Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Wszystko o wszystkim.

Kogo popierasz?

Czas głosowania minął 10 maja 2015, 22:20

Grzegorz Braun
0
Brak głosów
Andrzej Duda
1
4%
Adam Jarubas
1
4%
Bronisław Komorowski
0
Brak głosów
Janusz Korwin-Mikke/Jacek Wilk
7
29%
Marian Kowalski
0
Brak głosów
Paweł Kukiz
3
13%
Magdalena Ogórek
8
33%
Janusz Palikot
4
17%
Paweł Tanajno
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 24

Administrator
Administrator
Posty: 21924
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Administrator » 06 maja 2015, 0:08

Najlepiej i najbardziej spójnie zaprezentowali się Kowalski i Palikot. Korwin to cień dawnego Korwina, ale celnie rozwiał Kukizowe sny o JOWach. Duda trzaskal wyuczone formułki, a Tanajno czytał z kartki. Wilk i Jarubas choć podobała mi się treść ich wystąpień usypiali ich formą. Braun odlecial do innej galaktyki.

Awatar użytkownika
Jakub Moczarski
Posty: 51
Rejestracja: 03 maja 2015, 0:17

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Jakub Moczarski » 06 maja 2015, 0:34

Jarubas sie zestresował, widać to było bardzo.

I tak najlepszy był Braun, to co dzisiaj, a w zasadzie wczoraj zaprezentował można skomentować jedynie "narkotyki motzno" :lol:

No i Tanajno który mówił prawie wierszem.
Polskie Stronnictwo Ludowe- Jakub Moczarski (28 lat; Tomaszów Mazowiecki)

Biznesmen, miłośnik szybkich aut, rzetelny polityk.

Awatar użytkownika
Jerzy Rawski
Posty: 222
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:54

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Jerzy Rawski » 06 maja 2015, 0:48

Kilka słów po debacie. Jestem pozytywnie zaskoczony występem Mariana Kowalskiego, z niektórymi jego tezami się nie do końca zgadzałem, ale w swoim wywodzie był bardzo spójny. JKM potrzebował trochę, żeby się rozkręcić, ale zaorał JOWy w sposób tak wykwintny, że słów mało. Mniej zaznajomieniu z brytyjską sceną polityczną, myślą, że to deklaracja wsparcia Kukiza, ale JKM teraz będzie miał silne argumenty przeciwko fanaberiom Rockmana. Co prawda do dawnego Korwina daleko, ale wystąpienie dobre. Duda zabawił się w recytowanie wierszyków w szkole podstawowej. Mógł znowu wyciągnąć JKMowi prorosyjskość, ale postawił na tłuczenie wyuczonych formułek. Wilk i Jarubas choć mnie rozczarowali, troszkę się gubili w tym co mówią, Jacek Wilk za mało zaznaczał różnice między nim, a Korwinem, a Jarubasowi po prostu brakło merytorycznego przygotowania, by w jakikolwiek sposób bronić swojej partii. Braun za bardzo skupił się ostatnio na Star Wars i skoczył w nad-przestrzeń. Za dużo mówienia o masonach, żydach i wszechobecnych spiskach. In plus natomiast zaoranie Tanajno. O właśnie Paweł "Dyslektyk" Tanajno skompromitował się kompletnie - nie wyrabiał się w czasie i czytał słabo napisany tekst z kartki. A Pani Ogórek trochę mnie przeraziła - ładna kobieta w bezruchu mówiąca tekst kojarzy mi się ze słabym Sci Fi o jakichś kobietach cyborgach :lol: A Palikot mi się w ogóle nie podobał, nietrafione ad personam rzucane w kierunku wszystkich, przede wszystkim JKMa. No, a jak połączył romantyzm z konserwatyzmem, to mną aż skręciło :oops:
PRAISE KEK

Administrator
Administrator
Posty: 21924
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Administrator » 06 maja 2015, 16:17

A u nas póki co ani jednego głosu na Komora i Dudę, a pierwszą turę z Korwinem wygrywa... Ogórkowa, co mnie szczerze mówiąc zadziwia.

Administrator
Administrator
Posty: 21924
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Administrator » 11 maja 2015, 23:43

Gosowałem na Palikota. W sumie trochę żałuję że nie na Kukiza. Fajnie by było jakby wszedł do drugiej tury :lol:

Awatar użytkownika
Paulina Kochman
Posty: 27
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Paulina Kochman » 12 maja 2015, 0:46

Ja też na Palikota, w ostatniej chwili się zdecydowałem. A w II turze głosuję na Dudę.
Paulina Kochman - posłanka SLD na Sejm VII kadencji, arabistka. Zwolenniczka niepodległości Palestyny, równouprawnienia, zwiększenia roli związków zawodowych i utworzenia na bazie UE socjalistycznej federacji. Lewe skrzydło Sojuszu.

Awatar użytkownika
Janusz Siemieńczuk
Posty: 81
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:31

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Janusz Siemieńczuk » 12 maja 2015, 15:46

Poszedł głos za Palikotem, teraz pewnie za Komorowskim.
Janusz Siemieńczuk - doktor ekonomii, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu podlaskiego
Potrafisz Polsko!

Awatar użytkownika
Felicja Maciejewska
Posty: 75
Rejestracja: 11 maja 2015, 20:53

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Felicja Maciejewska » 12 maja 2015, 16:31

W I turze głosowałem na P.Tanajno, ale teraz to chyba na Komora, bo PiSu nigdy nie wesprę :D .
Minister Środowiska, posłanka na Sejm VIII kadencji, Poznań
Polskie Stronnictwo Ludowe

Awatar użytkownika
Jerzy Rawski
Posty: 222
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:54

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Jerzy Rawski » 12 maja 2015, 20:32

Ktoś kto głosował na Tanajno?! :shock: Jestem zaszczycony :P
PRAISE KEK

Awatar użytkownika
Jakub Moczarski
Posty: 51
Rejestracja: 03 maja 2015, 0:17

Re: Wybory Prezydenckie 2015 - w realu

Postautor: Jakub Moczarski » 12 maja 2015, 20:54

Ogólnie mam kumpla który ma na facebooku Tanajno :v
Polskie Stronnictwo Ludowe- Jakub Moczarski (28 lat; Tomaszów Mazowiecki)

Biznesmen, miłośnik szybkich aut, rzetelny polityk.


Wróć do „Spamowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości