Aurea dicta

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Franciszek Kaminski
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2023, 21:40

Re: Aurea dicta

Postautor: Franciszek Kaminski » 09 sie 2023, 17:48

Sławomir Dudek
Pani marszałek,
Wysoka Izbo,

w uzasadnieniu osoba pisząca chyba zamyśliła się przy dwójkach, bo jest 2025, a nie 2035, ale to szczegół.


Jeden z wielu miałby tutaj robotę ;)

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Aurea dicta

Postautor: Michał Ajna » 21 wrz 2023, 11:08

Michał Ajna pisze:Czasem łatwo było w grach odgadnąć autora wpisu przez charakterystyczne, zdradzające go błędy. Np. "Radziwiłłówka" zamiast Radziwiłłka albo "Karolina Południkowa" zamiast Południowa :))


Ja z kolei mam tak, że ciągle piszę "Formero" zamiast Fornero. Co prawda zwykle dostrzegę to przed wysłaniem posta albo szybko zedytuje, ale nie wiedzieć czemu zawsze mi się ten palec omsknie.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Wincenty Nowak
Posty: 2498
Rejestracja: 07 lip 2015, 11:57

Re: Aurea dicta

Postautor: Wincenty Nowak » 21 wrz 2023, 12:08

Michał Ajna pisze:
Michał Ajna pisze:Czasem łatwo było w grach odgadnąć autora wpisu przez charakterystyczne, zdradzające go błędy. Np. "Radziwiłłówka" zamiast Radziwiłłka albo "Karolina Południkowa" zamiast Południowa :))


Ja z kolei mam tak, że ciągle piszę "Formero" zamiast Fornero. Co prawda zwykle dostrzegę to przed wysłaniem posta albo szybko zedytuje, ale nie wiedzieć czemu zawsze mi się ten palec omsknie.


Proszę się odczepić od mojego walnięcia się z Południkową zamiast Południową, zapamiętałem ją wtedy tak i już zostało, a też pewnie mi tak lepiej brzmiało :lol:

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Aurea dicta

Postautor: Michał Ajna » 15 sty 2024, 16:03

Michał Ajna pisze:Ciekawe jak tam Tanajno i Stonoga poradzą sobie z rejestracją komitetu Polska Liberalna/Strajk Przedsiębiorców - co ciekawe popiera to "papież polskiego libertarianizmu" Jacek Sierpiński. W zasadzie od czasów pandemii obserwuję, jak Tanajno próbuje przeformatować się ze śmieszka od pizzy jawajskiej w "Leppera przedsiębiorców" i nie jest to takie głupie biorąc pod uwagę np. wynik komitetu oburzonych rolników w Holandii. Tylko wydaje mi się, że skoro pandemia w zasadzie się skończyła, to nie ma podglebia na taki ruch protestu.


Literówka, którą dopiero ostatnio przypadkiem dostrzegłem, szukając czegoś innego. Ciekawe, jaki składnik miałaby pizza jawajska :lol:
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Aurea dicta

Postautor: Michał Ajna » 25 sty 2024, 11:17

Oto jak Tygodnik NIE przewidywał jak Radziwiłłka spędzi 2019 rok.
Najpierw zaprzyjaźni się z liberałami, w sierpniu pojedzie na Jasną Górę i może do wyborów dociągnie w fotelu lidera, jakby co to i kieckę jeszcze nową kupi, a nawet pojedzie nad morze, kto wie może do Danii.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron