Nowa gra

Wszystko o wszystkim.

Jakie realia nowej gry?

1993
1
25%
secesja Gowina - wybory prezydenckie i przedterminowe parlamentarne 2020
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 30 paź 2022, 19:46

Administrator pisze:Dlaczego nie ma mieć kto przedłużyć strony?

Średnio mi się chce wierzyć, żeby nagle miało się pojawić wiele nowych osób.


Wyłożysz z własnej kieszeni 50 zł na przedłużenie hostingu gry? Bo żeby tak nie było jak z WirPol, które padło głównie z tego powodu, podobnie jak niedoszłe gry.

Teraz jest dobry moment na reset, no chyba że skończy się jak w tej grze, że Krzysztof Hans będzie robił co będzie chciał i zarówno starzy gracze, jak i nowi się zrażą i nie będą chcieć grać... Moim zdaniem obecność Hansa powinna być regulowana wyłącznie do zarządzania własną telewizją i tyle.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Nowa gra

Postautor: Administrator » 30 paź 2022, 19:55

Coś pomyślimy, jak będzie taka potrzeba.

Nie wydaje mi się, żeby Hans był powodem rezygnacji z gry. Nikt poza Tobą nie ma z nim większego problemu.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Nowa gra

Postautor: Michał Ajna » 31 paź 2022, 9:41

Wątpię czy start nowej wypali z jednego powodu - kto w nią będzie grał? Można narzekać, że restart tej gry nie spełnił pokładanych nadziei, ale on generalnie się udał. Nie należy się łudzić, że nowa gra przyciągnie jakieś tłumy spoza naszego grona, bo jak dotąd żadna nie przyciągnęła.

Jakoś też nie przekonuje mnie gra "tu i teraz", pandemia czy wojna na Ukrainie pokazują, że rzeczywistość potrafi być bardziej szokująca niż nasze wymysły. Poza tym na gruncie krajowym to musiałoby być siłą rzeczy sprzątanie po Pisie, a w to już się bawiliśmy...

Jeśli już, to optowałbym za 2015, chociaż tu byłby problem, że nie obsadzilibyśmy wszystkich partii XD.
Przyznam też, że zaczynam mieć sentyment do poprzedniej kadencji, od 2011 i w tych realiach widzę dla siebie ciekawe opcje do gry - od konserwatysty w PO (Wielomski traktował wówczas Tuska jako katechona przeciw sekcie smoleńskiej z jednej i rewolucji obyczajowej Palikota z drugiej strony), poprzez Katarzynę Wit która była wymyślona jako gwiazda lewicy postkomunistycznej właśnie na tę kadencję, po zabawę palikociarzami niczym pokemonami, tak jak Dobrzyński miał fun z gry samoobrońcami XD.
Tylko tu jest problem, że nie tak łatwo byłoby wczuć się w dawne realia, szczególnie młodszym graczom.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 31 paź 2022, 18:00

Michał Ajna pisze:Wątpię czy start nowej wypali z jednego powodu - kto w nią będzie grał? Można narzekać, że restart tej gry nie spełnił pokładanych nadziei, ale on generalnie się udał. Nie należy się łudzić, że nowa gra przyciągnie jakieś tłumy spoza naszego grona, bo jak dotąd żadna nie przyciągnęła.

Tylko tu jest problem, że nie tak łatwo byłoby wczuć się w dawne realia, szczególnie młodszym graczom.


Pierwszy podstawowy problem, m.in. Dobrzyńska wskazywał, że Hansowi jest pozwalane za dużo, skąd ja to znam. Teraz mogłaby być uregulowana kwestia grania przez Hansa, ale jak napisałem wyżej, pierwsze wybory IG dopiero na wiosnę przyszłego roku, więc nie daję ŻADNEJ gwarancji, czy byli gracze tylko tym się nie zniechęcą.

Otwartą kwestią zostaje formuła ew. Nowej gry, czy idziemy w stronę tą, co proponowałem, czyli fikcyjne realia.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 31 paź 2022, 18:12

A, i jeszcze w ramach post scriptum, ale naprawdę próbowałem do tej gry ściągnąć różne osoby na początku tej edycji gry, z jakim efektem? No żadnym, mimo że do WirPol udało się ściągnąć kilka osób. Dlaczego, no właśnie dlaczego? No jeżeli będziemy mieć poziom wyciągania wniosków na poziomie Metropolitalnego ZTM, to za daleko to nie zajedzie.
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nowa gra

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 31 paź 2022, 20:55

Iwona Malinowska pisze:
Michał Ajna pisze:Wątpię czy start nowej wypali z jednego powodu - kto w nią będzie grał? Można narzekać, że restart tej gry nie spełnił pokładanych nadziei, ale on generalnie się udał. Nie należy się łudzić, że nowa gra przyciągnie jakieś tłumy spoza naszego grona, bo jak dotąd żadna nie przyciągnęła.

Tylko tu jest problem, że nie tak łatwo byłoby wczuć się w dawne realia, szczególnie młodszym graczom.


Pierwszy podstawowy problem, m.in. Dobrzyńska wskazywał, że Hansowi jest pozwalane za dużo, skąd ja to znam. Teraz mogłaby być uregulowana kwestia grania przez Hansa, ale jak napisałem wyżej, pierwsze wybory IG dopiero na wiosnę przyszłego roku, więc nie daję ŻADNEJ gwarancji, czy byli gracze tylko tym się nie zniechęcą.

Otwartą kwestią zostaje formuła ew. Nowej gry, czy idziemy w stronę tą, co proponowałem, czyli fikcyjne realia.

Pozwolę sobie odbić piłeczkę. Jestem gotowy na rozmowy w swojej sprawie. Sam nawet proponuje od dłuższego czasu pewne rozwiązanie a mianowicie fuzję N! z inną partią celem przypiłowania od góry moich ambicji (mając kogoś nad sobą) i współdzielenie się NPCami. Wy ten pomysł odrzuciliście.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2022, 12:26 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowa gra

Postautor: Aleksander Beski » 31 paź 2022, 21:14

Naprawdę jesteś w szoku, że nikt nie chce użerać się z nieproduktywnym graczem w swojej partii?
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 31 paź 2022, 22:44

Aleksander Beski pisze:Naprawdę jesteś w szoku, że nikt nie chce użerać się z nieproduktywnym graczem w swojej partii?


+1

Katarzyna Kajkowska pisze:
Iwona Malinowska pisze:
Michał Ajna pisze:Wątpię czy start nowej wypali z jednego powodu - kto w nią będzie grał? Można narzekać, że restart tej gry nie spełnił pokładanych nadziei, ale on generalnie się udał. Nie należy się łudzić, że nowa gra przyciągnie jakieś tłumy spoza naszego grona, bo jak dotąd żadna nie przyciągnęła.

Tylko tu jest problem, że nie tak łatwo byłoby wczuć się w dawne realia, szczególnie młodszym graczom.


Pierwszy podstawowy problem, m.in. Dobrzyńska wskazywał, że Hansowi jest pozwalane za dużo, skąd ja to znam. Teraz mogłaby być uregulowana kwestia grania przez Hansa, ale jak napisałem wyżej, pierwsze wybory IG dopiero na wiosnę przyszłego roku, więc nie daję ŻADNEJ gwarancji, czy byli gracze tylko tym się nie zniechęcą.

Otwartą kwestią zostaje formuła ew. Nowej gry, czy idziemy w stronę tą, co proponowałem, czyli fikcyjne realia.

Pozwolę sobie odbić piłeczkę. Jestem gotowy na rozmowy w swojej sprawie. Sam nawet proponowałem pewne rozwiązanie a mianowicie fuzję N! z inną partią celem przypiłowania od góry moich ambicji (mając kogoś nad sobą) i współdzielenie się NPCami. Wy ten pomysł odrzuciliście.


Pierwsza podstawowa kwestia, twoja działalność w jakimkolwiek politycznym PbFie powinien się kończyć co najwyżej na zarządzaniu własną telewizją, nic poza tym. Tylko, że ma to nie służyć układaniu coraz głupszych ramówek, tylko częściowo też zastępowaniem GMa w pewnych obowiązkach, jak podczas pierwszej odsłony gry ja, czy Radziwiłłka...
Jak nie będzie woli do nowej gry, trudno, choć jak mam być brutalnie szczery, to jakbym miał czas, to pewnie niezależnie od SymPola bym rozkręcił nową grę...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Nowa gra

Postautor: Ignacy Schmidt » 31 paź 2022, 23:16

Środowisko jest tak hermetyczne, że na 99% nie wejdzie tu nikt nowy; jakkolwiek bywa różnie z aktywnością, tak wszyscy chętni do gry są tutaj i nie pojawią się nagle magicznie nowe osoby.

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Nowa gra

Postautor: Iwona Malinowska » 01 lis 2022, 10:12

Jakoś Jaśniewicza, czy Długopolskiego udało mi się do gry z SymSejmu udało mi się ściągnąć. Arciszewskiego do WirPol również, może na krótki okres, ale jednak... :)
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron