Nowa gra

Wszystko o wszystkim.

Jakie realia nowej gry?

1993
1
25%
secesja Gowina - wybory prezydenckie i przedterminowe parlamentarne 2020
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Franciszek Palucki
Posty: 307
Rejestracja: 15 cze 2023, 20:52

Re: Nowa gra

Postautor: Franciszek Palucki » 31 sie 2023, 9:37

Ja w sumie trafiłem tutaj szukając gry podobnej do dyplomacji z przed ponad dekady, chętnie zagrałbym w coś podobnego do tamtej gry, gdzie kierowało się całymi państwami na nieco wyższym poziomie ogólności

kojarzycie jakąś podobną grę do dyplo?

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Nowa gra

Postautor: Laura » 04 wrz 2023, 17:26

Może rozwiązaniem byłoby to o czym Michał wspominał, by świat tej gry szedł w kierunku mikronacji. I sadzę, że to jest dobry pomysł, ja proponowałabym, jeśli tak się stanie, by wydłużyć miesiąc do dwóch tygodni. Dynamika byłaby mniejsza, ale jakaś forma rozgrywki utrzymana. Nie mówię, by robić to już teraz. Ale pomyśleć można. Od mniej więcej roku większość osób gra zrywami, z racji czasu i chęci. W ostatnich 2-3 miesiącach wszyscy poza Martą i Franciszkiem. Nowa gra pewnie by teraz się nie rozwinęła. A może inaczej, byłaby nieustannie porównywana do tej. I gdyby na przykład wytrzymała rok, to oceniono by ją jako nieudaną . A trzeba zaakceptować, że drugiej tak długotrwającej prawdopodobnie nie będzie, albo będzie za kilkanaście lat.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron