Sejmik górnośląski:
ZLew 23% - 16 radnych
DPS 22% - 16 radnych
GPR 21% - 18 radnych
PLK-PPol 13% - 10 radnych
SNK-PiS 10% - 5 radnych
Mniejszość Niemiecka 6% - 5 radnych
SCD 3%
KonLib-Partia Libertariańska 1%
RadLew 1%
Okręg nr 1:
ZLew 4, czyli 28.6% dla 25.8% głosów
Jolanta Konsek
Jan Bażyński
Anna Kubica
Karol Norek
Mniejszość Niemiecka 4, czyli 28.6% dla 25.1% głosów
Ryszard Galla
Karina Grelich-Deszczka
Norbert Rasch
Ryszard Donitza
DPS 4, czyli 28.6% dla 24.8% głosów
Zbigniew Kubalańca
Janina Okrągły
Witold Zembaczyński
Andrzej Buła
PLK-PPol-BG 1, czyli 7.1% dla 8.1% głosów
Marcin Ociepa (PL-K)
GPR 1, czyli 7.1% dla 5.8% głosów
Piotr Długosz
Okręg nr 2
DPS 2, czyli 40.0% dla 28.8% głosów
Marcin Krupa
Monika Rosa
GPR 1, czyli 20.0% dla 18.5% głosów
Piotr Snaczke
ZLew 1, czyli 20.0% dla 18.3% głosów
Joanna Bronowicka
PLK-PPol-BG 1, czyli 20.0% dla 14.7% głosów
Dobromir Sośnierz (PL-K)
Okręg nr 3:
GPR 4, czyli 33.3% dla 25.8% głosów
Janusz Dubiel
Paweł Nowok
Monika Kassner
kandydat partyjny
PLK-PPol-BG 3, czyli 25.0% dla 20.2% głosów
Sława Umińska-Duraj (BG)
Bronisław Korfanty (PP)
Grażyna Dziedzic (PL-K)
DPS 2, czyli 16.7% dla 18.2% głosów
Barbara Dolniak
Dawid Kostempski
ZLew 2, czyli 16.7% dla 17.8% głosów
Marek Maślanka
Marianna Fiks (PPL)
SNK-PiS 1, czyli 8.3% dla 10.0% głosów
Jerzy Polaczek (PiS)
Okręg nr 4
GPR 4, czyli 33.3% dla 28.0% głosów
Janusz Wita
Marek Polok
2 kandydatów partyjnych
ZLew 2, czyli 16.7% dla 18.4% głosów
Grzegorz Utrata
Grażyna Graś
DPS 2, czyli 16.7% dla 16.9% głosów
Agnieszka Luty
Michał Gramatyka
PLK-PPol-BG 2, czyli 16.7% dla 14.7% głosów
Wojciech Piecha (PP)
Marian Janecki (PL-K)
SNK-PiS 1, czyli 8.3% dla 8.8% głosów
Tadeusz Gruszka (PiS)
Mniejszość Niemiecka 1, czyli 8.3% dla 6.5% głosów
Anna Ronin
Okręg nr 5
GPR 5, czyli 38.5% dla 30.9% głosów
Ingemar Klos
Andrzej Roczniok
Józef Korpak
2 kandydatów partyjnych
DPS 2, czyli 15.4% dla 17.4% głosów
Andrzej Potocki
Krystyna Szumilas
PLK-PPol-BG 2, czyli 15.4% dla 16.3% głosów
Adam Rams (BG)
Adam van der Coghen (PL-K)
ZLew 2, czyli 15.4% dla 14.6% głosów
Maria Kryłowicz
Paweł Juściński
SNK-PiS 2, czyli 15.4% dla 13.5% głosów
Barbara Dziuk (PiS)
Hubert Liśczuk (SNK)
Okręg nr 6
ZLew 3, czyli 60.0% dla 39.0% głosów
Aleksander Szomański
Małgorzata Iżyńska
Jarosław Więcław
DPS 2, czyli 40.0% dla 27.6% głosów
Sylwia Cieślar
Piotr Suchanek
Okręg nr 7
GPR 3, czyli 33.3% dla 27.0% głosów
Leon Kubica
Roman Pająk
kandydat partyjny
ZLew 2, czyli 22.2% dla 24.3% głosów
Elżbieta Fornalczyk
Mirosława Samornik
DPS 2, czyli 22.2% dla 17.5% głosów
Dorota Konieczny-Simela
Artur Bramora
SNK-PiS 1, czyli 11.1% dla 13.1% głosów
Bożena Borys-Szopa (PiS)
PLK-PPol-BG 1, czyli 11.1% dla 9.7% głosów
Edward Lasok (PP)