. Kandydatka środowisk kupieckich
9. Kandydat narodowców
Okręg wyborczy Nr 3
1. Maria Cecylia Kądziela (Stowarzyszenie Marsz Niepodległości)
2. Kandydat PS
2. Kandydatka UPR
3. Kandydat R11L
4. Kandydatka PS
5. Kandydat UPR
6. Kandydatka R11L
Okręg wyborczy Nr 4
1. Jakub Kulesza (UPR)
2. Joanna Ryzyko (UPR)
3. Kandydat narodowców
4. Kandydat R11L
5. Kandydatka PS
6. Kandydat UPR
7. Kandydatka R11L
Okręg wyborczy Nr 5
1. Amelia Machała (R11L)
2. Szymon Budny (R11L)
3. Kandydatka PS
4. Kandydat narodowców
5.Kandydatka UPR
6. Kandydat PS
7. Kandydatka narodowców
kandydat na marszałka województwa lubelskiego: Jakub Kulesza
kandydat na prezydenta Lublina: Marian Kowalski (poparcie)
Rada Miasta Lublin: poparcie listy "My z Lublina"
górnośląskie - poparcie listy SILESIA FUTURA/Śląscy Libertarianie
kandydat na marszałka województwa: Dobromir Sośnierz (poparcie)
dolnośląskie:
Okręg 1:
1. Robert Maurer (UPR)
2. Halszka Bielecka (Partia Kierowców)
3. Hadrian Nikieliński (Liga Monarchistyczna)
kolejni kandydaci "suwakiem' R11L-PS-UPR
Okręg 2
1. Paweł Krawiecki (bezp.)
kandydaci "suwakiem" PS-UPR-R11L
Okręg 3
1. Reinmar Bielawski (R11L)
kolejni kandydaci "suwakiem" PS-UPR-R11L
Okręg 4
1. Aleksandra Kozak (UPR)
kolejni kandydaci "suwakiem" R11L-PS-UPR
Okręg 5
1. Izabela Tomasiewicz (UPR)
kolejni kandydaci suwakiem PS-R11L-UPRkandydat na marszałka województwa dolnośląskiego: Robert Iwaszkiewicz (poparcie)
kandydat na prezydenta Wrocławia: Robert Grzechnik (poparcie)
Rada Miasta Wrocławia: poparcie komitetu Otwarty Wrocław
Warmińsko-Mazurskie:
okręgi 1,3 suwak M,K i R11L,PS, UPR, okręgi 2,4 K,M i PS, R11L, UPR
Jurajsko-Dąbrowskie:
We wszystkich okręgach "suwak": PS-UPR-R11L
Mazowieckie
Okręg 1
1. Sylwia Domaradzka (UPR)
Okręg 4
1. Leszek Samborski (UPR)
dalej i w pozostałych okręgach "suwak" UPR-PS-R11L
poparcie Gabrieli Jurkiewicz na marszałek województwa
Małopolskie
Okręg 2
1. Agnieszka Ścigaj (PS)
Okręg 3
1. Stanisław Żółtek (UPR)
dalej i w pozostałych okręgach "suwak" PS-UPR-R11L
warszawskie
poparcie komitetu "Wspólne Warszawskie", Władysławy Rosenfelder na marszałek województwa i Wiktorii Wiedeńskiej na prezydent Warszawy
Pomorskie
Okręg 2
1. Agata Frycz (UPR)
Okręg 3
1. Wojciech Tomala (UPR)
Dalej i w pozostałych okręgach "suwak" UPR-R11L-PS
Poza tym:
Andrzej Turczyn (R11L) w okręgu obejmującym Koszalin, Paweł Szramka (PS) w Toruniu, Bartosz Józwiak (UPR) w Poznaniu, Jerzy Kozłowski (UPR) w Kaliszu, Tomasz Wiąckiewicz (R11L) w Łodzi.
Na pozostałych listach "suwak" R11L-PS-UPR.
Na każdej liście tyle kandydatów, ile miejsc do obsadzenia.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości