Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Liczba posłów: 73 Liczba senatorów: 52
Przewodniczący klubu: Adam Radziwiłł
Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 26 lip 2023, 0:50

Tyszka kandydatem Prawicy w wyborach uzupełniających

viewtopic.php?p=85175#p85175
Ostatnio zmieniony 26 lip 2023, 1:00 przez Franciszek Palucki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 26 lip 2023, 0:52

Tyszka dla seniorów

Kandydat Prawicy w wyborach uzupełniających do Senatu Stanisław Tyszka dużo czasu w kampanii poświęcił na spotkania z seniorami. Towarzyszyli mu w tych spotkaniach sami będący w podeszłym wieku były wicepremier w rządzie Hanny Suchockiej Henryk Goryszewski oraz profesor Zdzisław Krasnodębski.

Obrazek

Na Mokotowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku rozmowy skupiły się na sytuacji służby zdrowia oraz wyzwaniach związanych ze starzeniem się społeczeństwa. "Jak słucham kandydatki Rządzić Inaczej, która mówi że "przecież właśnie tak powinno być, że państwo zapewnia tylko minimum" to zaczynam się martwić o los wielu mieszkańców naszego miasta. Państwo musi zapewnić maksimum w tych obszarach, w których wspiera społeczeństwo. Środki publiczne muszą być wykorzystywane efektywniej, a systemy społeczne muszą być bardziej konkurencyjne żeby zapewnić najwyższą możliwą jakość usług. Polacy zasługują na zdecydowanie więcej niż tylko minimum." - mówił Stanisław Tyszka. Podkreślał także, że wymagane jest zwiększenie finansowania służby zdrowia do poziomu krajów, które mają najlepszą opiekę. Zaznaczał, że państwo nie może oszczędzać na zdrowiu swoich obywateli.

Stanisław Tyszka spotkał się także z Ursynowską Radą Seniorów. "Sytuacja systemu emerytalnego z roku na rok jest coraz trudniejsza. Rośnie liczba świadczeniobiorców, a maleje liczba płatników. W obecnej formie cały ten system jest kotwicą hamującą możliwość inwestycji w przyszłość naszego społeczeństwa. Jego nieefektywność widzicie sami, bo emerytury na które odkładaliście składki przez całe życie często ledwo wystarczają, aby wiązać koniec z końcem. Musimy działać na wielu płaszczyznach, zacząć wspierać rodziny z dziećmi, aby rodziło się więcej dzieci, chronić ich życie i zdrowie, uwolnić gospodarkę, aby więcej Polaków pracowało za lepsze pieniądze i w końcu podjąć poważną debatę o przyszłości naszego systemu emerytalnego." - nawoływał kandydat Prawicy.

"Polacy nieproporcjonalnie dużo wydają na podstawowe potrzeby takie jak żywność czy energia elektryczna. To zwłaszcza odczuwają seniorzy, w których koszykach te grupy stanowią bardzo duży udział. Możemy obniżyć akcyzę i VAT na energię elektryczną wcale nas nie blokuje tutaj Unia Europejska są kraje, które mają 5% VAT i stawkę akcyzy w wysokości 1 euro za MWh. To zredukuje rachunki Polaków nawet o kilkadziesiąt procent miesięcznie. Będziemy lobbować za wprowadzeniem tych obniżek. Możemy zamiast dotować wybrane źródła energii skupić się na inwestycjach, w te ekologiczne technologie które dadzą najtańszą energię. Potrzebne są też inwestycje w rolnictwo, nie możemy pozwolić na dalsze zmniejszanie krajowej produkcji rolnej." - mówił kandydata w okręgu nr 21 do Senatu w trakcie spotkania z wyborcami.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 0:27

Tyszka dla rodzin

Stanisław Tyszka kontynuuje swoją kampanię prezentując postulaty dotyczące wsparcia rodzin podczas rodzinnych pikników. W atmosferze festynów pełnych atrakcji dla dzieci w formie dmuchańców, kącików artystycznych i patriotycznych, gier i zabaw sportowych.

Obrazek

"Ważnym aspektem polityki prorodzinnej powinno być wprowadzenie bonów opiekuńczych jako alternatywy dla jednostronnego finansowania instytucjonalnej opieki nad dziećmi (państwowych żłobków i przedszkoli). Decyzja o sposobie wykorzystania bonu, którego wysokość byłaby zbliżona do kosztów instytucjonalnej opieki nad dzieckiem w danym wieku, należałaby do rodziców. Takie rozwiązanie pozwoliłoby na równouprawnienie w zakresie dostępu do pomocy państwa osób, które wybrały inne formy opieki nad dziećmi niż żłobki czy przedszkola." - mówił kandydat Prawicy.

"Parafrazując wiele postulatów lewicowych środowisk, zdana matura stała się „prawem, nie towarem” – i jeżeli obecny trend będzie kontynuowany, wkrótce zostanie sprowadzona do roli certyfikatu potwierdzającego zakończenie pobytu w placówce edukacyjnej. To rodzice powinni decydować, gdzie i czego będą się uczyć ich dzieci, a nie politycy. Od lat mamy spory o kanon lektur, który pisarz, która książka będzie. To nie jest prawdziwa reforma, to nie jest poważna dyskusja o edukacji. To rodzice powinni decydować w szkole o jakim światopoglądzie uczą się ich dzieci. Dlatego potrzebne jest także wprowadzenie bonu edukacyjnego. - dodawał. Zwracał uwagę także na to, że jednym z kluczowych problemów dzisiejszej oświaty jest negatywna selekcja do niezwykle istotnego zawodu nauczyciela.

Stanisław Tyszka podkreślał także jak dużym problemem dla rodzin są wysokie koszty życia. "W jednym dogoniliśmy Zachód są to koszty życia. Zarabiamy mniej niż przeciętny Niemiec czy Francuz, ale życie w Polsce kosztuje niemal tyle samo co w tych krajach. Trzeba w końcu dać odetchnąć polskim rodzinom obniżając koszty energii i paliw zmniejszając obciążające je podatki do minimów na jakie pozwala Unia Europejska. Musimy zlikwidować też takie absurdy gdzie jeden podatek naliczany jest od drugiego podatku jak choćby w przypadku VAT i akcyzy. To pozwoli zahamować inflację, a tym samym ograniczyć koszty utrzymania rodzin. Polaków powinno być stać na zakup samochodu czy wakacje w ciepłych krajach, a nie tylko na przeżycie od wypłaty do wypłaty." - mówił wiceprzewodniczący Narodowej Alternatywy.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 1:03

Spoty wyborcze Tyszki

Obrazek

#Spot 1 - Gajewska i Maćkowiak-Pandera

Ujęcia spotkań i konferencji na których wspólnie występują kandydatki KO i RI

Lektor: Aleksandra Gajewska i Joanna Maćkowiak-Pandera razem rządzą Warszawą jako prezydent i wiceprezydent miasta.

Zestawione obok siebie zbliżone pozycje i gesty kandydatek

Lektor: Tak na prawdę właściwie się od siebie nie różnią.

Wypowiedzi kandydatek, w których używają tych samych lub zbliżonych sformułowań

Gajewska: "zielona transformacja" Maćkowiak-Pandera: "zielona gospodarka" itp.

Tyszka: Te same twarze, te same rozwiązania nie doprowadzą nas do Polski naszych marzeń

Napis "Głosuj na Stanisława Tyszkę"

#Spot 2 - Warszawa zrujnowana

Spot pokazujący miejsca w opłakanym stanie z dzielnic okręgu nr 21 np. osiedle Szpiegowo na Mokotowie, tor kolarski Orzeł na Pradze Południe czy pawilony przy ul. Targowej na Pradze Północ.

Lektor opowiada o tych miejscach i kończy słowami to jest Warszawa rządzona przez prezydent Maćkowiak-Panderę i wiceprezydent Aleksandrę Gajewską.

Pojawia się Stanisław Tyszka na tle mozaiki tych obrazów

Tyszka: To nie jest Warszawa naszych marzeń, to nie jest Polska naszych marzeń"

Plansza "Głosuj na Stanisława Tyszkę"

#Spot 3 - Polska naszych marzeń

Piękne obrazy tego jak może wyglądać dynamiczna, przedsiębiorcza Polska, dbająca o swoich obywateli (seniorzy w nowoczesnych szpitalach, nowoczesne sale na uczelniach, miejsca wspólnych spotkań, żłobki i przedszkola itp.). Obrazy Warszawy niczym z nowoczesnych projektów architektonicznych (nowoczesny stadion Skry, piękne nowoczesne osiedla). W tle dynamiczna, inspirująca i angażująca muzyka.

Na koniec pojawia się Stanisław Tyszka na tle mozaiki tych obrazów.

Tyszka: Zagłosuj na Polskę swoich marzeń

Plansza "Głosuj na Stanisława Tyszkę"

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 1:04

Plakaty Tyszki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 1:55

Tyszka o kontrkandydatkach

Stanisław Tyszka podczas spotkań z mieszkańcami okręgu nr 21 komentował propozycje programowe swoich przeciwniczek w wyborach i prezentował alternatywne rozwiązania.

Obrazek

"Joanna Maćkowiak-Pandera pochodzi z Poznania i tam spędziła dużą część swojego życia i nie zna Warszawy i jej potrzeb od podszewki tak jak ja, który urodziłem się i całe życie spędziłem w Warszawie. Już raz Warszawiacy powiedzieli jej "nie" w wyborach do Senatu w okręgu nr 20, a teraz po tamtej porażce próbuje się przemknąć zmieniając okręg wyborczy na 21." - zwracał uwagę kandydat Prawicy.

"Jakiś czas temu prezydent Warszawy nawoływała do oddania Warszawie stadionu Gwardii, ale nie potrafi zadbać o obiekty, które już są w rękach miasta. Niszczeje stadion Skry Warszawa, straszą opuszczone korty tenisowe w Parku Skaryszewskim, w ruinę popada tor kolarski Orzeł, ale także wiele innych obiektów parking widmo przy Górczewskiej, opuszczona galeria Fort Wola czy kompleks Szpiegowo. Niech najpierw zajmie się tymi obiektami lub odda je rządowi, aby przywrócić je do życia." - mówił Stanisław Tyszka.

Dodawał także, że prezydent boi się poważnej dyskusji i zamiast odpowiedzieć na stanowiska oponentów próbuje ich zastraszyć. "Za niby wyrwany z kontekstu dokładny cytat z jej wypowiedzi pozywa mnie w trybie wyborczym. Proszę się nie bać dyskusji i wymiany poglądów. Zachęcam do debaty, a nie tylko monologu i marketingu. Jestem gotów do debaty z wszystkimi kandydatami i obiecuję, że nikogo nie będę pozywał za krytykę moich propozycji programowych." - zaznaczał.

"Aleksandra Gajewska, w zasadzie niczym się nie różni od swojej szefowej z Urzędu Miasta. W kampanii pokazuje, że niby się różni od pani prezydent, ale na co dzień działają ramię w ramie i realizują ten sam program w Warszawie. W kampanii pada z jej strony dużo pięknych słów, wygładzone przekazy spin doktorów, ale konkretnych rozwiązań jest niewiele" - podkreśla Tyszka.

"Wiceprezydent chce gwarantować miejsca pracy w "nowoczesnym" cokolwiek to znaczy przemyśle osobom z branż, które postulowana przez nią polityka zielonej transformacji ma zniszczyć. Ja mam lepszy pomysł, zamiast dotować tą niby tańszą zieloną energię, pozwólmy jej konkurować na równych zasadach z energią z węgla czy innych źródeł. Wtedy nie będzie trzeba niszczyć miejsc pracy w górnictwie czy sektorze energetycznym i nikogo przekwalifikowywać." - dodawał.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 12:20

Tyszka o bezpieczeństwie

Stanisław Tyszka wraz z popierającymi go znanymi osobistościami zorganizował szereg spotkań dotyczących szeroko pojętej tematyki bezpieczeństwa.

Obrazek

Podczas otwartych warsztatów kulinarnych pod hasłem "nie marnujmy żywności", które poprowadził Modest Amaro poruszona została tematyka bezpieczeństwa żywnościowego. "Jedzenie jest w Polsce coraz droższe a to efekt m.in. polityki Unii Europejskiej, która wprowadza ograniczenia w produkcji żywności i doprowadza do upadku tradycyjnego rodzinnego rolnictwa subsydiując wielkoobszarowe gospodarstwa. Polska traci olbrzymi zasób jakim jest nasze rolnictwo, a nasze stoły trafia droższa i gorszej jakości żywność z zagranicy. Potrzebne jest kompleksowe zajęcie się tematem produkcji żywności, jej jakości i samowystarczalności Polski w tym zakresie" - mówił Stanisław Tyszka.

Kandydat Prawicy w rocznice wybuchu II Wojny Światowej 1 września złożył kwiaty pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Później wspólnie z generałem Romanem Polko wziął udział w spotkaniach poświęconych obronności. "W ostatnich latach nasz potencjał militarny mocno ucierpiał, wiele kluczowych programów modernizacyjnych nie zostało zakończonych. Nie mamy też strategii rozwoju naszej armii, nie wiemy de facto jak to wojsko ma wyglądać w najbliższej i dalszej przyszłości. Słabnie także potencjał naszego przemysłu zbrojeniowego. Widać jednak, że obecny rząd mocno wziął się za te tematy. Ruszył Strategiczny Przegląd Obronny, trwają konsultacje dot. systemu bezpieczeństwa państwa to kroki w dobrym kierunku które będę popierał. W jednym ze spotkań wziął też udział wiceminister MON Franciszek Pałucki, który opowiadał o projekcie uruchomienia polskiej agencji wzorowanej na amerykańskiej DARPA.

Na warsztatach teatralnych z aktorem Sebastianem Fabijańskim motywem przewodnim była polska kultura i ochrona naszego dziedzictwa narodowego. "Naród jest przede wszystkim wspólnotą kultury. Dlatego kultura jest jednym z najważniejszych dla nas obszarów, decydującym o przetrwaniu wspólnoty w nie mniejszym stopniu, niż demografia czy obronność. Należy w mecenacie państwowym położyć nacisk na politykę historyczną i afirmację kanonu polskiej kultury zawierającego dziedzictwo postaw i wzorców wyrażających etos naszej wspólnoty." - mówił kandydujący do Senatu Tyszka.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 28 lip 2023, 12:49

Tyszka o gospodarce

Na spotkaniach z wyborcami i w swoich materiałach wyborczych Stanisław Tyszka poświęcił także wiele miejsca na tematykę gospodarczą.

Obrazek

"Od dekad jedną z najbardziej dociskanych grup społecznych są przedsiębiorcy. Szereg ułatwień podatkowych jest wprowadzanych dla pracowników, a osoby prowadzące działalność tkwią w gąszczu zagmatwanych przepisów i wysokich obciążeń podatkowych i biurokratycznych. W końcu należy uporządkować także ich sytuację, dobrym rozwiązaniem dla najmniejszych firm wydaje się prosty i niski podatek ryczałtowy nie wymagający skomplikowanych rozliczeń księgowych. Będę rozmawiał z przedsiębiorcami, aby być adwokatem ich potrzeb w Senacie." - zapowiedział kandydat Prawicy.

"W Polsce funkcjonuje mnóstwo małych danin, które obciążają w niewidoczny sposób wiele dóbr i usług. Opłata reprograficzna w cenie elektroniki, opłata emisyjna w cenie paliwa, opłata mocowa w cenie prądu, podatek od psa. Można je wszystkie zlikwidować bez uszczerbku dla finansów państwa i znacznie dzięki temu upraszczając system podatkowy." - mówił Tyszka. Również w jego materiałach pojawiły się celowane propozycje, do różnych grup społecznych w zakresie podatkowym. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się akcja skierowana do miłośników zwierząt dotycząca likwidacji podatku od psa pod hasłem "Daj głos na Tyszkę".

Kandydat Prawicy wypowiedział się także o kwestii walki z inflacją. "Potrzebny jest mocny program antyinflacyjny, nad którym pracuje już Ministerstwo Finansów, ale musi on być komplementarny z decyzjami Rady Polityki Pieniężnej. Możemy dać Polakom parasol antyinflacyjny, aby przeszli suchą stopą przez ten trudny okres obniżając obciążenia podatkowe nakładane na energię i paliwa. Budżet państwa musi być skonstruowany odpowiedzialnie, aby nie wywierać dalszej presji inflacyjnej po stronie konsumpcji. Mam nadzieję, że opozycja odpowiedzialnie będzie popierać politykę rządu w tym zakresie." - podkreślał Tyszka.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 31 lip 2023, 0:02

Tyszka o wsparciu rządu

Stanisław Tyszka prowadzi kampanię w II turze wyborów uzupełniających spotykając się z mieszkańcami warszawskiego okręgu nr 21. Podczas rozmów z wyborcami podkreślał konieczność wsparcia dla działań rządu.

Obrazek

"Widzimy, że w delikatnych sprawach rząd wykazuje się rozwagą, ale też odpowiedzialnością za podległe służby. Nie ma zamiatania pod dywan lecz rzetelna chęć wyjaśnienia wszystkich okoliczności spraw. Jestem pewien, że opozycja będzie próbowała wykorzystać politycznie sprawę pani Joanny, ale tu potrzeba wyciszyć emocje i pozwolić pracować jednostką kontrolnym. Tylko tak ustalimy faktyczny przebieg wydarzeń oraz będziemy w stanie ocenić czy doszło do przekroczenia kompetencji przez policję. W tej sprawie smutne jest to, że nikt nie mówi o tragedii tego nienarodzonego dziecka oraz problemach pani Joanny, która wyraźnie wymaga pomocy." - mówił na spotkaniu z wyborcami. Wyraził także poparcie dla działań Narodowej Alternatywy w celu ułaskawienia Mariki. "Jakkolwiek krytycznie można oceniać jej czyn, to na pewno nie zasługuje na 3 lata bezwzględnego pozbawienia wolności. Zwłaszcza, że skazana wykazuje skruchę, a jej wcześniejsze zachowania nie wskazują na możliwość recydywy." - podkreślił.

"Mam pełne zaufanie do rządu w sprawie walki z inflacją. Myślę, że możemy zaufać w tej mierze resortowi Wincentego Nowaka." - mówił na spotkaniu z przedsiębiorcami kandydat Prawicy. "Wiem, że w Ministerstwie Finansów działa zespół, który przygotowuje strategię antyinflacyjną, która w połączeniu z projektem ustawy budżetowej będzie impulsem dla zahamowania inflacji. Z ust polityków opozycji w tym RI słyszymy tylko krytykę, ale nikt nie ma pomysłu ani tym bardziej planu na kompleksowe działania powstrzymujące inflację. W rządzie taki plan powstaje i jestem przekonany, że minister Nowak skutecznie wprowadzi go w życie."

"Nasz parlament przez wiele lat nie spełniał swojej roli cywilnego nadzoru nad Siłami Zbrojnymi. Dyskusji o naszym wojsku było w Sejmie i Senacie jak na lekarstwo. Będę chciał, aby te tematy mocniej zaistniały w debatach, aby Sejm mocniej włączył się w decydowanie o rozwoju Sił Zbrojnych, o systemie bezpieczeństwa narodowego i o użyciu naszych Sił Zbrojnych. Widać, że zaniedbania ostatnich dekad w dziedzinie spraw wojskowych są też dostrzegane w obecnym kierownictwie MON, który działa bardzo dynamicznie i podejmuje strategiczne dla naszej armii tematy." - zwracał uwagę podczas spotkań ze studentami.

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Prawica - wybory uzupełniające do Senatu 2034 (okręg 21)

Postautor: Franciszek Palucki » 01 sie 2023, 14:52

Tyszka dla Warszawiaków

Kolejny dzień kampanii Stanisława Tyszki przed drugą turą głosowania w wyborach uzupełniających upłynął pod znakiem bezpośrednich kontaktów z wyborcami podczas wieców i wizyt od drzwi do drzwi.

Obrazek

Kandydat Prawicy wypowiadał się m.in. w sprawie patriotyzmu gospodarczego odnosząc się do przemówienia kontrkandydatki na wiecu w Ursynowie. "Pani prezydent w kontekście prywatyzacji jednym tchem wymieniała Amerykanów, Francuzów, Włochów i inne zachodnioeuropejskie kraje zapominając o tym najważniejszym - o Polsce. Tu się zasadniczo różnimy. Ja chcę, aby to Polacy i ich firmy rozwijali się, dorabiali się na świadczeniu usług, byli preferowanym wyborem w usługach publicznych. Pani Maćkowiak-Pandera chce jednak oddawać nasze zasoby i nasz kapitał zagranicznym korporacjom, często będących spółkami państwowymi z tych krajów." - mówił - "Nie ma także pomysłu na stadion Gwardii, najpierw żąda jego oddania miastu, a teraz w przypływie szczerości mówi, że nie wie co z nim zrobić. Może najpierw niech pani Prezydent się dowie, a później dopiero wyciąga ręce po kolejne obiekty." Wskazywał także, że nie wie dlaczego stadion Skry miałby konkurować ze Stadionem Śląskim jak sugerowała prezydent, ale jego zdaniem to dowodzi oderwania od spraw Warszawiaków.

Stanisław Tyszka ponownie zwrócił uwagę na poparcie wyborców dla koalicji KO-Prawica. "Dzięki Waszym głosom, dzięki Waszemu poparciu i zaufaniu, po ostatnich wyborach ponownie było możliwe utworzenie koalicji Prawicy z KO. To nasz naturalny sojusznik w wielu sprawach, a zgodna współpraca w rządzie tylko to potwierdza. Możemy razem zrobić jeszcze wiele dobrego i nie pozwolić na realizację radykalnych pomysłów." - podkreślał. Dodawał także, że RI brakuje konkretnych propozycji. "Nadal nie słyszeliśmy o planie na powstrzymanie inflacji, nie słyszeliśmy nic o bezpieczeństwie, o podatkach dla przedsiębiorców. Słyszymy za to o liberalizowaniu dostępu do aborcji, eutanazji czy ułatwieniu dostępu do narkotyków. Zamiast konstruktywnych propozycji znów mamy tematy budzące skrajne emocje."

"Pani prezydent mówi, że Aleksandra Gajewska nie poparła Tyszki, ale nie poparła też swojej szefowej Maćkowiak-Pandery. Nie tylko jej nie poparła, ale wręcz po tej kampanii zakończyła z nią współpracę odchodząc ze stanowiska wiceprezydent Warszawy. To pokazuje rozczarowanie działaniami pani prezydent nie tylko wśród jej opozycji w Warszawie, ale także wśród jej najbliższych współpracowników" - zauważał kandydat Prawicy i dodawał, że on wystartował bo chce budować mosty, a nie je za sobą palić. "Współpraca Prawicy z KO pokazuje, że potrafimy się dogadać dla dobra Polski i znaleźć to co nas łączy a nie dzieli. Pokazuje też, że jako Prawica jesteśmy pragmatystami i będziemy szukać każdej możliwości do realizacji nawet części naszego programu."


Wróć do „Prawica”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości