Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Wszystko o wszystkim.

Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Tak
11
52%
Nie
10
48%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 18 sie 2018, 22:58

Jak coś przepraszam za post pod postem.

I jeszcze na koniec, Krzysztofie, jeżeli widzisz, że pomysł na który wpadłeś może doprowadzić do rozpadu gry, to może warto odpuścić dla dobra gry? GM kategorycznie nie zgodził się na sprzedaż Polsatu, ale nie robię z tego dramy, nie widzę w tym specjalnego problemu. Najpierw myśl nad dobrem gry, a potem nad swoim ego.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 18 sie 2018, 23:29

No w sumie masz racje. Myślę że jest rozwiązanie na którym wilk byłby syty i owca cała :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Iwona Malinowska » 20 kwie 2022, 20:54

W ciągu godziny 22 (!) Nic nie wnoszące posty mające dość silne znamiona spamu (w ciągu całej doby 35). Może wrócimy do tej idei, bo z tego co zauważam, zmiana może I jest, ale na gorsze?
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 20 kwie 2022, 21:01

Myśle że nie ma to sensu. Owszem naprodukowałam trochę postów ale wynika to z faktu chęci rozmowy którą to chciałabym podjąć z racji zmian w swojej partii. Sprawa poza tym jest już wyjaśniona z GM.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Szamir DeLeon » 23 kwie 2022, 23:00

viewtopic.php?f=153&t=2947&p=71633#p71633

(...)
Zbliża się decydujący czas w kampanii wyborczej i jak wiemy ażda partia w tym Naprzód! wystawiła do wglądu swoje programy. Ja o ile popieram program swojej partii o tyle mam dodatkową uwagę. Otóż ważniejsze od programu (którego i tak nie uda się zrealizować w trakcie kadencji) jest działanie na rzecz bieżących spraw Księstwa Sarmacji a nie wyimaginowanych programów czyli wspomnianych w drugiej piosence wyborczych kiełbas które to w naszym przypadku idealnie reprezentuje grafika dostępna poniżej:
Obrazek
Chcemy więc w „Naprzód!" pokazać że można startować w wyborach bez programu ale za to z chęciami do zmieniania Księstwa Sarmacji na lepsze korzystając z tego co jest i naprawiając to co wymaga poprawy. Jesteśmy partią prospołeczną i samorządową a więc odwrotnością do "tłustych kotów" z Rady Ministrów i po wygraniu tak jak do tej pory po prostu robić swoje bez spinania się w kwestii realizacji wymaginowanych założeń.
(...)


Znowu Sarmacja. Ale na plus uczciwa komunikacja z elektoratem ("nie uda się zrealizować w trakcie kadencji") :lol:

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Iwona Malinowska » 24 kwie 2022, 6:39

Odnoszę wrażenie, że ta wypowiedź (patrząc na znane już ekscesy Krzysztofa/Katarzyny) w tym zakresie może być kopiuj/wklej z tamtej gry. A kto będzie chętny to zweryfikować i potencjalnie się skonfić? Sądzę, że nikt ;)
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 24 kwie 2022, 9:01

Przyznaje się że szukałem inspiracji w swoich artykułach na Księstwie Sarmacji. Błąd jakby co już poprawiony.
Co do kadencji to akurat sprawa tyczy się wszystkich partii a nie tylko mojej.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Ignacy Schmidt » 26 kwie 2022, 14:13

Tak. Ponówmy ankietę, proszę.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Iwona Malinowska » 26 kwie 2022, 14:48

Jeżeli mieliby w zamian wrócić część graczy, to ja jestem za.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 26 kwie 2022, 15:01

Nie przesadzajcie. Nie taki wilk straszny jak go malują :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości