Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Wszystko o wszystkim.

Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Tak
11
52%
Nie
10
48%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 16 sie 2018, 18:21

Poza tym o ile pamiętam Puls był nawet wykorzystywany. Teraz jego rolę mógłby wykorzystać RTL i FOX a w kwestiach lokalnych PIKE.
Swoją drogą GM ma racje - ja sam nie planuje stronniczych informacji na temat SCD w nowych mediach. Informacje z partii będą ale obiektywne.
Poza tym dlaczego mówicie o Hansie skoro on nie żyje :D
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 16 sie 2018, 18:30

Ja się wypowiedziałem w tym temacie, tworzymy 4 stacje, które w niewielkim stopniu będą symulowane. Gdyby np. FOX w całości przejął Pulsy i przy okazji nc+, to miałoby to sens, bo mogłoby powstać Sky/FOX News. Moim zdaniem Hans liczył na awanturę i moje odejście, bo przecież miałem czelność podważyć geniusz Hansa i wrzuciłem ustawę Must Curry. Jak ma to tak wyglądać, to odpuszczam grę.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Administrator
Administrator
Posty: 21931
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Administrator » 16 sie 2018, 18:50

A ja uważam, że ta sprawa nie jest jakoś bardzo istotna i naprawdę nie należy się nią aż tak emocjonować.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 16 sie 2018, 20:02

To ja postoję.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 16 sie 2018, 21:03

Lukasz Wojtowicz pisze:Ja się wypowiedziałem w tym temacie, tworzymy 4 stacje, które w niewielkim stopniu będą symulowane. Gdyby np. FOX w całości przejął Pulsy i przy okazji nc+, to miałoby to sens, bo mogłoby powstać Sky/FOX News. Moim zdaniem Hans liczył na awanturę i moje odejście, bo przecież miałem czelność podważyć geniusz Hansa i wrzuciłem ustawę Must Curry. Jak ma to tak wyglądać, to odpuszczam grę.

Mój pomysł tego nie wyklucza - będzie już przyczółek w postaci telewizji FOX i Sky - na podstawie ich powstanie to co piszesz. Po kroczku do celu. Tak samo w przypadku zakupu Polsat przez RTL który mi proponowałeś.
To że jest ustawa must carry od ciebie to świetnie (bo to ona zmotywowała mnie do działania) bo poukłada rynek nazienej telewizji cyfrowej a wprowadzenie przed nią nowych nadawców tylko wzmocni całą ofertę.

PS: Na awanturę nie liczyłam - prędzej na docenienie.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 10:43 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 16 sie 2018, 21:06

Nie będę grał, więc twoje kanały nie będą objęte ustawą. Także tego.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 17 sie 2018, 12:35

Myślę że możemy znaleźć jakiś konsensus w tej sprawie - wystarczy tylko punkt 4 poszerzyć o sytuacje losowe jak na przykład zmiany nazwy, właścicieli, podziały itp.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 17 sie 2018, 14:51

Gratuluję zrobienia z mojej ustawy już skrajnego bubla prawnego.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 17 sie 2018, 15:03

To co miałabym zrobić żeby to nie był bubel twoim zdaniem? Znając życie wszystko co zrobię jest bublem prawnym.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 10:47 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Czy jesteś za zbanowaniem Krzysztofa Hansa?

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 17 sie 2018, 15:20

Poczytaj zasady technik prawodawczych.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości