Sejmik Województwa Dolnośląskiego
Okręg nr 1
Robert Iwaszkiewicz (PL-K)
Mirosława Stachowiak-Różecka (RKon)
Przemysław Czarnecki (Kon)
Paulina Matuszewska (PL-K)
Jakub Kowalczyk (RKon)
Marika Białobrzeska (SN-K)
Klaudiusz Lipiński (PL-K)
Ewa Kawicka (PL-K)
Bogusław Paź (WFN)
Justyna Walicka (PP)
Przemysław Gintowt (PL-K)
Partyjna (PP)
Mateusz Cendrowski (PL-K)
Okręg nr 2
1. Jan Skowera (PL-K)
2. Edyta Kubik (PL-K)
3. Norbert Wójtowicz (PL-K)
4. Aneta Zielińska (SN-K)
5. Dariusz Chmura (PP)
6. Jolanta Jackowska (PL-K)
7. Mateusz Machaj (PL-K)
8. partyjna (PL-K)
9. Artur Balczun (PL-K)
10. partyjna (PP)
11. Dariusz Stasiak (PL-K)
Okręg nr 3
1. Beata Żołnieruk (PL-K)
2. Robert Garstecki (Kon)
3. Hanna Nowak (SN-K)
4. Patryk Wild (PL-K)
5. Agnieszka Ciszewska (PP)
6. Jacek Hecht (PL-K)
7. Dorota Sozańska (PL-K)
8. Andrzej Dąbrowski (PL-K)
9. Monika Fronczak (PL-K)
10. Jerzy Tutaj (PL-K)
Okręg nr 4
1. Anna Mol (SN-K)
2. Robert Winnicki (PP)
3. Iwona Mandżuk-Dudek (niezależna)
4. Tomasz Elbl (PL-K)
5. Anna Kawalec (PL-K)
6. Wiesław Gierus (PL-K)
7. Anna Konieczyńska (PL-K)
8. Ludwik Kaziów (PL-K)
9. Klaudia Witczak (WFN)
Okręg nr 5
1. Bogusława Potocka (RKon)
2. Jacek Swakoń (PL-K)
3. Maria Grabińska (SNK)
4. Wojciech Zubowski (PL-K)
5. Lidia Jeger (PL-K)
6. Wiesław Wabik (PP)
7. Paulina Ruta (PL-K)
7. Artur Smęt (PL-K)
Sejmik Województwa Górnośląskiego
Okręg nr 1
1. Arkadiusz Wiśniewski (RKon)
2. Violetta Porowska (Kon)
3. Patryk Jaki (RKon)
4. Justyna Konieczna (SNK)
5. Marcin Ociepa (PL-K)
6. Elżbieta Adamska-Wedler (PL-K)
7. Robert Węgrzyn (AC)
8. Kinga Strzelczyk (PL-K)
9. Łukasz Szewczyk (PL-K)
10. Kandydatka partyjna (PP)
11. Władysław Motyka (PL-K)
Okręg nr 2
1. Józef Bischnard (SN-K)
2. Aneta Potaczek (SN-K)
3. Piotr Pyzik (Kon)
4. Beata Barc (PL-K)
5. Jacek Spendel (PL-K)
6. Arlena Skaba (WFN)
7. Ireneusz Serwotka (PP)
Okręg nr 3
1. Sława Umińska-Duraj (BG)
2. Jerzy Polaczek (Kon)
2. Danuta Głębocka (SN-K)
3. Michał Wójcik (Kon)
4. Bronisław Korfanty (PP)
5. Kandydat partyjny (Kon)
6. Jacek Błaszczyk (PL-K)
7. Barbara Romanowska (PL-K)
Okręg nr 4
1. Wojciech Piecha (RKon)
2. Marianna Bludowska (SN-K)
3. Adam Gawęda (Kon)
4. Beata Koperek (SN-K)
5. Beata Banasiewicz (PL-K)
6. Marian Janecki (PL-K)
7. Katarzyna Wojciechowska (PP)
8. Adam Hajduk (PP)
Okręg nr 5
1. Adam Rams (RKon)
2. Paulina Zaparty (PL-K)
3. Krzysztof Lewandowski (bezpartyjny)
4. Urszula Magdaleńczyk (Kon)
5. Adam van der Coghen (PL-K)
6. Marta Kwiatkowska (PL-K)
7. Hubert Liśczuk (SN-K)
8. Partyjny (PP)
9. Paweł Strumiński (PL-K)
10. Partyjny (PP)
11. Edward Maniura (BG)
12. Partyjny (Kon)
13. Sławomir Bryk (PL-K)
Okręg nr 6
1. Adam Rakszawski (PL-K)
2. Barbara Jakowicka (SN-K)
3. Janusz Król (PP)
4. Renata Michniak (SN-K)
5. Jan Kawulok (PiS)
Okręg nr 7
1. Dariusz Starzyński (Kon)
2. Beata Pietrucha (PL-K)
3. Leszek Podzimski (PL-K)
4. Karolina Klimczak (RKon)
5. Mateusz Ozorkiewicz (SN-K)
Sejmik Województwa Jurajsko-dąbrowskiego
Okręg nr 1
1. Jakub Błaszczykowski (bezpartyjny)
2. Lidia Burzyńska (Kon)
3. Tomasz Jaskóła (PL-K)
4. Olga Romanek (SN-K)
5. Krzysztof Grębowicz (PL-K)
6. Zuzanna Duda (PL-K)
7. Wojciech Kosiba (PL-K)
8. Sylwia Szymańska (PP)
9. Jakub Lech (PP)
10. Kandydat partyjny (PL-K)
11. Jerzy Zakrzewski (PP)
Okręg nr 2
1. Grzegorz Dyla (PL-K)
2. Lilia Janik (PL-K)
3. Arkadiusz Kowalski (SN-K)
4. Krystyna Jasińska (Kon)
5. Józef Kubica (PL-K)
6. Kandydat Partyjny (PP)
7. Marek Szmit (SNK)
8. Kandydat Partyjny (PL-K)
9. Andrzej Dubiel (PL-K)
Okręg nr 3
1. Tomasz Szczerba (RKon)
2. Tatiana Duraj-Fert (niezależna)
3. Ryszard Sikorski (SN-K)
4. Karolina Popowska (SN-K)
5. Michał Potoczny (Kon)
6. Paulina Musiał (PL-K)
7. Robert Warwas (Kon)
8. Kandydatka partyjna (PP)
9. Dominik Charasim (PL-K)
10. Kandydatka partyjna (PL-K)
11. Marek Jurczyk (PP)
Okręg nr 4
1. Marcin Roczek (SNK)
2. Nadia Justyńska (SNK)
3. Emil Krawczyk (PL-K)
4. Zuzanna Duda (PL-K)
5. Janusz Szczęśniak (PP)
6. Mirosława Gil (PP)
7. Partyjny (PL-K)
8. Aleksandra Dąbrowska (PP)
Kujawsko-pomorskie
Okręg nr 1
1. Maciej Eckardt (SN-K)
2. Dorota Rutkowska-Spicera (PL-K)
3. Paweł Skutecki (PP)
4. Róża Janeczek (SNK)
5. Andrzej Walkowiak (PL-K)
6. Iwona Kowalska (PP)
7. Seweryn Stadnicki (PL-K)
8. Kandydat partyjny (PP)
9. Norbert Malinowski (PP)
Okręg nr 2
1. Bartosz Kownacki (RKon)
2. Martyna Abramowicz (SN-K)
3. Maja Kurlandt-Oświecińska (PL-K)
4. Robert Bocian (PL-K)
5. Tadeusz Grzegorz Pogoda (PP)
6. Kandydat Partyjny (PL-K)
7. Sławomir Napierała (PP)
8. Kandydat Partyjny (PP)
9. Bogdan Łabęcki (PL-K)
Okręg nr 3
1. Andrzej Mioduszewski (Kon)
2. Grażyna Gruda (SN-K)
3. Mariusz Muszyński (SN-K)
4. Amanda Gajtkowska (PL-K)
5. Marcin Łasiński (PL-K)
6. Kandydat Partyjny (PP)
7. Ryszard Nowaczyk (PP)
8. Kandydat Partyjny (PL-K)
9. Michał Piotrowicz (PL-K)
10. Kandydat Partyjny (PP)
Okręg nr 4
1. Sławomir Mentzen (PL-K)
2. Iwona Michałek (Kon)
3. Rafał Zgorzelski (SNK)
4. Joanna Sewerynowicz (PL-K)
5. Mariusz Kałużny (PL-K)
6. Kandydat Partyjny (PP)
7. Tomasz Szydłowski (PP)
8. Kandydat Partyjny (PP)
9. Arkadiusz Osiński (PL-K)
Okręg nr 5
1. Tadeusz Majewski (PP)
2. Dorota Paprzycka (PL-K)
3. Robert Palich (SN-K)
4. Marlena Popiołek (SN-K)
5. Kamil Politowicz (PL-K)
6. Dorota Wiśniewska-Ludwig (PL-K)
7. Sławomir Bartłomiej Bykowski (PP)
Okręg nr 6
1. Jacek Lebiedziński (PL-K)
2. Paulina Szymańska (PL-K)
3. Marek Jędrzejewski (PL-K)
4. Janina Parka (SN-K)
5. Jan Ardanowski (Kon)
6. Monika Dudzik (SN-K)
7. Kandydat Partyjny (PP)
8. Paweł Banasik (PP)
9. Kandydat Partyjny (PP)
10. Jan Stocki (PL-K)
lubelskie - Lubelska Prawica
Okręg nr 1
1. Sylwester Tułajew (PiS)
2. Anna Marczyńska (SNK)
3. Jerzy Bielecki (SNK)
4. Anna Wojciechowska (PL-K)
5. Zbigniew Wojciechowski (PL-K)
6. Jadwiga Mach (PP)
7. Andrzej Stanisławek (PL-K)
8. Gabriela Masłowska (PP)
9. Sławomir Janicki (PL-K)
10. Kandydat Partyjny (RKon)
11. Michał Rozpendowski (WFN)
Okręg nr 2
1. Jarosław Żaczek (PL-K)
2. Elżbieta Kruk (Kon)
3. Bartłomiej Mol (SN-K)
4. Maria Dragan (PiS)
5. Jan Szymona (WFN)
6. Aleksandra Ceglarska (PL-K)
7. Krzysztof Kozieł (PL-K)
8. Kandydatka partyjna (PL-K)
9. Mirosław Włodarczyk (PP)
10. Kandydatka partyjna (PP)
11. Witold Popiołek (PP)
Okręg nr 3
1. Dariusz Stefaniuk (PP)
2. Agnieszka Marciniuk (PL-K)
3. Krzysztof Głuchowski (PiS)
4. Mira Leszczyńska (SN-K)
5. Paweł Wyrzykowski (WFN)
6. Kandydatka partyjna (PP)
7. Arkadiusz Strojek (PL-K)
8. Kandydatka partyjna (PL-K)
9. Dariusz Stopa (PP)
Okręg nr 4
1. Gabriela Dawidowska (PL-K)
2. Artur Soboń (PiS)
3. Beata Mazurek (Kon)
4. Mateusz Włoskowski (SN-K)
5. Paulina Suchań (PL-K)
6. Rafał Bukowski (PL-K)
7. Kandydatka partyjna (PP)
8. Zbigniew W. Mazurek (PL-K)
9. Kandydatka partyjna (PP)
10. Bartłomiej Rodecki (PP)
Okręg nr 5
1. Jarosław Sachajko (PL-K)
2. Maria Gmyz (PiS)
3. Arkadiusz Muszyński (SN-K)
4. Paulina Mundzik (PL-K)
5. Janusz Zbigniew Rosłan (PP)
6. Kandydatka partyjna (PP)
7. Stanisław Bąk (PL-K)
8. Kandydatka partyjna (PL-K)
9. Tomasz Zając (PP)
Lubuskie
Okręg nr 1
1. Maciej Kowalski (SN-K)
2. Joanna Cygan (SN-K)
3. Robert Anacki (PL-K)
4. Magdalena Niedźwiecka (PL-K)
5. Michał Obiegło (PL-K)
6. Małgorzata Domagała (PP)
7. Edward Tyranowicz (PP)
Okręg nr 2
1. Remigiusz Lorenz (PP)
2. Krystyna Podhorodecka (PL-K)
3. Jan Markiewicz (SN-K)
4. Paulina Kowalewska (Kon)
5. Mateusz Pucek (PL-K)
Okręg nr 3
1. Zbigniew Kozłowski (PL-K)
2. Anastazja Kopeć (SN-K)
3. Jacek Budziński (Kon)
2. Justyna Owczarz (PL-K)
3. Mirosław Glaz (PP)
4. Kandydatka partyjna (PP)
3. Mirosław Kazan (PL-K)
Okręg nr 4
1. Krzysztof Bosak (SN-K)
2. Teodora Bojanowska (SNK)
3. Ireneusz Plechan (PP)
4. Marta Mokroń (SN-K)
5. Piotr Barczak (Kon)
6. Sylwia Świątek-Żołyńska (PL-K)
7. Piotr Kucza (PL-K)
8. Angelika Litorska (PL-K)
Okręg nr 5
1. Sławomir Kowal (PL-K)
2. Anastazja Borowiec (SNK)
3. Marian Suchy (SNK)
4. Danuta Madej (PP)
5. Adam John Clive (PL-K)
6. Danuta Bielak (PL-K)
7. Rafał Zapadka (PL-K)
8. Kandydatka partyjna (PP)
9. Józef Suszyński (PP)
10. Kandydatka partyjna (PL-K)
11. Marek Boryczka (PP)
12. Kandydatka partyjna (PL-K)
13. Henryk Janowicz (PP)
Łódzkie
Okręg nr 1
1. Krzysztof Jaśniewicz (RKon)
2. Joanna Kopcińska (Kon)
3. Jarosław Jagiełło (PL-K)
4. Wiktoria Morawska (PL-K)
5. Sebastian Bulak (SNK)
6. Agnieszka Święcicka (PP)
7. Janusz Budzanowski (SNK)
Okręg nr 2
1. Jakub Cytrowski (PL-K)
2. Anna Kuczyńska (PL-K)
3. Tadeusz Woźniak (PL-K)
4. Halina Szyszko (SNK)
5. Mariusz Budzyński (SNK)
6. Kandydatka partyjna (PL-K)
7. Michał Fisiak (PL-K)
8. Kandydatka partyjna (PL-K)
9. Wojciech Zdziarski (PP)
Okręg nr 3
1. Włodzimierz Fisiak (PL-K)
2. kandydatka Partyjna (PP)
3. Tomasz Laskowski (PL-K)
4. kandydatka Partyjna (PL-K)
5. Paweł Osiewała (PP)
6. kandydatka Partyjna (PP)
7. Mirosław Szafrański (PL-K)
Okręg nr 4
1. Marek Chrzanowski (PP)
2. Iwona Koperska (Kon)
3. Tomasz Głowacki (Kon)
4. kandydatka Partyjna (PL-K)
3. Dariusz Woźniak (PL-K)
6. kandydatka partyjna (PP)
5. Kamil Kaczorowski (PL-K)
Okręg nr 5
1. Adam Koniecpolski (PL-K)
2. Alina Bilińska (SNK)
3. Jakub Piątkowski (PL-K)
4. kandydatka partyjna (PL-K)
5. Mariusz Marasek (PP)
6. kandydatka partyjna (PP)
7. Wojciech Wróblewski (PL-K)
Małopolskie
Okręg nr 1
1. Wiesław Lewicki (PL-K)
2. Laura Łaniewicz (SN-K)
3. Stanisław Szwed (PP)
4. Anna Mandziej (PL-K)
5. Andrzej Saternus (PP)
6. Aneta Gajewska (PL-K)
7. Krzysztof Zgrzywa (PL-K)
Okręg nr 2
1. Anna Ryś (PL-K)
2. Michał Ślusarczyk (PL-K)
3. Urszula Wrona (PL-K)
4. Aleksander Juszczyński (SNK)
5. kandydatka partyjna (PP)
6. Dawid Gołąb (PL-K)
Okręg nr 3
1. Jerzy Rawski (PL-K)
2. Nikola Morawska (PL-K)
3. Konrad Berkowicz (PL-K)
4. Apolonia Kowalczyk (PP)
5. Janusz Mraczewski (SN-K)
6. Kandydatka partyjna (RKon)
7. Michał Czaplicki (WFN)
8. Kandydatka partyjna (Kon)
9. Paweł Dziura (PL-K)
Okręg nr 4
1. Agata Banasik (PL-K)
2. Edward Siarka (PL-K)
3. Maja Szymańska (PL-K)
4. Ryszard Obrazowski (SN-K)
5. Hanna Hatteborn (SN-K)
6. Maciej Ostrowski (PP)
7. kandydatka partyjna (PP)
8. Tadeusz Skorupa (PL-K)
9. kandydatka partyjna (PL-K)
10. Krzysztof Wojtaszek (PL-K)
Okręg nr 5
1. Kamil Banasik (PL-K)
2. Zuzanna Ostrowska (PL-K)
3. Tymona Gawkowski (SN-K)
4. Kandydatka partyjna (Kon)
5. Szymon Piotrowski (SN-K)
6. kandydatka partyjna (PP)
7. Stefan Kolawiński (PP)
Okręg nr 6
1. Arkadiusz Mularczyk (PL-K)
2. Małgorzata Belska (niezależna)
3. Krzysztof Głuc (RKon)
4. Irena Woźnicka (SN-K)
5. Karol Górski (PP)
6. Wiktoria Walczak (PL-K)
7. Kazimierz Fałowski (PL-K)
8. kandydatka partyjna (PP)
9. Szymon Jamro (PL-K)
10. kandydatka partyjna (PP)
Mazowieckie
Okręg nr 1
1. Jolanta Gonta (RKon)
2. Eryk Smulewicz (PL-K)
3. Katarzyna Czarnecka (SN-K)
4. Jerzy Małys (WFN)
5. Dorota Piasecka (PL-K)
6. Adrian Witas (PL-K)
7. Oliwia Kwiatkowska (PL-K)
8. Dariusz Grabowski (PL-K)
9. Jarosława Raczyńska (PP)
Okręg nr 2
1. Gabriela Jurkiewicz (PL-K)
2. Marek Szewczyk (PL-K)
3. Celina Majer (SN-K)
4. Piotr Olszewski (PL-K)
5. Monika Górska (PL-K)
6. Sławomir Kowalewski (PP)
Okręg nr 3
1. Marek Zagórski (PL-K)
2. Beata Krukowska (PL-K)
3. Tomasz Majewski (PP)
4. Kamila Rodecka (PP)
5. Robert Kołakowski (Kon)
6. Ilona Ostaszewska (SNK)
7. Piotr Głowacki (PL-K)
Okręg nr 4
1. Michał Niemirowicz-Szczytt (PL-K)
2. Paulina Walo (PL-K)
3. Stanisław Kubeł (PL-K)
4. Iwona Emkowska (SN-K)
5. Stanisław Kubeł (PL-K)
6. kandydatka partyjna (PP)
7. Dariusz Wieteska (PL-K)
8. kandydatka partyjna (PL-K)
9. Radosław Stokłosa (PL-K)
10. kandydatka partyjna (PP)
Podkarpackie
Okręg nr 1
1. Kordian Sokowiński (SN-K)
2. Justyna Bialska (PL-K)
3. Kazimierz Jaworski (PL-K)
4. Zuzanna Marusik (SN-K)
5. Damian Małek (PL-K)
6. Alicja Bobola (PL-K)
7. Łukasz Mężyk (PL-K)
8. Katarzyna Jarocka (WFN)
Okręg nr 2
1. Paweł Ochab (PL-K)
2. Anna Huk (PL-K)
3. Jan Turczyński (SN-K)
4. Maria Kolegowska (SN-K)
5. Stefan Bieszczad (PL-K)
7. Anita Zachariasz (PL-K)
8. Mariusz Szewczyk (PP)
Okręg nr 3
1. Łukasz Belter (PL-K)
2. Joanna Wieczorek (PL-K)
3. Paweł Bartoszek (PP)
4. Justyna Kołek (SN-K)
5. Damian Bańka (PL-K)
6. Kandydatka partyjna (PP)
Okręg nr 4
1. Lucjan Kuźniar (Kon)
2. Małgorzata Dachnowicz (PL-K)
3. Robert Choma (SN-K)
4. Beata Boberek (SN-K)
5. Zbigniew Kiszka (PP)
7. Marta Kucab (PL-K)
7. Mieczysław Golba (PP)
8. Kandydat partyjny (Kon)
6. Mariusz Bernard (SN-K)
Okręg nr 5
1. Damian Małek (PL-K)
2. Alicja Miłek (SN-K)
3. Wojciech Zając (Kon)
4. Julia Rymanowska (SN-K)
5. Grzegorz Kida (PL-K)
6. Sylwia Radecka (PP)
7. Ryszard Pabian (PP)
Podlaskie
Okręg nr 1
1. Adam Andruszkiewicz (WFN)
2. Izabela Kołcz (PL-K)
3. Jacek Bogucki (SN-K)
4. Monika Ferenc (SN-K)
5. Rafał Rudnicki (PL-K)
6. Beata Kazimierczak (WFN)
7. Jan Karpiński (PL-K)
8. Kandydatka Partyjna (PP)
9. Bartłomiej Pietruszka (PP)
Okręg nr 2
1. Bartosz Kucharski (PL-K)
2. Aneta Sztur (PL-K)
3. Maksymilian Ferczyński (SNK)
4. Hanna Marciniak (SNK)
5. Kamil Krzysztof Sokołowski (PL-K)
Okręg nr 3
1. Patryk Bajkowski (PL-K)
2. Bernadeta Krynicka (Kon)
3. Łukasz Lubicz-Łapiński (PL-K)
4. Weronika Turek (SN-K)
5. Elżbieta Parzych (PP)
6. Karol Sawicki (PL-K)
Okręg nr 4
1. Marek Citko (PL-K)
2. Urszula Winowska (PL-K)
3. Bogusław Dębski (SN-K)
4. Kandydatka Partyjna (Kon)
5. Szczepan Barszczewski (PL-K)
6. Kandydatka Partyjna (PP)
7. Stanisław Derehajło (PL-K)
8. Kandydatka Partyjna (PL-K)
9. Leszek Iwaniuk (PP)
10. Kandydatka Partyjna (PP)
11. Daniel Jaszczuk (PL-K)
Pomorskie
Okręg nr 1
1. Roman Nowosielski (PL-K)
2. Danuta Makowska (PL-K)
3. Konrad Adamczyk (PL-K)
4. Kandydatka partyjna (PP)
5. Tadeusz Cymański (AC)
6. Urszula Pol (SNK)
7. Bernard Pastuszek (SNK)
8. Kandydatka partyjna (PL-K)
9. Adam Jaworski (PL-K)
10. Kandydatka partyjna (PP)
11. Mateusz Godawa (PL-K)
Okręg nr 2
1. Wojciech Szczurek (PL-K)
2. Gabriela Lisius (PP)
3. Artur Dziambor (KonLib)
4. Paulina Barek (SNK)
5. Marcin Horała (Kon)
6. Magdalena Błeńska (PL-K)
7. Edward Sokół (PP)
8. Monika Baran (PL-K)
9. Kamil Jędrzejewski (PP)
10. Adriana Zagrobelna (PL-K)
Okręg nr 3
1. Tadeusz Schtolerberg (PL-K)
2. Teresa Frost (PL-K)
3. Sławomir Woźniak (SNK)
4. Patrycja Sorek (SNK)
5. Karol Rabenda (PL-K)
6. Joanna Jakubowska (PP)
7. Piotr Wiśniewski (WFN)
Okręg nr 4
1. Mieczysław Gołuński (RKon)
2. Agata Żemetro (PL-K)
3. Artur Godlewski (SNK)
4. Renata Geppert (SNK)
5. Piotr Walentynowicz (PL-K)
6. Agnieszka Grzegorzewska (PL-K)
7. Piotr Zwara (PL-K)
8. Dominika Redecka (PL-K)
Okręg nr 5
1. Łukasz Nosarzewski (PL-K)
2. Kaja Szynkielewska (PL-K)
3. Marcin Krzywkowski (PL-K)
4. Kandydatka partyjna (PP)
5. Mirosław Pobłocki (PP)
Świętokrzyskie
Okręg nr 1
1. Zbigniew Duda (PP)
2. Wiktoria Makowska (PL-K)
3. Jarosław Rusiecki (Kon)
4. Julia Olek (SNK)
5. Jerzy Kenig (PL-K)
6. Kandydatka partyjna (PP)
7. Andrzej Ulok (PL-K)
Okręg nr 2
1. Krzysztof Basiaga (PL-K)
2. Danuta Krępa (PP)
3. Jerzy Żmijewski (PP)
4. Karolina Kołodziej (PL-K)
5. Robert Deszczyński (PL-K)
6. Magdalena Kaczoruk (SNK)
Okręg nr 3
1. Dawid Lewicki (PL-K)
2. Anna Zbróg (PL-K)
3. Krystian Ondera (PL-K)
4. Ewa Igrasińska (SNK)
5. Michał Cieślak (PL-K)
6. Kandydatka partyjna (PL-K)
7. Dawid Lewicki (PL-K)
Okręg nr 4
1. Piotr Pawlik (PL-K)
2. Helena Poniatowska (SNK)
3. Michał Cieślak (PL-K)
4. Lena Kustosz (SNK)
5. Jerzy Suliga (PP)
6. Kandydatka partyjna (PP)
7. Jakub Jastrząb (PL-K)
Okręg nr 5
1. Robert Dębicki (PL-K)
2. Kamila Barbara Chotolska-Korokosz (SNK)
3. Ryszard Stępień (SNK)
4. Ewa Zajączkowska (PL-K)
5. Mirosław Ślifirczyk (PP)
6. Kandydatka partyjna (PP)
7. Dariusz Wieteska (PL-K)
Warmińsko-Mazurskie
Okręg nr 1
1. Michał Wypij (PL-K)
2. Krystyna Rychter (SNK)
3. Mirosław Pampuch (PL-K)
4. Milena Lewczuk (SNK)
5. Kandydat partyjny (WFN)
6. Dorota Górska (PP)
Okręg nr 2
1. Tomasz Zawacki (PL-K)
2. Helena Liściowska (SN-K)
3. Marek Polański (PP)
4. Beata Kozak (SNK)
5. Grzegorz Mrowiński (PP)
Okręg nr 3
1. Robert Taraszkiewicz (PP)
2. Joanna Michalewicz (PL-K)
3. Krzysztof Piwowarczyk (niezależny)
4. Kandydatka partyjna (Kon)
5. Jan Filip Joańczyk (SNK)
Okręg nr 4
1. Mariusz Filipowicz (PL-K)
2. Felicja Orkan (SNK)
3. Karol Maślanka (SNK)
4. Kandydat partyjny (RKon)
5. Dariusz Dylewicz (PL-K)
Wielkopolskie
Okręg nr 1
1. Bogusław Długopolski (PP)
2. Agnieszka Michalak (PL-K)
3. Paweł Lisiewicz (PL-K)
4. Atena Dąbrowska (SNK)
5. Szymon Szynkowski vel Sęk (Kon)
6. Kandydat partyjny (WFN)
7. Kamil Kamień (SNK)
8. Kandydat partyjny (Kon)
9. Artur Bednarz (PL-K)
Okręg nr 2
1. Eligiusz Komarowski (PP)
2. Klaudia Mazur (PL-K)
3. Bartosz Adaszewski (PL-K)
4. Karina Kawczyńska (SNK)
5. Damian Rusek (SNK)
Okręg nr 3
1. Felicjan Dulski (SN-K)
2. Julianna Gelner (SNK)
3. Bartłomiej Wróblewski (Kon)
4. Kandydatka partyjna (PP)
5. Zygmunt Kopacz (PL-K)
6. Beata Tarczyńska (PP)
7. Adam Cichocki (PP)
Okręg nr 4
1. Stanisław Bielik (PP)
2. Agnieszka Mirecka-Katulska (PL-K)
3. Mariusz Niewczas (SNK)
4. Kandydat Partyjny (Kon)
5. Bartosz Sokołowski (SNK)
6. Andżelika Bręczewska (PL-K)
7. Ferdynand Stańkiewicz (SN-K)
Okręg nr 5
1. Grzegorz Sapiński (RKon)
2. Ewa Stępniak (SNK)
3. Janusz Pęcherz (PP)
4. Ewelina Różewska (SNK)
5. Wojciech Ziętkowski (PL-K)
6. Maja Tomaszewska (PL-K)
7. Piotr Psikus (PP)
8. Kandydatka partyjna (PP)
9. Krzysztof Bursztynowicz (PL-K)
10. Kandydatka partyjna (PL-K)
Okręg nr 6
1. Jarosław Wawrzyniak (PP)
2. Celina Baczyńska (SNK)
3. Michał Jurga (PP)
4. Maria Beksińska (SNK)
5. Natalia Ślązak (PL-K)
6. Włodzimierz Hibner (PP)
7. Iwona Frątczak (PL-K)
8. Bogdan Mikołajczak (PL-K)
Zachodniopomorskie
Okręg nr 1
1. Piotr Krzystek (PL-K)
2. Katarzyna Radziszewska (PL-K)
3. Sylwester Chruszcz (SNK)
4. Milena Laseczek (SNK)
5. Paweł Szut (PL-K)
6. Małgorzata Jacyna-Witt (niezależna)
Okręg nr 2
1. Stefan Oleszczuk (PL-K)
2. Dorota Jeż (SNK)
3. Bogusław Maczek (SNK)
4. Justyna Borzym (PL-K)
5. Tomasz Stanisławski (PP)
6. kandydatka partyjna (PP)
7. Jacek Jędrzejko (PL-K)
Okręg nr 3
1. Tomasz Tamborski (PP)
2. Olga Komarenko (SNK)
3. Paweł Szefernaker (Kon)
4. Ewelina Groszek (SNK)
5. Krzysztof Baran (PL-K)
6. Paweł Kapusta (PL-K)
7. Joanna Van Fenema (PL-K)
Okręg nr 4
1. Piotr Jedliński (niezależny)
2. Magdalena Jankowska (PL-K)
3. Paweł Koczan (PP)
4. Maria Bohomolec (SNK)
5. Dariusz Kremowski (SNK)
6. Małgorzata Żugaj (PL-K)
7. Krzysztof Wiesław Lis (PP)
Okręg nr 5
1. Ireneusz Rogowski (PP)
2. Nadia Kucharska (SNK)
3. Kandydat partyjny (Kon)
4. Genowefa Tokarz (SNK)
5. Wacław Klukowski (PL-K)
6. Magda Chudzik (PL-K)
7. Jakub Prusko (PL-K)
8. Danuta Patkowska (PP)
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego