Promocja gry..

Dział związany z pytaniami od graczy co do mechaniki, realiów gry itp.
Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Promocja gry..

Postautor: Szamir DeLeon » 09 kwie 2018, 23:03

Na Facebooku są jakieś Symulatory Sejmu. Miałem okazję spojrzeć na tę twórczość i czasem jest na dość porządnym poziomie, a czasem... cóż :lol: Jeśli celujemy w młodsze osoby, często kłótliwe, pełne nienawiści i skrajnych poglądów (raczej nie chcieliby być bardziej centrowi :lol: ) to moglibyśmy się tam zareklamować. Chociaż pewnie administratorzy tamtych gier nie zgodziliby się na taką promocję :lol:

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Promocja gry..

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 09 kwie 2018, 23:56

Administrator pisze:Jak masz ochotę, to proszę bardzo.

Ja czasem (choć bardzo rzadko) coś wrzucam na ten funpage poprzedniej gry: https://web.facebook.com/rzeczpospolita2015/


Niestety, ale ten fanpage ma 29 lajków, więc nie bardzo coś przy tym osiągniemy.

Szamir DeLeon pisze:Na Facebooku są jakieś Symulatory Sejmu. Miałem okazję spojrzeć na tę twórczość i czasem jest na dość porządnym poziomie, a czasem... cóż :lol: Jeśli celujemy w młodsze osoby, często kłótliwe, pełne nienawiści i skrajnych poglądów (raczej nie chcieliby być bardziej centrowi :lol: ) to moglibyśmy się tam zareklamować. Chociaż pewnie administratorzy tamtych gier nie zgodziliby się na taką promocję :lol:


To co to za problem, żeby pisać zakamuflowanie na PW? :P Nikt nie musi wiedzieć, tym sposobem ściągało się ludzi z lig FIFY, czy F1, GG i zapytanie, czy chce grać xD
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Promocja gry..

Postautor: Aleksander Beski » 10 kwie 2018, 17:13

O, ja tam gram i jestem liderem Unii Liberałów i Centrystów, która jest w koalicji z lewicą i mam tekę ministra finansów i wicepremiera :P
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Promocja gry..

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 10 kwie 2018, 18:42

Właśnie tak myślałem :D Pomyśl nad zaproszeniem ludu do gry, zawsze jak ktoś zabierze się za odbudowę Rządzić Inaczej, czy budowę liberalnej partii, to tym lepiej.

Co do tego Symulatora Sejmu, to jest zdecydowanie silniejszy od nas, bo ma wsparcie Pikio.pl, od cała zagadka ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Promocja gry..

Postautor: Aleksander Beski » 10 kwie 2018, 20:07

Lukasz Wojtowicz pisze:Właśnie tak myślałem :D Pomyśl nad zaproszeniem ludu do gry, zawsze jak ktoś zabierze się za odbudowę Rządzić Inaczej, czy budowę liberalnej partii, to tym lepiej.

Co do tego Symulatora Sejmu, to jest zdecydowanie silniejszy od nas, bo ma wsparcie Pikio.pl, od cała zagadka ;)

Budowa partii, która będzie przyszłym koalicjantem PD zawsze spoko xD
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Promocja gry..

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 10 kwie 2018, 20:29

Tylko nie wiem, czy jak odejdziesz z PD, to czy będziesz poważnie potem przez to samo PD traktowany. Chyba, że odejście będzie celowe i uzgodnione :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Aleksander Beski
Posty: 2028
Rejestracja: 31 lip 2017, 20:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Promocja gry..

Postautor: Aleksander Beski » 10 kwie 2018, 20:42

Ale ja nie chce odejść :P
Aleksander Beski - Poseł IV kadencji, członek Rządzić Inaczej.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Promocja gry..

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 10 kwie 2018, 20:44

Myślałem, że sugerujesz co innego ;)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Promocja gry..

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 18 kwie 2018, 22:00

Apropo promocji symulacji, to pomyślałem nad być może utworzeniem grupy na Facebooku, gdzie promowałoby się grę i userzy dyskutowaliby o realnej polityce. Co wy na to?
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Laura
Posty: 9030
Rejestracja: 08 lip 2015, 0:29

Re: Promocja gry..

Postautor: Laura » 18 kwie 2018, 23:55

Musiałabym powrócić na facebooka, nie mam konta od ponad 3 lat. Dyskutować zawsze można, czy to przyciągnie graczy- mam wątpliwość. Gra jest trochę oddalona już czasowo od bieżącej sytuacji politycznej, to co dzieje się w grze jeszcze bardziej. Teraz aktywność graczy jest mniejsza niż kilka tygodni temu i nie wiem czy byłby czas jeszcze na dyskusje.
Laura Novak
Wicepremier RP- Minister Skarbu i Energii.( 2026-2027 i 2028-2031)
Premier RP ( 2027)
Poseł na Sejm IV RP. I-VI kadencji
W latach 2020-2024 i od 2029 przewodnicząca SLD i ZL.
Przewodnicząca KP ZL w latach 2019-2026


Wróć do „Pytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron