KKW Prawica
Kandydaci na marszałków województw:
woj. dolnośląskie: Robert Grzechnik (PL-K)
woj. kujawsko-pomorskie: Piotr Najzer (PL-K)
woj. lubelskie: Jakub Kulesza (NA)
woj. lubuskie: Krzysztof Bosak (NA)
woj. łódzkie Wiktoria Morawska (PL-K)
woj. małopolskie: Anna Pieczarka (PiS)
woj. warszawskie: Władysława Rosenfelder (PiS)
woj. mazowieckie: Gabriela Jurkiewicz (PL-K)
woj. podlaskie: Krzysztof Truskolaski (PL-K)
woj. pomorskie: Kacper Płażyński (PiS)
woj. świętokrzyskie: Radosław Fogiel (PiS)
woj. warmińsko-mazurskie: Piotr Lisiecki (NA)
woj. wielkopolskie: Bartosz Jóźwiak (NA)
woj. zachodniopomorskie: Sylwester Chruszcz (NA)
woj. jurajsko-dąbrowskie: Ryszard Majer (PiS)
woj. podkarpackie: Lucjusz Nadbereżny (PiS)
Kandydaci na prezydentów miast:
Warszawa - Stanisław Tyszka (NA)
Białystok - Przemysław Tuchliński (PL-K)
Bydgoszcz - Paweł Sieg (PL-K)
Gdańsk - Karol Rabenda (PL-K)
Gorzów Wielkopolski - Tomasz Rafalski (PiS)
Katowice - Łukasz Dudek (PL-K)
Kielce - Michał Wawer (NA)
Kraków - Anna Kornecka (PL-K)
Lublin - Piotr Breś (PiS)
Łódź - Tomasz Grabarczyk (PL-K)
Olsztyn - Olaf Szczypiński (NA)
Opole - Patryk Jaki (PiS)
Poznań - Klaudia Strzelecka (PiS)
Rzeszów - Tomasz Buczek (NA)
Szczecin - Paweł Szefernaker (PiS)
Toruń - Paweł Szramka (Polskie Sprawy)
Wrocław - Wojciech Paryna (NA)
Zielona Góra - Krystian Kamiński (NA)
Radom - Kamila Barbara Chotolska-Korkosz (NA)
Sosnowiec - Jacek Dudek (PiS)
Gdynia - Artur Dziambor (UPR)
Częstochowa - Monika Pohorecka (PiS)
Słupsk - Anna Mrowińska (PiS)
Nowy Sącz - Wiktoria Plater-Zyberk (NA)
Świdnica - Robert Garstecki (PiS)
Mysłowice - Sonia Jakubowska (PLK)
Ciechanów - Rafał Romanowski (PiS)
Chełm - Jakub Banaszek (PLK)
Elbląg - Andrzej Śliwka (PiS)
Płock - Norbert Wójtowicz (PL-K)
Ostrowiec Świętokrzyski - Paulina Dybiec (NA)
Legnica - Marta Wisłocka (PiS)
Gliwice - poparcie dla Adama Neumanna
Bytom - Izabela Domogała (NA)
Nowa Sól - poparcie dla Kariny Jarosz
Świętochłowice - Dawid Malcherek (NA)
Skarżysko-Kamienna - Mariusz Bodo (PiS)
Dąbrowa Górnicza - Karolina Rzepecka-Jarosz (NA)
Listy wyborcze do sejmików:
Sejmik Woj. Łódzkiego
Okręg nr 1
1. Wiktoria Morawska (PL-K)
2. Waldemar Buda (PiS)
3. Paula Poreda (NA)
4. Jarosław Jagiełło (PL-K)
5. Joanna Kopcińska (PiS)
6. Sebastian Bulak (NA)
7. kandydatka partyjna UPR
8. kandydat partyjny Polskich Spraw
9. kandydatka PL-K
10. Kandydat partyjny R11L
Okręg nr 2
1. Tadeusz Woźniak (PL-K)
2. kandydatka PiS
3. Tomasz Rzymkowski (NA)
4. kandydatka partyjna UPR
5. kandydat PiS
6. Anna Kuczyńska (PL-K)
7. Piotr Malczyk (PL-K)
8. kandydatka partyjna PS
9. kandydat R11L
10. kandydatka NA
Okręg nr 3
1. Klaudia Domagała (NA)
2. Włodzimierz Fisiak (PL-K)
3. Marlena Sagan (PiS)
4. Kandydat NA
5. Zuzanna Jaworska (PL-K)
6. Paweł Rychlik (PiS)
7. Kandydatka partyjna R11L
8. Gracjan Majewski (PL-K)
9. Kandydatka NA
10. Kandydat UPR
11. Kandydatka partyjna PiS
Okręg nr 4
1. Marek Chrzanowski
2. Wioletta Famulska (NA)
3. Grzegorz Lorek (PiS)
4. Kandydatka PL-K
5. kandydat NA
6. Beata Dróżdż (PiS)
7. Kacper Czapczyk (PL-K)
8. Kandydatka partyjna UPR
9. Kandydat partyjny R11L
Okręg nr 5
1. Marcin Witko (PiS)
2. Kandydatka NA
3. Kacper Konecki (PL-K)
Sejmik Województwa Mazowieckiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący miasto Płock oraz powiaty sochaczewski i księstwo płockie o liczbie wybieranych radnych 9.
1. Norbert Wójtowicz (PLK)
2. Karolina Ostrowska (ML-K z poparcia PL-K)
3. Maciej Małecki (PiS)
4. Sylwia Domaradzka (UPR)
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący powiaty: płoński, sierpecko-żuromiński i mławski, o liczbie wybieranych radnych 7,
1. Gabriela Jurkiewicz (PL-K)
2. Marek Szewczyk (PL-K)
3. Celina Majer (NA)
4. Kandydat PiS
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący powiaty: pułtuski, ciechanowski i przasnysko-makowski, o liczbie wybieranych radnych 6.
1. Marek Zagórski (PL-K)
2. Anna Cicholska (PiS)
3. Bogusław Rogalski (NA)
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący miasto Ostrołęka oraz powiaty wyszkowski, ostrołęcki i ostrowski o liczbie wybieranych radnych 8.
1. Leszek Samborski (UPR)
2. Paulina Dobosz (NA)
3. Michał Niemirowicz-Szczytt (PL-K)
4. Joanna Bala (PiS)
5. Kandydat R11L
6. Paulina Walo (PL-K)
Sejmik Województwa Podkarpackiego
Okręg nr 1
1. Tomasz Buczek (NA)
2. Justyna Bialska (PL-K)
3. Jerzy Cypryś (PiS)
4. kandydatka AC
5. Kordian Sokowiński (NA)
Okręg nr 2
1. Władysław Ortyl (PiS)
2. Ewa Kantor (PiS)
3. Paweł Ochab (PL-K)
4. Kandydatka UPR
5. Kandydat NA
Okręg nr 3
1. Lucjusz Nadbereżny (PiS)
2. Małgorzata Zych (NA)
3. Bogdan Romaniuk (PiS)
4. Kandydatka R11L
5. Damian Bańka (PL-K)
Okręg nr 4
1. Robert Choma (NA)
2. Małgorzata Dachnowicz (PL-K)
3. Piotr Pilch (PiS)
Okręg nr 5
1. Jerzy Borcz (PiS)
2. Agnieszka Dembiczak (NA)
3. Damian Małek (PL-K)
4. Kandydatka NA
5. Emilia Stępień (ML-K z rekomendacji PL-K)
Sejmik Województwa Podlaskiego
Okręg nr 1
1. Krzysztof Truskolaski (PL-K)
2. Wiesława Burnos (NA)
3. Dariusz Piontkowski (PiS)
4. Magdalena Olchanowska (PL-K)
5. Sebastian Łukaszewicz (PiS)
Okręg nr 2
1. Bartosz Kucharski (PL-K)
2. Aneta Sztur (NA)
3. Jarosław Zieliński (PiS)
Okręg nr 3
1. Bernadeta Krynicka (PiS)
2. Marek Olbryś (PiS)
3. Sylwia Zaniewska (PL-K)
Okręg nr 4
1. Marek Citko (PL-K)
2. Aleksandra Szczudło (NA)
3. Stanisław Derehajło (PL-K)
4. Anna Bogucka (NA)
Sejmik Województwa Pomorskiego
Okręg wyborczy nr 1
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Słupsk i powiaty:
bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Roman Nowosielski (PL-K)
2. Anna Mrowińska (PiS)
3. Marcin Horała (NA)
Okręg wyborczy nr 2
Obejmuje miasta na prawach powiatu:
Gdynia, Sopot i powiaty:
pucki, wejherowski
Liczba wybieranych radnych: 8
1. Wojciech Szczurek (PL-K)
2. Agnieszka Bubacz (NA)
3. Artur Dziambor (UPR)
4. Magdalena Błeńska (PL-K)
Okręg wyborczy nr 3
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Gdańsk
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Tadeusz Schtolerberg (PL-K)
2. Magdalena Sroka (AC)
3. Marcin Komorowski (PiS)
4. Agata Frycz (UPR)
5. Wojciech Tomala (UPR)
Okręg wyborczy nr 4
Obejmuje powiaty:
gdański, kartuski, kościerski, starogardzki
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Kacper Płażyński (PiS)
2. Dominika Redecka (PL-K)
3. Michał Urbaniak (NA)
4. Sylwia Leyk (PiS)
Okręg wyborczy nr 5
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Elbląg i powiaty:
kwidzyński, malborski, elbląski, sztumski, tczewski
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Andrzej Śliwka (PiS)
2. Kaja Szynkielewska (PL-K)
3. Tadeusz Cymański (NA)
4. Agnieszka Grzegorzewska (NA)
Sejmik Województwa Świętokrzyskiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący Powiaty: opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski o liczbie wybieranych radnych 6,
1. Wiktoria Makowska (PL-K)
2. Marek Jońca (PiS)
3. Paulina Dybiec (NA)
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący Powiaty: konecki, skarżyski, starachowicki o liczbie wybieranych radnych 5,
1. Mariusz Bodo (PiS)
2. Agata Wojtyszek (PiS)
3. Łukasz Kubka (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący miasto na partach powiatu: Kielce i Powiaty: kielecki o liczbie wybieranych radnych 7,
1. Michał Wawer (NA)
2. Renata Janik (PiS)
3. Dawid Lewicki (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący Powiaty: buski, jędrzejowsko-włoszczowski, pińczowsko-kazimierski o liczbie wybieranych radnych 5,
1. Sylwia Czartoryska (PL-K)
2. Marek Bogusławski (PiS)
3. Helena Poniatowska (NA)
4. Michał Cieślak (PL-K)
5. Kandydat UPR
Okręg wyborczy Nr 5
obejmujący miasto na partach powiatu: Radom i Powiaty: grójecki, kozienicki, radomsko-białobrzeski, szydłowiecko-przysuski, zwoleńsko-lipski o liczbie wybieranych radnych 7.
1. Radosław Fogiel (PiS)
2. Kamila Barbara Chotolska-Korkosz (NA)
3. Robert Dębicki (PL-K)
4. Kandydatka R11L
5. Dariusz Wieteska (PL-K)
Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący Powiaty: olsztyński i miasto Olsztyn o liczbie wybieranych radnych 7,
1. Piotr Lisiecki (NA)
2. Bożenna Ulewicz (PiS)
3. Mirosław Pampuch (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący Powiaty: ostródzki, lubawski i działdowsko-nidzicki o liczbie wybieranych radnych 8,
1. Tomasz Zawacki (PL-K)
2. Magdalena Palińska (PiS)
3. Robert Gontarz (NA)
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący Powiaty: bartoszycki, lidzbarski, kętrzyński, giżycko-węgorzewski i gołdapsko-olecki o liczbie wybieranych radnych 9,
1. Andrzej Maciejewski (NA)
2. Joanna Michalewicz (PL-K)
3. Marcin Kazimierczyk (PiS)
4. Kandydatka PiS
5. Karol Sajkowski (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący Powiaty: szczycieński, mrągowski, piski i ełcki o liczbie wybieranych radnych 6.
1. Paweł Czerniel (PiS)
2. Krystyna Rychter (NA)
3. Mariusz Filipowicz (PL-K)
Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego
Okręg nr 1
1. Piotr Krzystek (PL-K)
2. Klaudia Sztenderowicz (NA)
3. Paweł Szefernaker (PiS)
4. Magdalena Sosnowska (NA)
Okręg nr 2
1. Sylwester Chruszcz (NA)
2. Justyna Borzym (PL-K)
3. Maciej Kopeć (PiS)
4. Halina Szymańska (PiS)
Okręg nr 3
1. Henryk Carewicz (PiS)
2. Joanna Van Fenema (PL-K)
3. Jan Adamczyk (NA)
Okręg nr 4
1. Piotr Jedliński
2. Małgorzata Golińska (PiS)
3. Jan Adamczyk (PL-K)
Okręg nr 5
1. Paweł Mucha (PiS)
2. Magda Chudzik (PL-K)
3. Dariusz Olech (NA)
Sejmik Województwa Jurajsko-dąbrowskiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący miasto Częstochowa oraz powiaty kłobucki i częstochowski o liczbie wybieranych radnych 9.
1. Ryszard Majer (PiS)
2. Lidia Burzyńska (PiS)
3. Tomasz Jaskóła (PL-K)
4. Olga Romanek (NA)
5. Kandydat NA
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący powiaty: będziński, myszkowski i zawierciański o liczbie wybieranych radnych 7,
1. Grzegorz Dyla (PL-K)
2. Barbara Chrobak (NA)
3. Aleksander Wencel (PL-K)
4. Kandydatka PiS
5. Tomasz Szczerba
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący miasta: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec o liczbie wybieranych radnych 7.
1. Dominik Charasim (PL-K)
2. Karolina Rzepecka-Jarosz (NA)
3. Jacek Dudek (PiS)
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący miasto Jaworzno oraz powiaty chrzanowski i olkuski o liczbie wybieranych radnych 7.
1. Marcin Roczek (NA)
2. Zuzanna Duda (PL-K)
3. Marcin Kozik (PiS)
4. Maria Materla (PiS)
Sejmik Województwa Wielkopolskiego
Okręg wyborczy nr 1
Obejmuje miasto na prawach powiatu: Poznań
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Klaudia Strzelecka (PiS)
2. Artur Bednarz (PL-K)
3. Atena Dąbrowska (NA)
4. Kamil Kamień (NA)
5. Agnieszka Michalak (PL-K)
Okręg wyborczy nr 2
Obejmuje powiat poznański.
Liczba wybieranych radnych: 5
1. Felicjan Dulski (NA)
2. Sylwia Szczesiak (PL-K)
3. Szymon Szynkowski vel Sęk (PiS)
Okręg wyborczy nr 3
Obejmuje powiaty: czarnkowsko-trzcianecki, szamotulsko-międzychodzki, obornicki, pilski, wągrowiecki, złotowski.
Liczba wybieranych radnych: 5
1. Krzysztof Czarnecki (PiS)
2. Karina Kawczyńska (NA)
3. Zygmunt Kopacz (PL-K)
Okręg wyborczy nr 4
Obejmuje powiaty: gnieźnieński, średzki, śremski, wrzesiński, kościański.
Liczba wybieranych radnych: 5
1. Bartosz Jóźwiak (NA)
2. Marta Matuszewska (PL-K)
3. Zbigniew Dolata (PiS)
Okręg wyborczy nr 5
Obejmujący miasto na prawach powiatów: Konin oraz powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki.
Liczba wybieranych radnych: 5
1. Anna Bryłka (NA)
2. Jakub Eltman (PL-K)
3. Zofia Itman (PiS)
Okręg wyborczy nr 6
Obejmujący miasto na prawach powiatów: Kalisz oraz powiaty: kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski.
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Jerzy Kozłowski (UPR)
2. Katarzyna Sójka (PiS)
3. Witosław Gibasiewicz (NA)
4. Agnieszka Michalak (PL-K)
Okręg wyborczy nr 7
Obejmujący miasto na prawach powiatów: Leszno oraz powiaty: leszczyński, gostyński, grodziski, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński.
Liczba wybieranych radnych: 6
1. Marcin Brambor (PL-K)
2. Sławomira Kalak (PiS)
3. Jarosław Wawrzyniak (NA)
Sejmik Województwa Małopolskiego
Okręg wyborczy nr 1
Obejmuje miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała, powiat bielski, powiat oświęcimski, powiat żywiecki
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Wiesław Lewicki (PL-K)
2. Agnieszka Biegun (PiS)
3. Aleksander Juszczyński (NA)
Okręg wyborczy nr 2
Obejmuje powiat krakowski, powiat wielicki
Liczba wybieranych radnych: 6
1. Kinga Duda (NA)
2. Krzysztof Mazur (PL-K)
3. Anna Ryś (PL-K)
4. Łukasz Smółka (PiS)
Okręg wyborczy nr 3
Obejmuje miasto na prawach powiatu Kraków
Liczba wybieranych radnych: 9
1. Anna Kornecka (PLK)
2. Fryderyk Zoll (NA)
3. Laura Łaniewicz (NA)
4. Marek Pęk (PiS)
5. Alicja Łucka (PL-K)
6. Michał Czaplicki (NA)
7. Agnieszka Zając (PiS)
8. Stanisław Żółtek (UPR)
Okręg wyborczy nr 4
Obejmuje powiat myślenicki, powiat nowotarski, powiat suski, powiat tatrzański, powiat wadowicki
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Hanna Hatteborn (NA)
2. Edward Siarka (PL-K)
3. Anna Paluch (PiS)
4. Kacper Kita (NA)
Okręg wyborczy nr 5
Obejmuje miasto na prawach powiatu Tarnów oraz powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski
Liczba wybieranych radnych: 7
1. Anna Pieczarka (PiS)
2. Kamil Banasik (PL-K)
3. Marta Malec-Lech (PiS)
4. Kandydat R11L
Okręg wyborczy nr 6
Obejmuje miasto na prawach powiatu Nowy Sącz oraz powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki
Liczba wybieranych radnych: 6
1. Wiktoria Plater-Zyberk (NA) - może też ją wystawmy na prezydenta Nowego Sącza
2. Patryk Wicher (PiS)
3. Wiktoria Walczak (PL-K)
Rada miasta stołecznego Warszawa
Okręg nr 1
1. Stanisław Tyszka (NA)
2. Aleksandra Sheybal-Rostek
3. Sebastian Tyszczuk (PL-K)
4. Agata Nowacka (PiS)
Okręg nr 2
1. Jarosław Krajewski (PiS)
2. Magdalena Ziętek-Wielomska (NA)
3. Witold Wasilewski (PiS)
Okręg nr 3
1. Natalia Korwin-Mikke (UPR)
2. Marcin Gugulski (PiS)
3. Olga Gawczyńska (NA)
Okręg nr 4
1. Aleksandra Prorok (PiS)
2. Stefan Tompson (NA)
3. Kandydatka partyjna AC
Okręg nr 5
1. Adrian Stankiewicz (PLK)
2. Maria Piasecka-Łopuszańska (NA)
3.Jacek Cieślikowski (PiS)
Okręg nr 6
1. Paweł Lisiecki (PiS)
2. Mariola Rabczon-Mazowiecka
3. Wojciech Zabłocki (PiS)
Okręg nr 7
1. Miriam Shaded (PL-K)
2. Krzysztof Woźniak (PL-K)
3. Alicja Żebrowska (PiS)
Okręg nr 8
1. Karina Bosak (NA)
2.Marcin Wawrzyniak (PiS)
3. Kandydatka partyjna R11L
Okręg nr 9
1. Wanda Buk (NA)
2. Piotr Mazurek (PiS)
3. Anna Świergocka (PLK)
Sejmik Województwa Warszawskiego
Okręg wyborczy nr 1
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Warszawa (dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów)
Liczba wybieranych radnych: 9
1. Paweł Dziekanowski (PLK)
2. Isabell Otrębus Larsson
3. Michał Dworczyk (PiS)
4. Kandydatka UPR
5. Natalia Noras (NA)
Okręg wyborczy nr 2
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Warszawa (dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz)
Liczba wybieranych radnych: 9
1. Katarzyna Zaleśna (R11L)
2. Maks Kraczkowski (PiS)
3. Italia Robczyńska (NA)
4. Piotr Waglowski (PL-K)
Okręg wyborczy nr 3
Obejmuje miasto na prawach powiatu:
Warszawa (dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga-Południe, Praga-Północ)
Liczba wybieranych radnych: 9
1. Jacek Wojciechowicz
2. Zofia Sokołowska (PL-K)
3. Karol Wilkosz (R11L)
4. Danuta Dmowska-Andrzejczak (PiS)
Okręg wyborczy nr 4
Obejmuje powiaty:
grójecki, żyrardowski, grodziski, warszawski zachodni, piaseczyński, otwocki, pruszkowski, miński, wołomiński, legionowski, nowodworski,
Liczba wybieranych radnych: 12
1. Władysława Rosenfelder (PiS)
2. Daniel Milewski
3. Mirosława Różycka (NA)
4. Paweł Budrewicz (PL-K)
5. Elżbieta Radwan
6. Magdalena Piwnikiewicz (PL-K)
Rada Księstwa Czerskiego:
Okręg nr 1
1. Wojciech Jerzy Ołdakowski (PiS)
W pozostałych okręgach kandydaci partyjni.
Sejmik Województwa Dolnośląskiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący miasto Wrocław o liczbie wybieranych radnych 8.
1. Robert Grzechnik (PL-K)
2. Agnieszka Soin (PiS)
3. Wojciech Paryna (NA)
4. Halszka Bielecka (Partia Kierowców)
5. Robert Maurer (UPR)
6. Katarzyna Oliasz (PL-K)
7. Robert Iwaszkiewicz (PL-K)
8. Kandydatka R11L
9. Kandydat PiS
10. Kandydatka NA
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący Powiaty: brzesko-namysłowski, księstwo oleśnickie, oławsko-strzeliński, średzki, trzebnicko-milicki, wołowsko-górowski i wrocławski o liczbie wybieranych radnych 9,
1. Jan Skowera (PL-K)
2. Krzysztof Tuduj (NA)
3. Marcin Krzyżanowski (PiS)
4. kandydatka PL-K
5. Hadrian Nikieliński (Liga Monarchistyczna)
6. kandydatka PiS
7. Mateusz Machaj (PL-K)
8. Kandydatka partyjna R11L
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący Powiaty: miasto Wałbrzych, dzierżoniowski, kłodzki, księstwo świdnicko-jaworskie, wałbrzyski, ząbkowicki, nyski o liczbie wybieranych radnych 11,
1. Beata Żołnieruk (PL-K)
2. Robert Garstecki (PiS)
3. Ewa Okarmus (NA)
4. Reinmar Bielawski (R11L)
5. Kaja Jasińska (PL-K)
6. Kandydat NA
7. Kandydatka PiS
8. Patryk Jurga (PL-K)
9. Kandydatka UPR
10. Kandydat PiS
11. Kandydatka PS
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący Powiaty: miasto Jelenia Góra, bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki i zgorzelecki o liczbie wybieranych radnych 6.
1. Krzysztof Sługocki (NA)
2. Anna Kawalec (PL-K)
3. Kandydat partyjny R11L
4. Kandydatka NA
5. Kandydat PiS
6. Klaudia Witczak (UPR)
Okręg wyborczy Nr 5
obejmujący Powiaty: miasto Legnica, głogowski, legnicki, lubiński i polkowicki o liczbie wybieranych radnych 5.
1. Marta Wisłocka (PiS)
2. Wojciech Zubowski (PL-K)
3. Izabela Tomasiewicz (UPR)
4. Kandydat PiS
5. Kandydatka NA
6. Kandydat NA
7. Amelia Stefańska (PL-K)
Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Okręg nr 1
1. Piotr Najzer (PL-K)
2. Ewa Kozanecka (PiS)
3. Maciej Eckardt (NA)
Okręg nr 2
1. Marcin Sypniewski (NA)
2. Grażyna Szabelska (PiS)
3. Robert Bocian (PL-K)
Okręg nr 3
1. Marek Hildebrant (PiS)
2. Amanda Gajtkowska (PL-K)
3. Marcin Łasiński (NA)
Okręg nr 4
1. Paweł Szramka (NA)
2. Iwona Michałek (AC)
3. Mariusz Kałużny (PL-K)
4. Kandydatka UPR
5. Kandydat NA
6. Kandydatka PiS
7. Tomasz Bethke (PL-K)
Okręg nr 5
1. Dorota Paprzycka (PL-K)
2. Paweł Rudnicki (NA)
3. Marlena Popiołek (NA)
4. Jerzy Gawęda (PiS)
5. Kandydatka R11L
6. Dobromir Szymański (PL-K)
Okręg nr 6
1. Anna Gembicka (PiS)
2. Paweł Rudnicki (NA)
3. Paulina Szymańska (PL-K)
Sejmik Województwa Lubelskiego
Okręg wyborczy Nr 1
obejmujący miasto na prawach powiatu: Lublin o liczbie wybieranych radnych 5,
1. Piotr Breś (PiS)
2. Magdalena Stachyra (PiS)
3. Bartłomiej P. Woliński (PL-K)
4. Marzena Chojecka (R11L)
Okręg wyborczy Nr 2
obejmujący powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki o liczbie wybieranych radnych 9,
1. Jarosław Żaczek (PL-K)
2. Elżbieta Kruk (PiS)
3. Michał Fałek (R11L)
4. Magdalena Filipek-Sobczak (PiS)
5. Jerzy Bielecki (NA)
Okręg wyborczy Nr 3
obejmujący miasto na prawach powiatu: Biała Podlaska, Siedlce i Powiaty: bialski, łukowski, parczewski, radzyński, siedlecki, garwoliński o liczbie wybieranych radnych 6,
1. Jakub Kulesza (NA)
2. Ewa Jaszczuk
3. Dariusz Stefaniuk
4. Mira Leszczyńska (NA)
5. Kandydat partyjny PiS
6. Agnieszka Marciniuk (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 4
obejmujący miasto na prawach powiatu: Chełm i Powiaty: chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski o liczbie wybieranych radnych 6,
1. Jakub Banaszek (PLK)
2. Joanna Ryzyko (UPR)
3. Artur Soboń (PiS)
4. Paulina Suchań (PL-K)
Okręg wyborczy Nr 5
obejmujący miasto na prawach powiatu: Zamość i Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski o liczbie wybieranych radnych 7
1. Jarosław Sachajko (PL-K)
2. Amelia Machała (NA)
3. Michał Mulawa (PiS)
4. Paulina Mundzik (PL-K)
5. Szymon Budny (R11L)
Sejmik Województwa Lubuskiego
Okręg nr 1
1. Tomasz Rafalski (PiS)
2. Karina Czarnecka (PL-K)
3. Kandydat R11L
Okręg nr 2
1. Władysław Dajczak (PiS)
2. Anastazja Kopeć (NA)
3. Mateusz Pucek (PL-K)
Okręg nr 3
1. Mirosław Glaz (AC)
2. Justyna Owczarz (PL-K)
3. Tadeusz Ardelli (PiS)
Okręg nr 4
1. Artur Zasada (PL-K)
2. Bożena Ronowicz (PiS)
3. Krystian Kamiński (NA)
4. Zofia Kalinowska (PL-K)
Okręg nr 5
1. Krzysztof Bosak (NA)
2. Małgorzata Gośniowska-Kola (PiS)
3. Sławomir Kowal (PL-K)