Pytania dotyczące realiów gry

Dział związany z pytaniami od graczy co do mechaniki, realiów gry itp.
Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Ignacy Schmidt » 09 kwie 2022, 16:09

Proszę, podarujmy sobie te durne posty z telewizjami, bo mnie coś trafi jak zobaczę jeszcze jeden. NIKOGO to nie obchodzi. Jedyne co możemy symulować przy rynku telewizyjnym jest TVP, jako że to publiczna telewizja i można tam dokonać sporych manipulacji, choćby przez wybór "właściwego" prezesa ;)

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Administrator » 09 kwie 2022, 16:58

Niekoniecznie, można też walczyć o wpływy w telewizjach prywatnych i w ten sposób pozyskiwać wyborców.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 17:04

Poza tym TVP jest dobra ale tylko dla partii będących u władzy a nie dla reszty.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Iwona Malinowska » 09 kwie 2022, 17:09

Akurat jeżeli chodzi o tą telewizję, to muszę Hansa pochwalić, bo pomysł dobry i ciekawy, o ile oczywiście dobrze to wykorzysta...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Ignacy Schmidt » 09 kwie 2022, 17:12

Administrator pisze:Niekoniecznie, można też walczyć o wpływy w telewizjach prywatnych i w ten sposób pozyskiwać wyborców.


Okej, ale można to zrobić na tajnym, a nie setką bezsensownych eventów. To nie jest forum medialne tylko polityczne ;)

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 17:17

Myśle że dzięki eventowi na przykład o rozbudowie rynku medialnego w Polsce także inne opcje polityczne mogą skorzystać.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Iwona Malinowska » 09 kwie 2022, 17:41

Ignacy Schmidt pisze:
Administrator pisze:Niekoniecznie, można też walczyć o wpływy w telewizjach prywatnych i w ten sposób pozyskiwać wyborców.


Okej, ale można to zrobić na tajnym, a nie setką bezsensownych eventów. To nie jest forum medialne tylko polityczne ;)


Tylko, że paradoksalnie nie wiem o co teraz się rzucasz. Z Radziwiłłką zrobiliście Nową, która nie miała nic wspólnego z tą realną, a to było jeszcze przed erą Hansa ;) Ja na samym początku zrobiłem tą TV15 na bazie ATM Rozrywka. Jeżeli Hans nie będzie przy pomocy tej telewizji robił jakiś niegodnych rzeczy (pamiętaj, że SCD to nie tylko Hans...), to ja nie widzę problemu, żeby SCD miało dla równowagi medialnej swoją tubę...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego

Awatar użytkownika
Ignacy Schmidt
Posty: 1183
Rejestracja: 25 lip 2018, 19:48

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Ignacy Schmidt » 09 kwie 2022, 17:47

To nie jest forum symulacji medialnej a politycznej :) Eventy medialne nie mają żadnego znaczenia i #nikogo.

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 09 kwie 2022, 17:53

Tylko że symulacja medialna to część politycznej a w obu odnajduje się jak ryba w wodzie. Wysłałam póki co do rozpatrzenie GM dwa dodatkowe eventy medialne i zobaczymy co będzie.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 16:22 przez Katarzyna Kajkowska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Iwona Malinowska
Posty: 255
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:27

Re: Pytania dotyczące realiów gry

Postautor: Iwona Malinowska » 09 kwie 2022, 17:59

Katarzyna Kajkowska pisze:Tylko że symulacja medialna to część politycznej a w obu odnajduje się jak ryba w wodzie.


Wysłałem póki co do rozpatrzenie GM dwa dodatkowe eventy medialne i zobaczymy co będzie.


Część pierwsza +1, bo to też racja. To tak jakby miłośnikowi zbiorkomu (sam się do nich zaliczam) też zakazywać wprowadzania reform komunikacyjnych w którymś samorządzie xD

Druga część jednak już mnie martwi, bo pamiętając twoje zacietrzewienie na punkcie mediów w poprzednich odsłonach (SymPol 1.0 i WirPol) nie dziw się, że akurat ta kwestia może mnie lekko irytować...
Prezes Ruchu Konserwatywnego, wicemarszałek Sejmu RP, była wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa jurajsko-dąbrowskiego


Wróć do „Pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron