Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 26 wrz 2018, 23:00

Przyjąłem je, ale w zasadzie nic się nie zmieniło. Nie mogę grac z tobą, bo widzę, że nie podoba ci się to, że ktoś inny, niż ty udziela się jeżeli chodzi o media, skopiowałeś w 90% moją ustawę, więc jaki to ma sens?

Jesteś ważniejszą osobą, niż GM, więc ciesz się tym.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 27 wrz 2018, 12:30

No nie do końca masz racje bo podoba mi się to że ktoś inny udziela się też w temacie mediów bo wiem z kim znaleźć wspólny język i z kim mógłbym współpracować. Ustawę nie skopiowałem ale nieco zmodernizowałem by trzymała się ona bardziej kupy. Sens to ma taki że razem możemy działać w kwestii ustaw medialnych - ja poprawek w toku omawiania twojej ustawy dodać nie mogłem więc dodałem je przez LM i wzmocniłem zestawem ustaw medialnych do których teraz ty w LM możesz zgłaszać uwagi czy też je poprzeć.
Rzecz jasna nie jestem ważniejszy od GMa.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 27 wrz 2018, 15:41

No i właśnie utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mój powrót nie ma sensu.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 27 wrz 2018, 18:40

Twój powrót ma sens bo teraz ruch co do moich (i w niektórych przypadkach też twoich) projektów należy do ciebie :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 wrz 2018, 0:43

W ostatnich dniach kolejni gracze ogłaszają rezygnacje z gry lub ograniczenie swojej obecności, protestując wobec sposobu gry Katarzyny Kajkowskiej. Choć szanuję te decyzje, to się z nimi nie zgadzam.
Sposób gry Kajkowskiej/Hansa oczywiście jest bardzo specyficzny, ale nie zmienił się od dołączenia do gry tego gracza, a więc ponad roku. Wiele jego działań, jak chociażby wysyłanie multum wiadomości czy obsesja na punkcie mediów jest oczywiście momentami irytująca, ale na pewno nie jest to powód do wykluczenia Kajkowskiej z gry.
Ostatnie działania, tj. złożenie w lasce marszałkowskiej kolejnych projektów ustaw medialnych przez Kajkowską moim zdaniem w żaden sposób nie narusza zasad gry. Możliwe, że częściowo treść tych projektów jest kopią projektów przygotowanych przez Łukasza Wójtowicza (należy jednocześnie przypomnieć, że pod adresem tego gracza w przeszłości były kierowane podobne zarzuty w sprawie innej ustawy), ale sprawa ta powinna być rozstrzygana in game.
W ostatnich dniach pojawiła się opinia, jakoby Kajkowska była ważniejsza ode mnie. Metaforycznie jest w tym trochę racji – rzeczywiście poczynania Kajkowskiej są ważną częścią dyskursu politycznego. On zależy jednak od graczy. Część graczy zamiast zająć się poważnymi sprawami decyduje się na nic niewnoszące przepychanki słowne z Kajkowską.
Nie do końca rozumiem, do kogo są skierowane te protesty. Jeśli do mnie, to proszę o wyartykułowanie swoich wniosków.


Z całym szacunkiem, ale celowe próby blokowania moich reform (zarówno ta o must curry, jak i ta o NTC) świadczą o tym, że Hans (w sumie to już można tak już można pisać :lol: ) chciał zablokować moje reformy tylko dlatego, że sam w niej nie uczestniczył. Doskonale wiedział, że nie jestem zwolennikiem przejścia na system DVB-T2, tylko nowszy system. To doprowadziłoby do zawieszenia prac nad zmianą systemu nadawania podstawowych multipleksów, bo jeżeli chciałbym iść na konfrontację doszłoby do medialnego black outu. Kto byłby winny? Oczywiście ja, bo przecież Hans oficjalnie nie ingerował w proces cyfryzacji. Dalej, wymyślanie (cytując Janinę) stockowych kanałów, w związku z czym ustawa must curry przestaje spełniać swoje zadania. Widać wyraźnie, że Hans robi to po złości, a ty tego nie widzisz, a właściwie nie chcesz widzieć. Nie odmawiam nikomu możliwości poprawek do ustaw, czy tworzenia własnych mediów, ale moim zdaniem nie wygląda to przypadkowo i jest to próbą zablokowania moich projektów i przejęcia jako swoje. I na krytykę o rzekome skopiowanie ustawy Wiśniewskiego/Ołyńskiego. Czy ja jestem duchem świętym, że mam wiedzieć, że był już taki projekt? Widziałeś doskonale ten projekt i był co najwyżej podobny, a nie identyczny, z czego nawet nie zdawałem sobie sprawy. Nie było mnie wówczas w grze, co wszyscy wiedzą, bowiem zacząłem swoją przygodę z PPbFami jako Malinowski. Starałem się nie krytykować Hansa i popierać wnioski o bany dla niego, bowiem wyszedłbym na hipokrytę, bowiem sam dostałem od ciebie drugą szansę, mimo że nie powinienem jej dostać. Teraz jednak zawieszenie na tydzień Hansowi by się przydało, bowiem widać wyraźnie, że psuje atmosferę w grze, która jest powiedzmy otwarcie toksyczna, bowiem bez urazy pozwoliłeś mu na za dużo. Byłeś nie tyle dobrym, co ZAJEBISTYM GMem, bo za próby przewrotu vide sytuacja z odwołaniem Wiśniewskiego dostałbym perm bana i starałeś się wszystkie strony pogodzić i szkoda by było, by ten projekt przez błędy miał upaść.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nuda

Postautor: Administrator » 28 wrz 2018, 14:36

Nawet jeśli on celowo sabotuje Twoje projekty reform, to nie jest to powód do bana. Przecież polityka właśnie na tym polega, że nie wszyscy ze wszystkimi się zgadzają i jedni próbują przeszkodzić innym.
Przenosisz sytuacje z gry na grunt off game. Podobnie było wtedy z Wiśniewskim. Możesz przecież wydać jakiś komunikat ig krytykujący SCD, a nawet pozwać ich za bezprawne wykorzystanie Twoich projektów, jeśli uważasz, że takie działanie miało miejsce.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 wrz 2018, 15:27

Tylko ja nie wnioskuję bana dla niego, lecz o zawieszenie na tydzień, bo widzisz doskonale, że atmosfera w grze jest zła i połowa graczy bądź przestała grać, bądź ograniczyła granie, działania Hansa przestają też przypominać działania IG, lecz działania OG, by utrudnić moją grę. Nawet jeżeli wrócę, to będzie powtórka z rozrywki. Hans też jak widać nie wyciągnął żadnych wniosków, bowiem rozpad gry staje się faktem, a on nie chce w żaden sposób ustąpić.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Administrator
Administrator
Posty: 21891
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nuda

Postautor: Administrator » 28 wrz 2018, 15:58

Nikt Was nie zmusza do grania. Nie będę nikogo zawieszał, bo komuś innemu nie podoba się zgłoszony przez niego (w dodatku nieskutecznie) projekt ustawy.
Macie multum ważnych tematów, wprowadzenie Euro, związków partnerskich, a Wy zamiast się tym zajmować, komentować, popierać, protestować, wolicie kłócić się z nim o jakieś niezbyt ważne projekty ustaw medialnych. To naprawdę obchodzi ułamek procenta społeczeństwa, nie przyniesie Wam popularności.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nuda

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 28 wrz 2018, 16:23

^ Popieram. Jeżeli komuś nie odpowiada, to co Kajkowska robi, to zawsze może po prostu bojkotować jej działania. SCD ma dwóch posłów, samo nic nie zdziała.
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 wrz 2018, 17:09

To po prostu GMie mnie zbanuj i będzie spokój, w końcu podejrzewałeś mnie o multikonto... Inna kwestia, że go nie miałem.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron