Nuda

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 wrz 2018, 18:31

Jakby co nie odpowiadam za chwilowe wyłączenie strony.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 29 wrz 2018, 15:22

Anna Radziwiłł-Schmidt pisze:^ Popieram. Jeżeli komuś nie odpowiada, to co Kajkowska robi, to zawsze może po prostu bojkotować jej działania. SCD ma dwóch posłów, samo nic nie zdziała.

Też popieram. Poza tym moje projekty to nie sabotowanie a wręcz jawne poparcie (i to ogromne) dla proponowanych przez Ruch Konserwatywny działań i propozycja ich kontynuacji działalności w kwestii również innych zagadnień. RKon i ty drogi Łukaszu możecie zatem śmiało skorzystać z obecności sojusznika w tych sprawach.
Moja jak wy to nazywacie obsesja na punkcie mediów wynika po prostu z mojego zainteresowania nimi a to raczej nie jest coś złego. Sam podobnie jak GM nie rozumiem działań wymierzonych przeciwko mnie (rezygnacje, nieobecności itp.) i się z nimi nie zgadzam ale tak jak on uważam że powinno załatwiać to się in game (np: debatą czy nawet współpracą) na co jestem otwarty. Podoba mi się to że ktoś poza mną udziela się w kwestii mediów gdyż jest to okazja do współpracy. Same ustawy są moźe kopią ale tylko w części gdyż pierwotnie były to poprawki do projektów, są jednak napisane nieco inaczej stąd pełne kopie to raczej nie są.
W kwestii ustaw jestem zdecydowanie za nowymi technologiami (stąd jeden z projektów w tej sprawie) a DVB-T2 był roboczo gdyż nie wiedziałem jaka technologia jest obecnie używana. Przy okazji chciałam nieco rozbudować ofertę telewizji naziemnej (a więc chciałam dobrze) więc stąd te stockowe kanały. W moim odczuciu proponowana przez Łukasza zasada must carry jest bardzo dobrym rozwiązaniem na tyle że troszeczkę chciałam ją jeszcze doszlifować zostawiając jednak RKon palmę pierwszeństwa.
Podsumowując nie miałam na myśli sabotowanie projektów RKon - wprost przeciwnie chciałam je wzmocnić podobnie jak rynek telewizji naziemnej w grze. Jestem za rezygnacją przez was z nieobecności czy rezygnacji z gry ponieważ sprawy można rozwiązać inaczej na gruncie eventów, debaty (medialnej czy wewnętrznej) czy procedowania projektów w parlamencie a więc w ramach gry.

Powyższą wypowiedź možna uznać jako moje oświadczenie.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 11:34 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 wrz 2018, 19:36

Ja jestem ten zły, a Hans chciał już przejąć RKon xD
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 30 wrz 2018, 19:48

Nic nie chciałam przejmować - nie przesadzaj ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 11:04 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 30 wrz 2018, 23:53

Sopniewski twierdzi co innego...
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 01 paź 2018, 17:30

Zaproponowałam mu porozumienie w wiadomej sprawie i fuzję ale SCD przez RKon a nie na odwrót :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 11:03 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Jakub Sopniewski
Posty: 181
Rejestracja: 24 sie 2018, 7:35

Re: Nuda

Postautor: Jakub Sopniewski » 01 paź 2018, 21:35

Właśnie. Nie mówiłem o propozycji włączenia RKon do SCD, tylko włączenia SCD do RKon.
Jakub Sopniewski, adwokat, radny osiedla Ługi w Jarocinie (2022-2026); burmistrz Jarocina od 2026 roku, od 2028 roku prezes Ruchu Konserwatywnego, absolwent LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz wydziału prawo i administracja na UAM

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nuda

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 02 paź 2018, 14:40

Do tego proponowałam poparcie dla moich projektów - wszak jedziemy na jednym wózku :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 11:03 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nuda

Postautor: Aleksander Beski » 02 paź 2018, 19:44

Wygrałem życie, mam zdjęcie z Mateuszem Bienkiem <3
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Nuda

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 04 paź 2018, 16:16

Czy tylko mi kampania KR przypomina "nie znam się, ale się wypowiem"? :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości