Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Wszystko o wszystkim.
Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Michał Ajna » 29 gru 2022, 16:52

W 2021 była efemeryczna gra mająca symulować połukaszenkowską Białoruś - w tej grze mamy to ig.
O przywróceniu monarchii, a konkretnie o ukoronowaniu prezydent Marii Stern mówiło się już w naszej poprzedniej grze. Maria nie zdecydowała się jednak na to, a moim zdaniem przy swoich notowaniach miałaby szanse. Przecież ja królem zostałem tu tylko dlatego, że Inicjatywa Wolność utrąciła kandydaturę Marii, która nadawałby się do panowania najlepiej.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Aleksander Beski » 30 gru 2022, 1:14

Ale już są dwa tematy na ten temat
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Michał Ajna » 30 gru 2022, 10:05

Nie, na inny.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Aleksander Beski » 30 gru 2022, 11:06

Teraz doczytałem :P
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Michał Ajna » 18 sty 2024, 12:04

Przypomniał mi się event o skatowaniu Serafina
http://www.rzeczpospolita2015.fora.pl/w ... html#48544
W oryginale, zaproponowanym przez Kochman, obrażenia miały być znacznie poważniejsze i Serafinowi miałaby grozić m.in. amputacja wszystkich kończyn (zostałby sam tułów jak z Czarnego Rycerza w "Monty Python i Święty Graal"). Te wszystkie zamachy w tamtej grze, także próba wykastrowania marszałka Liściowskiego, to nie była fantazja GMa, tylko były one zlecane przez innych graczy, najczęściej przez Radykalną Lewicę, która weszła na drogę terroru politycznego (wyjątkiem było pobicie i zgwałcenie Dobrzyńskiego, to był event karny).

Przyznam, ze irl tak wku*wiał mnie Oskar Szafarowicz, że nieraz chodziło mi po głowie, żeby z myślą o nim wykorzystać ten event o Serafinie.
Tylko że u nas ig Szafarowicz nie jest na szczęście na świeczniku.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR

Awatar użytkownika
Marta Fornero-Piotrowska
Posty: 1554
Rejestracja: 27 gru 2022, 16:50

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Marta Fornero-Piotrowska » 18 sty 2024, 12:24

Pamiętam zamachy na Liściowskiego i Serafina, posiedzenie Kochamn w ambasadzie Kuby i udawany alarm bombowy, żeby ją stamtąd wykurzyć - trochę skojarzyła mi się ta sytuacja z realowym ukrywaniem się Wąsika i Kamińskiego u Dudy, ale lore nie aż taki brutalny jak u nas :D
Marta Fornero-Piotrowska - premier RP (2020; od 2032)

Minister sprawiedliwości (2015-22), senator RP (2015-34), posłanka na Sejm RP (od 2034), marszałek woj. pomorskiego (2026-32), przewodnicząca Postępowych Demokratów (2032-35) oraz KNDP (2035-36)

Awatar użytkownika
Michał Ajna
Posty: 5117
Rejestracja: 20 wrz 2015, 21:57

Re: Rzeczy z gier politycznych, które sprawdziły się lub nie w innych grach politycznych

Postautor: Michał Ajna » 19 sty 2024, 10:39

Mi się irl przypomniał Assange w ambasadzie bodaj Ekwadoru :D

Akcja z alarmem bombowym w celu wykurzenia Kochman z ambasady Kuby była chyba z pomysłu i na osobiste polecenie Siemieńczuka jako ministra SW (?) Było to genialne posunięcie, aczkolwiek trzeba powiedzieć że sprzeczne z prawem. Choć w sumie nie wiem, czy art. 224a kk wtedy obowiązywał. No i moim zdaniem z uwagi na zachodzący konflikt chronionych prawem wartości było to uzasadnione. Poza tym chyba wszyscy się domyślali i akceptowali, nikt nie domagał się jakichś komisji śledczych itp.
Michał II, Król Senior
w Sejmie: BdWR


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron