Anna Radziwiłł-SchmidtPrezes Rady MinistrówLaura NovakWiceprezes Rady Ministrów, Minister Skarbu i EnergiiSekretarz stanu ds. energii - Dorota Podedworna-Tarnowska
Podsekretarz stanu ds. Skarbu Państwa- Anna Dyląg
Aleksandra OlszańskaWiceprezes Rady Ministrów, Minister Oświaty i KulturySekretarz stanu ds. szkolnictwa podstawowego i średniego - Maja Ostaszewska
Sekretarz stanu ds. szkolnictwa wyższego - Anna Bejca
Sekretarz stanu ds. zwiększenia czytelnictwa - Anita Mikołajczyk
Sekretarz stanu ds. turystyki i promocji Polski - Jerzy Gorzelik
Janina DobrzyńskaWiceprezes Rady Ministrów, Minister FinansówSekretarz stanu ds. zwalczania nadużyć podatkowych- Piotr Szumlewicz
Podsekretarz stanu ds. spółdzielczości - Jerzy Śnieg
Władysław Kosiniak-KamyszWiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa, Środowiska i RozwojuSekretarz stanu ds. rozwoju regionalnego i miast - Felicja Maciejewska
Sekretarz stanu ds. zrównoważonego rozwoju - Dariusz Szwed
Podsekretarz stanu ds. rolnictwa- Rafał Stachura
Podsekretarz stanu ds. badań naukowych- Klaudia Otte
Michał KrzyżanowskiMinister Obrony NarodowejSekretarz stanu ds. modernizacji wojsk - Bogdan Klich
Podsekretarz stanu ds. ochrony cyberprzestrzeni, infrastruktury i szkolnictwa wojskowego - Joanna Świątkowska
Wiktoria Anastazja SkolskaMinister Spraw ZagranicznychSekretarz stanu ds. spraw europejskich - Rafał Trzaskowski
Sekretarz stanu ds. dyplomacji gospodarczej - Katarzyna Cichos
Podsekretarz stanu ds. polityki pozaeuropejskiej - Patrick Kibangou
Alicja FlorekMinister Spraw Wewnętrznych i AdministracjiSekretarz stanu ds. cyfryzacji administracji publicznej - Andżelika Możdżanowska
Podsekretarz stanu ds. rozwoju regionalnego- Maria Chwyc
Podsekretarz stanu ds. zarządzania kryzysowego- Róża Ognikiewska
Iwona PiątekMinister Sprawiedliwości, Równości i Praw CzłowiekaSekretarz stanu ds. praw pracowniczych - Dariusz Dyrda
Sekretarz stanu ds. przeciwdziałania przemocy - Małgorzata Wassermann
Podsekretarz stanu ds. cyfryzacji sądownictwa - Renata Gnot
Podsekretarz stanu ds. prawa międzynarodowego i praw człowieka- Anna Głogowska-Balcerzak
Piotr IkonowiczMinister Pracy, Polityki Społecznej i MieszkalnictwaSekretarz stanu ds. polityki mieszkaniowej - Joanna Sobańska
Sekretarz stanu ds. polityki społecznej - Elżbieta Seredyn
Podsekretarz stanu ds. pracy- Rafał Bakalarczyk
Ida Franiak-PietrygaMinister Zdrowia i SportuSekretarz stanu ds. zdrowia - Dorota Gardias
Podsekretarz stanu ds. sportu i walki z dopingiem- Grażyna Feiss
Podsekretarz stanu ds. personelu medycznego - Marek Balicki
Paweł PiskorskiMinister Gospodarki, Transportu i Gospodarki MorskiejSekretarz stanu ds. gospodarki - Piotr Capaldi
Sekretarz stanu ds. gospodarki morskiej - Amanda Rosiak
Podsekretarz stanu ds. transportu - Agnieszka Szmelter
gen. Waldemar SkrzypczakMinister - członek Rady Ministrów ds. koordynacji służb specjalnychMaria BelkaMinister - członek Rady Ministrów ds. wprowadzenia w Polsce waluty Euro