1. Zgorzelec:
Robert Winnicki (PP)
2. Bolesławiec:
Iwona Mandżuk-Dudek (bezpartyjna)
3. Jelenia Góra:
Tomasz Elbl (PL-K)
4. Wołów:
Dariusz Chmura (bezpartyjny)
5. Legnica:
Jacek Swakoń (PL-K)
6. Głogów:
Wojciech Zubowski (PL-K)
7. Lubin:
Bogusława Potocka (z rekomendacji RKon)
8. Wałbrzych:
Beata Żołnieruk (PL-K)
9. Świdnica:
Jarosław Kozłowski (PL-K)
10. Kłodzko:
Mateusz Goldenberg (PL-K)
11. Dzierżoniów:
Patryk Wild (PL-K)
12. Wrocław (Fabryczna):
Przemysław Czarnecki (Kon)
13. Wrocław (Krzyki):
Robert Iwaszkiewicz (PL-K)
14. Wrocław (Psie Pole):
Paulina Matuszewska (PL-K)
15. Wrocław (Stare Miasto, Śródmieście):
Mirosława Stachowiak-Różecka (RKon)
16. Wrocław (strzeliński, wrocławski):
Andrzej Dąbrowski (PL-K)
17. Oleśnica:
Michał Kołaciński (Kon)
18. Trzebnica:
Mateusz Machaj (PL-K)
19. Nysa:
Marcin Ociepa (PLK)
20. Opole:
Patryk Jaki (RKon)
21. Opole:
Arkadiusz Wiśniewski (RKon)
22. Kluczbork:
Justyna Konieczna (SNK)
23. Kędzierzyn-Koźle:
Robert Węgrzyn (AC)
24. Krapkowice:
Łukasz Szewczyk (PL-K)
25. Tarnowskie Góry:
Edward Maniura (z rekomendacji RKon)
26. Gliwice:
Adam Rams (RKon)
27. Gliwice:
Piotr Wieczorek (Koalicja dla Gliwic)
28. Zabrze:
Krzysztof Lewandowski (niezależny)
29. Bytom:
Damian Bartyla (RKon)
30. Rybnik:
Wojciech Piecha (RKon)
31. Racibórz:
Adam Hajduk (PP)
32. Wodzisław Śląski:
Adam Gawęda (Kon)
33. Jastrzębie Zdrój:
Katarzyna Wojciechowska (PP)
34. Mysłowice
Dariusz Starzyński (Kon)
35. Tychy
Anita Skapczyk (Kon)
36. Katowice (zespół dzielnic śródmiejskich i zespół dzielnic północnych):
Dobromir Sośnierz (PL-K)
37. Katowice (zespoły dzielnic zachodnich, wschodnich i południowych):
Jerzy Polaczek (Kon)
38. Ruda Śląska:
Grażyna Dziedzic (PL-K)
39. Piekary Śląskie:
Sława Umińska-Duraj (RKon)
40. Chorzów:
Jacek Błaszczyk (PL-K)
41. Mikołów:
Piotr Spyra (PP)
42. Cieszyn:
Tadeusz Kopeć (RKon)
43. Częstochowa (Stare Miasto (...) Zawodzie-Dąbie):
Tomasz Jaskóła (PL-K)
44. Częstochowa (Ostatni Grosz, Raków, Wrzosowiak, Błeszno, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Lisiniec, Podjasnogórska, Stradom):
Jakub Błaszczykowski (bezpartyjny)
45. Częstochowa:
Lidia Burzyńska (Kon)
46. Kłobuck:
Jerzy Zakrzewski (PP)
47. Zawiercie:
Grzegorz Dyla (PL-K)
48. Będzin
Tomasz Szczerba (RKon)
49. Dąbrowa Górnicza:
Iwona Malinowska (RKon)
50. Sosnowiec:
Ryszard Sikorski (SN-K)
51. Jaworzno:
Dominik Charasim (RKon)
52. Olkusz:
Agata Banasik (PL-K)
53. Nakło nad Notecią:
Benedykt Hincza-Rogowski (SNK)
54. Inowrocław:
Adam Radziwiłł (SNK)
55. Bydgoszcz (Górny Taras, Zachodnie Osiedla Willowe, Południowo-wschodnia Dzielnica Przemysłowa):
Paweł Skutecki (PP)
56. Bydgoszcz (Dolny Taras, Fordon, Północny Pas Rekreacyjny):
Maciej Eckardt (SN-K)
57. Bydgoszcz (bydgoski, tucholsko-sępoleński):
Tomasz Latos (Kon)
58. Świecie:
Bartosz Kownacki (RKon)
59. Grudziądz:
Marek Goliszewski (PL-K)
60. Brodnica:
Jarosław Radacz (PP)
61. Toruń (toruński):
Zbigniew Girzyński (Kon)
62. Toruń:
Sławomir Mentzen (PL-K)
63. Lipno:
Iwona Michałek (Kon)
64. Włocławek (włocławski):
Marek Wołosz (AC)
65. Włocławek:
Jacek Lebiedziński (PL-K)
66. Lublin (Stare Miasto (...) Zemborzyce):
Elżbieta Kruk (Kon)
67. Lublin (Bronowice (...) Głusk ):
Zbigniew Wojciechowski (PL-K)
68. Lublin (lubelski, łęczyński):
Jakub Kulesza (PL-K)
69. Kraśnik:
Grzegorz Czelej (SNK)
70. Puławy:
Dawid Tarczyński (SN-K)
71. Lubartów:
Stanisław Gogacz (Kon)
72. Biała Podlaska:
Dariusz Stefaniuk (PP)
73. Radzyń Podlaski:
Tomasz Dudziński (Kon)
74. Zamość:
Andrzej Zamoyski (SN-K)
75. Biłgoraj:
Agata Borowiec (SN-K)
76. Hrubieszów:
Róża Zamoyska (SN-K)
77. Chełm:
Karolina Południowa (PL-K)
78. Krasnystaw:
Małgorzata Strzecharz (Kon)
79. Siedlce:
Anna Siarkowska (SN-K)
80. Garwolin:
Wiktoria Wiedeńska (Kon)
81. Gorzów Wielkopolski:
Maciej Kowalski (SNK)
82. Gorzów Wielkopolski (gorzowski, międzyrzecki):
Remigiusz Lorenz (PP)
83. Świebodzin:
Tomasz Górski (PL-K)
84. Zielona Góra:
Krzysztof Bosak (SN-K)
85. Nowa Sól:
Sławomir Kowal (PL-K)
86. Żagań:
Danuta Madej (PP)
87. Łódź (Bałuty):
Krzysztof Jaśniewicz (RKon)
88. Łódź (Górna):
John Godson (AC)
89. Łódź (Polesie):
Mikołaj Wlazły (Kon)
90. Łódź (Śródmieście):
Piotr Pszczółkowski (Kon)
91. Łódź (Widzew):
Joanna Kopcińska (Kon)
92. Skierniewice:
Mariusz Marasek (PP)
93. Tomaszów Mazowiecki:
Robert Telus (Kon)
94. Piotrków Trybunalski:
Krzysztof Chojniak (PP)
95. Radomsko:
Jacek Rak (PL-K)
96. Bełchatów:
Mariola Czechowska (Kon)
97. Pabianice:
Włodzimierz Fisiak (PL-K)
98. Łowicz:
Tadeusz Woźniak (PL-K)
99. Zgierz:
Jakub Cytrowski (PL-K)
100. Wieluń:
Andrzej Stępień (PP)
101. Łęczyca:
Witold Waszczykowski (Kon)
102. Sieradz:
Paweł Osiewała (PP)
103. Bielsko-Biała:
Adam Rakszawski (PL-K)
104. Bielsko-Biała (bielski):
Wiesław Lewicki (PL-K)
105. Żywiec:
Stanisław Szwed (PP)
106. Myślenice:
Michał Czaplicki (MNP)
107. Oświęcim:
Beata Szydło (SNK)
108. Wadowice:
Ewa Filipiak (RKon)
109. Kraków (Czernichów (...) Zielonki):
Marcin Chmielowski (PL-K)
110. Wieliczka:
Urszula Rusecka (Kon)
111. Bochnia:
Ryszard Czarnecki (Kon)
112. Dąbrowa Tarnowska:
Scholastyka Kowalska (PLK)
113. Tarnów:
Janusz Nowicki (PP)
114. Kraków (Dzielnica I, Dzielnica II, Dzielnica XIII):
Konrad Berkowicz (PL-K)
115. Kraków (Dzielnica IV, Dzielnica V, Dzielnica VI, Dzielnica VII):
Anna Miklaszewska (PL-K)
116. Kraków (Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII):
Bogusław Kośmider (AC)
117. Kraków (Dzielnica III, Dzielnica XIV, Dzielnica XV):
Krzysztof Tenerowicz (SN-K)
118. Kraków (Dzielnica XVI, Dzielnica XVII, Dzielnica XVIII):
Jerzy Rawski (PL-K)
119. Nowy Sącz:
Roman Liściowski (SN-K)
120. Gorlice:
Barbara Bartuś (Kon)
121. Nowy Targ:
Hanna Hatteborn (SNK)
122. Limanowa:
Wiesław Janczyk (SN-K)
123. Płock:
Jerzy Małys (MNP)
124. Płock (gostyniński, płocki, sierpecki):
Eryk Smulewicz (PL-K)
125. Sochaczew:
Jolanta Gonta (RKon)
126. Mława:
Piotr Olszewski (PL-K)
127. Ciechanów:
Marek Jakubiak (WFN)
128. Wyszków:
Michał Niemirowicz-Szczytt (PL-K)
129. Ostrołęka:
Stanisław Kubeł (PL-K)
130. Przemyśl:
Robert Choma (SN-K)
131. Jarosław:
Mieczysław Golba (PP)
132. Przeworsk:
Lucjan Kuźniar (Kon)
133. Krosno:
Piotr Przytocki (PL-K)
134. Sanok:
Grzegorz Braun (WFN)
135. Mielec:
Tomasz Więckiewicz (R11L)
136. Tarnobrzeg:
Italia Szymanowska (SN-K)
137. Stalowa Wola:
Damian Małek (PL-K)
138. Rzeszów:
Kordian Sokowiński (SN-K)
139. Rzeszów (rzeszowski):
Magdalena Ostrowska (SN-K)
140. Łańcut:
Jan-Roman Potocki (PL-K)
141. Dębica:
Paweł Ochab (PL-K)
142. Jasło:
Alicja Zając (SN-K)
143. Sokołów Podlaski:
Leszek Iwaniuk (PP)
144. Suwałki:
Jacek Bogucki (SN-K)
145. Sokółka:
Lilija Moshechkova (PL-K)
146. Łomża:
Łukasz Lubicz-Łapiński (PL-K)
147. Bielsk Podlaski:
Marek Citko (PL-K)
148. Białystok (Osiedla: Nr 4 - Bojary (...) Nowe Miasto Nr 28):
Adam Andruszkiewicz (WFN)
149. Białystok (Osiedla: Nr 1 - Centrum (...) Nr 27 - Zawady):
Szczepan Barszczewski (PL-K)
150. Białystok (białostocki, hajnowski):
Dariusz Machała (PP)
151. Tczew:
Mirosław Pobłocki (PP)
152. Malbork:
Tomasz Pałasz (SN-K)
153. Gdańsk (starogardzki, gdański):
Piotr Wiśniewski (MNP)
154. Gdańsk (Dzielnice: Brzeźno (...), Ujeścisko-Łostowice):
Tadeusz Schtolerberg (PL-K)
155. Gdańsk (Dzielnice: Aniołki (...) Wrzeszcz Dolny (...) Brętowo):
Jarosław Sellin (Kon)
156. Gdańsk (Dzielnice: Zaspa Młyniec (...) Kokoszki):
Wojciech Podjacki (LOS)
157. Słupsk:
Tadeusz Cymański (AC)
158. Bytów:
Roman Nowosielski (PL-K)
159. Chojnice:
Artur Dziambor (KonLib)
160. Gdynia:
Wojciech Szczurek (PL-K)
161. Sopot:
Magdalena Błeńska (PL-K)
162. Wejherowo:
Agata Kulasiewicz (PL-K)
163. Kartuzy:
Mieczysław Gołuński (RKon)
164. Elbląg:
Łukasz Nosarzewski (PL-K)
165. Kielce:
Dawid Lewicki (PL-K)
166. Kielce (kielecki):
Bogdan Latosiński (SN-K)
167. Jędrzejów:
Emilia Korczyńska (SN-K)
168. Skarżysko-Kamienna:
Jerzy Żmijewski (PP)
169. Starachowice:
Krzysztof Basiaga (PL-K)
170. Ostrowiec Świętokrzyski:
Jarosław Rusiecki (Kon)
171. Sandomierz:
Andrzej Ulok (PL-K)
172. Busko-Zdrój:
Michał Cieślak (PL-K)
173. Radom (Południe (...) Wólka Klwatecka):
Maria Chotolska (SNK)
174. Radom (Śródmieście (...) wschodnia część Śródmieścia):
Ewa Zajączkowska (PL-K)
175. Radom (radomski, szydłowiecko-przysuski):
Mirosław Ślifirczyk (PP)
176. Zwoleń:
Renata Budzyńska (Kon)
177. Bartoszyce:
Robert Taraszkiewicz (PP)
178. Iława:
Tomasz Zawacki (PL-K)
179. Działdowo:
Michał Wypij (PL-K)
180. Olsztyn:
Mirosław Pampuch (PL-K)
181. Olsztyn (olsztyński, nidzicki):
Dorota Górska (PP)
182. Szczytno:
Mariusz Filipowicz (PL-K)
183. Ełk:
Dariusz Dylewicz (PL-K)
184. Giżycko:
Krzysztof Piwowarczyk (PP)
185. Mińsk Mazowiecki:
Miriam Shaded (PL-K)
186. Otwock:
Daniel Milewski (Kon)
187. Piaseczno:
Jacek Korwin-Mikke (KonLib)
188. Pruszków:
Jacek Sasin (SN-K)
189. Nowy Dwór Mazowiecki:
Jacek Kowalski (PP)
190. Legionowo:
Jan Zalewski (PP)
191. Wołomin:
Henryk Kowalczyk (Kon)
192. Warszawa (Bemowo, Ursus, Włochy):
Jolanta Wójcik (SN-K)
193. Warszawa (Białołęka, Praga Północ):
Piotr Bryczkowski (KonLib)
194. Warszawa (Bielany, Żoliborz):
Tamara Czartoryska (SN-K)
195. Warszawa (Mokotów):
Paweł Dziekanowski (PL-K)
196. Warszawa (Ochota, Śródmieście):
Maria Piasecka-Łopuszańska (WFN)
197. Warszawa (Praga Południe):
Korynna Korwin-Mikke (KonLib)
198. Warszawa (Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła):
Krzysztof Woźniak (PL-K)
199. Warszawa (Ursynów, Wilanów):
Zuzanna Walas (MNP)
200. Warszawa (Wola):
Krzysztof Łapiński (Kon)
201. Leszno:
Jarosław Wawrzyniak (PP)
202. Kościan:
Michał Jurga (PP)
203. Krotoszyn:
Robert Cichowlas (PL-K)
204. Ostrów Wielkopolski:
Bartłomiej Wróblewski (Kon)
205. Kalisz:
Grzegorz Sapiński (RKon)
206. Kępno:
Piotr Psikus (PP)
207. Września:
Tomasz Kałużny (PL-K)
208. Jarocin:
Jakub Sopniewski (RKon)
209. Gniezno:
Beata Tarczyńska (PP)
210. Koło:
Ferdynand Stańkiewicz (SN-K)
211. Konin:
Stanisław Bielik (PP)
212. Piła:
Eligiusz Komarowski (PP)
213. Wągrowiec:
Judyta von Treskow-Hołowińska (SN-K)
214. Szmotuły:
Bartosz Adaszewski (PL-K)
215. Nowy Tomyśl:
Włodzimierz Hibner (PP)
216. Poznań (cz. poznańskiego: Tarnowo Podgórne (...) Luboń):
Bogusław Długopolski (PP)
217. Poznań (cz. poznańskiego: Czerwonak (...) Swarzędz):
Felicjan Dulski (SNK)
218. Poznań (Grunwald, Jeżyce):
Artur Bednarz (PL-K)
219. Poznań (Nowe Miasto, Wilda):
Szymon Szynkowski (Kon)
220. Poznań (Stare Miasto):
Michał Grześ (RKon)
221. Szczecin (Północ, Zachód):
Paweł Szut (PL-K)
222. Szczecin (Prawobrzeże, Śródmieście):
Piotr Krzystek (PL-K)
223. Goleniów:
Tomasz Stanisławski (PP)
224. Świnoujście:
Stefan Oleszczuk (PL-K)
225. Myślibórz:
Sylwester Chruszcz (SN-K)
226. Stargard Szczeciński:
Ireneusz Rogowski (PP)
227. Drawsko Pomorskie:
Paweł Szefernaker (Kon)
228. Koszalin:
Magdalena Jankowska (PL-K)
229. Szczecinek:
Paweł Koczan (PP)
230. Kołobrzeg:
Piotr Jedliński (niezależny)
231. Berlin:
Marek Magierowski (SN-K)
232. Londyn:
Przemek Skwirczyński (PL-K)
233. Mińsk:
Ryszard Sarkowicz (SN-K)