Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Janina Dobrzyńska
Posty: 2749
Rejestracja: 01 maja 2015, 10:24

Re: Nuda

Postautor: Janina Dobrzyńska » 03 sie 2018, 22:02

Może Laura lubi jazdę na samym silniku? ;) Dlatego też to hobby zostało tak wyszczególnione, rzeczywiście jest nietypowe.
Janina Dobrzyńska- Sojusz Lewicy Demokratycznej

Poseł na sejm IV, V, VI, VIII

2011-2017 przewodnicząca struktur SLD na pomorzu
2015-2020 przewodnicząca SLD
2015-2019 wiceprzewodnicząca KP SLD
2015-2019 wicemarszałek Sejmu
2015-2020 liderka ZL

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 sie 2018, 9:59

Aż mnie wzięła wena na eventy :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Nuda

Postautor: Krzysztof Hans » 05 sie 2018, 14:55

A ja mam event ale GM się nim nie interesuje :(

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nuda

Postautor: Administrator » 05 sie 2018, 15:01

viewtopic.php?f=182&p=61740#p61740
Na dwóch ostatnich zdjęciach nie jest Nowak, tylko Krzysztof Głuc. ;)

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 05 sie 2018, 15:17

Podobni są, a że wyskoczył mi Głuc, to już nie moja wina ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 05 sie 2018, 17:16

Krzysztof Hans pisze:A ja mam event ale GM się nim nie interesuje :(


Odpiszę ci na to samo, co GMowi.

Lukasz Wojtowicz pisze:Nie doczytałem, bo dałeś event, którego się nie da czytać :lol:

Ja bym nie puszczał. Moim zdaniem za dużo tu odjechanych rzeczy. FOX i Sky mają jednego właściciela na Europę, więc wątpię w dwie odrębne inwestycje. Dalej, wątpię w to, że Polsat sprzedadzą swoje dochodowe telewizje, kolejne primo, przejście na DVB-T2 i DAB+ musi być zrobione przez UKE w konsultacjach z KRRiT, w evencie czegoś takiego nie ma i musiałoby to zostać zapisane w monitorze. Ja bym odrzucił w całości też ze względów merytorycznych. Też nie ma 24 godzin. Dalej, te ośrodki są niezgodne z prawem, co proponuje Hans, o czym już pisaliśmy rok temu. Też brak logiki widzę.


Także więcej dodawać nie muszę ;) Ew. Tylko to, że jak ktoś chce kupić jakąś telewizję, to powinno się o to zawnioskować i nią zarządzać vide Radziwiłłka (Człowiek Media) i Łukasik.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Nuda

Postautor: Krzysztof Hans » 05 sie 2018, 18:09

No to odpowiadam:
1. To będzie jedna inwestycja tego samego właściciela (FOX Group) ale pod dwoma szyldami.
2. Polsat sprzedaje stacje gdyż stawia na konsolidacje nazewniczą swoich stacji - za TV4 i TV6 będzie Polsat 2, SuperPolsat i #Polsat i kanały newsowe w MUX4.
3. Kiedyś pisaliście mi by działać kwestii przejścia na trzecią generacje więc założyłem tutaj że druga już jest.
4. Miniośrodki proponowane przeze mnie to 40 minutowe pasma rozłączne jeżeli oto ci chodzi.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 05 sie 2018, 20:07

Ale po jakiego grzyba? Jak Solorz by chciał sprzedawać kapitał, to by to robił. W realu jest na odwrót, więc...
Ale na jakà cholerę mini ośrodki? Po to je ograniczam, by obniżyć koszty...
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 05 sie 2018, 20:13

Krzysztof Hans pisze:Ogarnąłbyś mi ten event? Co do DVB-T2 założyłem że już dawno jest wprowadzony poprzez UKE.


Hans, proszę cię nie spamuj mojego PW głupimi pytaniami, bo jest coś takiego jak limit 50 wiadomości...
Tak już serio mówiąc, skoro chcesz to wprowadzić, to jakim cudem jest to wprowadzone? xD
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Nuda

Postautor: Krzysztof Hans » 05 sie 2018, 20:33

Lukasz Wojtowicz pisze:Ale po jakiego grzyba? Jak Solorz by chciał sprzedawać kapitał, to by to robił. W realu jest na odwrót, więc...
Ale na jakà cholerę mini ośrodki? Po to je ograniczam, by obniżyć koszty...

W twoim projekcie też one widnieją jako pododdziały czy coś takiego. Co do Solorza przyjąłem że dla wzmocnienia Polsatu 2, Super Polsatu i #Polsatu sprzedał TV4 i TV6. Odwróciłem zatem jego działania z 2000 roku.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron