Pytania dotyczące strony

Dział związany z pytaniami od graczy co do mechaniki, realiów gry itp.
Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Pytania dotyczące strony

Postautor: Karol Malinowski » 30 sty 2017, 18:03

Jak zauważyliście zrobił nam się lekki śmietnik na stronie, dlatego też zastanawiam się nad tym, żeby np. jak admin zgłasza nieobecność, to żeby dawał funkcje moderatorskie ludziom zasłużonym dla gry. Co o tym sądzicie? ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Mikołaj Wlazły
Posty: 204
Rejestracja: 30 lis 2016, 16:49

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Mikołaj Wlazły » 30 sty 2017, 21:31

Pomysł jest dobry. Ale trudno będzie jeśli chodzi o dobór tych osób. Powinny to być osoby pozapartyjne, ponieważ zawsze znajdzie się osoba,która powie,że to nie jest do końca sprawiedliwe i mogą się pojawić na tym tle konflikty ;)

Awatar użytkownika
Karol Malinowski
Posty: 1447
Rejestracja: 21 sie 2016, 3:59

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Karol Malinowski » 30 sty 2017, 21:50

O ile dobrze wiem Człowiekiem-Media jest Anka Radziwiłł, choć mogę się mylić, ale generalnie nie jest stronnicza, więc można jej dać czasową funkcję moderatora strony, jak i można dać tą funkcję Ajnie, który generalnie jest bezstronny, a i w RP2015 i na początku SP był GM-em, tylko pytanie, czy będą chętni ;)
Członek zarządu Partii Polaków. Poseł na Sejm II i III kadencji.

Dawniej:
Wicepremier, Minister Sportu i Turystyki, pełnomocnik do spraw reformy administracyjnej, prezes Partii Polaków.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Krzysztof Hans » 20 lip 2017, 10:24

Tymczasem mamy pewien problem na stronie w postaci mnożącego się spamu. Czy ktoś to zamierza jakoś naprawić? Lepiej się pronuje grę gdy na niej nie ma tych postów i tematów reklamowych :)

Awatar użytkownika
Marek Kohn
Posty: 1150
Rejestracja: 28 gru 2016, 17:48

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Marek Kohn » 20 lip 2017, 23:33

Pomógłbym w czyszczeniu tego, ale nie mam chyba narzędzi, by kasować posty :D
Marek Kohn - dr hab. nauk prawnych, były prezes Partii Liberalno-Konserwatywnej, były premier Rzeczypospolitej Polskiej (2022), poseł na Sejm RP (2020-2025), senator II kadencji (od 2025).

Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2017, 23:12

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Oskar ben Grozny Witt » 30 lip 2017, 23:47

Witam, jestem tu nowy i nie widzę żadnego działu na powitania co jest dziwne, ale ok.

Pochodzę z wirtualnego państwa dokładniej Królestwa Dreamlandu gdzie mamy bardzo rozbudowaną telewizję na yt, gazety oraz historię, ponieważ nasze państwo istnieje od 1998 roku. Natrafiłem na tą symulację z opustoszałego forum mikronacji. Mam małe pytanka: jak te państewko funkcjonuje. Macie jakiś system bankowy lub giełdę jak Księstwo Sarmacji lub rozbudowaną bazę prawna jak Republika Bialenii? Jest tu jakiś tutorial? Czy państwo podpisuje jakieś akty ratyfikacyjne z innymi państwami? Prowadzi jakieś ambasady?

Dziękuję za odpowiedź :)

Dodam link do telewizji, starej co prawda, bo już nie funkcjonuje, ale można zobaczyć jak mniej więcej działają państwa mikronacyjne:

https://youtu.be/oKhp0YD0jR0

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Szamir DeLeon » 30 lip 2017, 23:52

Nasze państewko nie jest państewkiem, tylko grą PBF opartą na realiach polskiej polityki. My oczywiście zaszliśmy trochę dalej. Funkcjonuje bardzo dobrze, przydałoby się jednak z kilku graczy. Bazę prawną mamy rozbudowaną jak Rzeczpospolita Polska :lol:
Chyba nie współpracujemy z innymi państwami/grami. Polecam zapoznać się z tymi tematami:
viewtopic.php?f=4&t=25
viewtopic.php?f=4&t=17

Awatar użytkownika
Felix Sapieha-Goldschmit
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2017, 21:19

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Felix Sapieha-Goldschmit » 07 wrz 2017, 22:37

Obrazek

Ktoś mi powie o co chodzi?

Administrator
Administrator
Posty: 21890
Rejestracja: 19 kwie 2015, 13:04

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Administrator » 07 wrz 2017, 22:43

Zmieniłem w ustawieniach i teraz powinno działać.

Awatar użytkownika
Felix Sapieha-Goldschmit
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2017, 21:19

Re: Pytania dotyczące strony

Postautor: Felix Sapieha-Goldschmit » 07 wrz 2017, 22:45

Działa.
Dziękuje za szybką interwencję.


Wróć do „Pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron