142. Tczew:
Adam Korol (PO) 22 435 (29,6%)
143. Malbork:
Janina Dobrzyńska (Zlew) 16 126 (29,5%)
144. Gdańsk (starogardzki, gdański):
Maria Leniwa (PO) 28 468 (31,8%)
145. Gdańsk (Dzielnice: Brzeźno (...), Ujeścisko-Łostowice):
Bartłomiej Austen (PL) 38 485 (44,8%)
146. Gdańsk (Dzielnice: Aniołki (...) Wrzeszcz Dolny (...) Brętowo):
Martyna Kostyra (PL) 35 169 (42,5%)
147. Gdańsk (Dzielnice: Zaspa Młyniec (...) Kokoszki):
Dariusz Filar (PL) 51 157 (55,7%)
148. Słupsk:
Katarzyna Bogusławska (PL) 31 144 (37,1%)
149. Bytów:
Roman Nowosielski (Bezpartyjny Sejm) 14 577 (23,9%)
150. Chojnice:
Marta Zagrobelna (Partia Liberalna) 17 531 (30,1%)
151. Gdynia:
Grzegorz Furgo (PL) 71 161 (51,2%)
152. Sopot:
Marek Biernacki (PO) 20 415 (35,3%)
153. Wejherowo:
Adrianna Wisłocka (PC) 29 788 (30,6%)
154. Kartuzy:
Grzegorz Karpiniuk (RdN) 26 414 (33,2%)
155. Bielsko-Biała:
Mirosław Suchoń (PL) 50 448 (48,4%)
156. Bielsko-Biała (bielski):
Grażyna Staniszewska (PL) 25 273 (37,5%)
157. Żywiec:
Stanisław Szwed (PiS) 27 193 (46,4%)
158. Mikołów:
Henryk Kondzielnik (PL) 38 296 (36,7%)
159. Cieszyn:
Beata Branc-Gorgosz (PL) 28 889 (34,2%)
160. Częstochowa (Stare Miasto (...) Zawodzie-Dąbie):
Marek Balt (Zlew) 19 682 (31,3%)
161. Częstochowa (Ostatni Grosz (...) Stradom ):
Marian Dąbrowski (Zlew) 19 413 (29,8%)
162. Częstochowa (częstochowski):
Piotr Wiśniewski (PSL) 17 517 (27,9%)
163. Kłobuck:
Klara Kozłowska (PL) 23 789 (30,7%)
164. Tarnowskie Góry:
Arkadiusz Czech (PL) 29 231 (43,6%)
165. Gliwice (gliwicki):
Andrzej Potocki (PL) 17 233 (35,8%)
166. Gliwice:
Zygmunt Frankiewicz (NWŚ) 36 266 (39,5%)
167. Zabrze:
Jerzy Gorzelik (RAŚ) 18 208 (27,9%)
168. Bytom:
Grzegorz Nowak (PL) 26 697 (41,9%)
169. Rybnik:
Wojciech Piecha (PiS) 29 115 (32,6%)
170. Racibórz:
Henryk Siedlaczek (PO) 11 738 (29,5%)
171. Wodzisław Śląski:
Dominika Więcek (PL) 28 493 (35,3%)
172. Jastrzębie Zdrój:
Wojciech Kałuża (Partia Liberalna) 23 194 (24,1%)
173. Mysłowice:
Wojciech Król (PO) 20 942 (29,3%)
174. Tychy:
Rafał Żelazny (Partia Liberalna) 43 929 (44,7%)
175. Katowice (zespół dzielnic śródmiejskich i zespół dzielnic północnych):
Agnieszka Kostempska (PO) 24 970 (31,1%)
176. Katowice (zespoły dzielnic zachodnich, wschodnich i południowych):
Barbara Dolniak (PL) 28 950 (32,4%)
177. Ruda Śląska:
Barbara Wystyrk-Benigier (RAŚ) 18 282 (27,6%)
178. Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie:
Katarzyna Cichos (PL) 20 753 (35,5%)
179. Chorzów:
Miłosz Wolański (PL) 24 618 (37,1%)
180. Myszków:
Lena Wyszomirska (Zlew) 21 629 (28,7%)
181. Będzin:
Tomasz Kasprowicz (PL) 27 061 (45,8%)
182. Dąbrowa Górnicza:
Karol Malinowski (PPol) 17 273 (27,8%)
183. Sosnowiec:
Bogusław Ziętek (Zlew) 39 858 (39,3%)
184. Kielce:
Adam Cyrański (PL) 48 315 (41,7%)
185. Kielce (kielecki):
Anna Krupka (PiS) 41 361 (44,6%)
186. Włoszczowa:
Arkadiusz Bąk (PSL) 22 251 (31,8%)
187. Skarżysko-Kamienna:
Krzysztof Lipiec (PiS) 21 350 (32,4%)
188. Starachowice:
Marek Kwitek (PiS) 9 547 (24,3%)
189. Ostrowiec Świętokrzyski:
Dominik Tarczyński (PiS) 13 848 (29,4%)
190. Sandomierz:
Maria Zuba (PiS) 30 304 (36,8%)
191. Busko-Zdrój:
Piotr Alfred margrabia Wielopolski-Gonzaga-Myszkowski (PC) 16 318 (31,8%)