Nowa gra

Wszystko o wszystkim.

Jakie realia nowej gry?

1993
1
25%
secesja Gowina - wybory prezydenckie i przedterminowe parlamentarne 2020
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nowa gra

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 kwie 2022, 9:34

To tym bardziej trzeba go utrzymać do końca kadencji. Swoją drogą u mnie została wprowadzona pewna zmiana. Otóż będę pisać zdania w postach zgodnie z płcią żeńską swojej postaci. Odejdę tym samym od Hansa.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 10 kwie 2022, 13:15

Ja na miejscu Beskiego też bym brał mandat, a może nawet I podebrałbym posłów, ale to jak uważa ;)
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Nowa gra

Postautor: Laura » 11 kwie 2022, 1:19

Trochę hasło się nie rymuje może powinno być nie Iwona Polskę zbaw, ale Iwona Polskę zbawi tylko Ona
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Nowa gra

Postautor: Michał Ajna » 17 sie 2022, 16:10

W sumie dziwię się, że chyba nikt nie zaproponował najlepszej moim zdaniem opcji na nową grę czyli 2015 - start może podczas wyborów prezydenckich, na które gracze mieliby już minimalny wpływ i przygotowanie się do parlamentarnych.

Radziwiłłka pisała, że wszystkie nasze gry to restart od 2015, ale te realia z reala są naprawdę optymalne - nie są jeszcze zbyt odrealnione, ani też nie ugrzęzłoby się w sprzątaniu po PiSie. To był czas przełomu politycznego, sporo rzeczy dałoby się na nowo ustalić. No i scena polityczna była bogata - Nowoczesna, KORWiN, Kukiz'15, Razem. Tylko że u nas byłby problem z obsadzeniem wszystkich sił politycznych :lol:
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowa gra

Postautor: Aleksander Beski » 18 sie 2022, 0:55

Ale po co odgrzewany kotlet?
Tamta gra, która zaczęła się od 2019 nie była zła, tylko gracze z PiS odeszli, a potem zaczęły być naprawdę śmieszne rzeczy, do dziś nie zapomnę opieprzu jaki dostałem od opozycji za to, że użyłem argumentu obozów koncentracyjnych w dyskusji o penalizacji mowy nienawiści wobec osób LGBT. Tyle tylko, że to PiS-owiec jako pierwszy wyskoczył z tym, że wobec Żydów jest penalizacja, bo Holocaust.
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 30 paź 2022, 12:40

Jak tak dalej się zastanawiam, to nie wiem, czy nowa gra nie byłaby teraz sensownym rozwiązaniem, możnaby było wystartować od 2023, rozwiązanie kwestii wojny na Ukrainie, zwłaszcza, że za miesiąc ta strona i tak będzie nieaktywna i nie będzie miał kto jej przedłużyć. Część osób, które znam z tych gier zadeklarowało, że mogłoby się w nią zaangażować, gdyby
Katarzyna Kajkowska pisze:
zmieniła sposób zaangażowania w grę, np. Posiadając wyłącznie konto dziennikarza, dodając do tego, że pierwsze duże wybory IG dopiero przyszłą wiosną IG, to teraz czy restart nie byłby przydatny.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nowa gra

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 30 paź 2022, 14:35

Podoba mi się taki układ. Mam tutaj pewien pomysł a mianowicie chciałbym by Katarzyna Kajkowska jak i Aleksandra Szyszka po wyjściu z więzienia były dziennikarkami. Pozostałaby tu do rozwiązania tylko kwestia N!. Tutaj proponuje bym zachował kontrolowanie NPC z tym ze opieka nad partią byłaby wspólna z inną osobą która to chociażby odgrywała rolę jej obecnej Prezes. Inna opcja to fuzja N! z inną partią pod warunkiem współdzielenia NPCów.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowa gra

Postautor: Aleksander Beski » 30 paź 2022, 16:51

Ale wiesz, że Malinowski pisze o całkowicie nowej grze?
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nowa gra

Postautor: Administrator » 30 paź 2022, 17:43

Dlaczego nie ma mieć kto przedłużyć strony?

Średnio mi się chce wierzyć, żeby nagle miało się pojawić wiele nowych osób.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nowa gra

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 30 paź 2022, 17:44

Aleksander Beski pisze:Ale wiesz, że Malinowski pisze o całkowicie nowej grze?

Tak i mam na myśli oba warianty sytuacji :)
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron