Prezes Rady Ministrów - Adrianna Wisłocka (PC)Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Finansów - Andrzej Rzońca (PL)sekretarz stanu ds. zrównoważonego budżetu - Tomasz Kasprowicz (PL)
sekretarz stanu ds. uproszczenia i obniżenia podatków - Janusz Fiszer (bezpartyjny)
sekretarz stanu ds. skarbu państwa - Dorota Podedworna-Tarnowska (PSL)
podsekretarz stanu i szef Służby Celnej - Jerzy Chrobak
podsekretarz stanu, Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych – Kamil Zubelewicz (PC)
podsekretarz stanu, Generalny Inspektor Informacji Finansowej, Generalny Inspektor Kontroli Skarbowej i Pełnomocnik rządu ds. Zwalczania Nieprawidłowości Finansowych na Szkodę Rzeczypospolitej Polskiej lub Unii Europejskiej - Leszek Skiba
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Spraw Zagranicznych - Anna Radziwiłł-Schmidt (PO)sekretarz stanu ds. Polonii i spraw konsularnych - Beata Lindholm (PO)
sekretarz stanu ds. europejskich - Paweł Świeboda (PL)
sekretarz stanu ds. praw człowieka i dyplomacji ekonomicznej - Patrycja Sasnal (bezpartyjny)
sekretarz stanu ds. prawno-traktatowych – Maria Leniwa (PO)
podsekretarz stanu ds. bezpieczeństwa oraz polityki wschodniej – Grzegorz Kostrzewa-Zorbas
Wiceprezes Rady Ministrów, minister - członek RM, pełnomocnik ds. równego traktowania - Ewa Lieder (PO)Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Sportu i Turystyki; pełnomocnik ds. reformy administracyjnej – Karol Malinowski (PPol)sekretarz stanu ds. aktywizacji obywateli - Kamila Gasiuk-Pihowicz (PO)
podsekretarz stanu - Łukasz Błaszkowski (PL)
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Edukacji i Kultury - p. o. Adrianna Wisłockasekretarz stanu ds. edukacji - Joanna Schmidt (PO)
sekretarz stanu ds. kultury - Paweł Potoroczyn (bezpartyjny)
sekretarz stanu ds. mediów publicznych - Jan Dworal (bezpartyjny)
podsekretarz stanu, Generalny Konserwator Zabytków – Małgorzata Gawin
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Karolina Flinta (Partia Pracy) sekretarz stanu - Katarzyna Lubnauer (PO)
podsekretarz stanu – Aleksander Bobko (PC)
Minister Spraw Wewnętrznych - Piotr Capaldi (PL)sekretarz stanu ds. e-governance - Magdalena Gąsior-Marek (PO)
sekretarz stanu ds. zarządzania kryzysowego - Beata Bublewicz (PO)
sekretarz stanu ds. wyznań i mniejszości - Adam Kądziela (PO)
podsekretarz stanu - Katarzyna Tetzel (PL)
Minister Spraw Społecznych - Błażej Moder (PL) sekretarz stanu ds. profilaktyki i ochrony zdrowia - Andrzej Sośnierz (PC)
sekretarz stanu ds. aktywizacji zawodowej - Piotr Arak (PL)
podsekretarz stanu - Radosław Lubczyk (PL)
Minister Infrastruktury - Kinga Gajewska-Płochocka (PO)sekretarz stanu ds. autostrad, dróg, transportu drogowego i transportu lotniczego - Sławomir Kowal (PL)
sekretarz stanu ds. upowszechnienia prawa własności – Piotr Alfred Wielopolski-Gonzaga-Myszkowski (PC)
sekretarz stanu i Główny Geolog Kraju – Piotr Woźniak
podsekretarz stanu ds. transportu kolejowego i realizacji inwestycji na kolei - Maria Wasiak
podsekretarz stanu ds. gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej – Marek Gróbarczyk (PC)
podsekretarz stanu ds. energetyki - Tomasz Gałka
Minister Rolnictwa i Środowiska - Eugeniusz Kłopotek (PSL) sekretarz stanu ds. środowiska - Adam Jarubas (PSL)
sekretarz stanu ds. rolnictwa - Jan Liściowski (PC)
sekretarz stanu ds. bezpieczeństwa żywnościowego - Urszula Pasławska (PSL)
sekretarz stanu i pełnomocnik Rządu ds. polityki klimatycznej - Marcin Korolec
podsekretarz stanu i główny konserwator przyrody - Andrzej Szweda-Lewandowski
Minister Obrony Narodowej- Wojciech Lorenz (bezpartyjny)sekretarz stanu ds. polityki zbrojeniowej - Beata Oczkowicz (PSL)
sekretarz stanu ds. obrony terytorialnej - Dominik P. Jankowski (PL)
sekretarz stanu ds. misji humanitarnych - Beata Górka-Winter (bezpartyjny)
podsekretarz stanu - Teodor Bartkowiak (PL)
Minister Sprawiedliwości - Marta Fornero-Piotrowska (PO)sekretarz stanu ds. przyspieszenia pracy sądów - Borys Budka (PO)
sekretarz stanu ds. dobrego prawa - Mikołaj Berczantewicz (PL)
sekretarz stanu ds. ścigania przestępczości - Michał Królikowski (PC)
sekretarz stanu, Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. SW Jacek Kitliński
podsekretarz stanu - Cecylia Benet (PL)
Minister Przedsiębiorczości i Innowacji - Daria Gołębiewska-Tataj (PL)sekretarz stanu ds. innowacji - Kamil Pruchnik (PL)
sekretarz stanu ds. przedsiębiorczości - Dariusz Żuk (bezpartyjny)
podsekretarz stanu ds. Cyfryzacji – Anna Streżyńska (PC)
minister-członek RM, szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów, koordynator ds. analiz behawioralnych; Przewodniczący Komitetu Stałego RM - Wojciech Białaszek (bezpartyjny)
minister-członek RM, koordynator służb specjalnych - Marek Biernacki (PO)