Kampania KWW Karoliny Południowej

Liczba posłów: 5
Prezes: Przemysław Wipler
Partia rozwiązana w grudniu 2020. Weszła w skład Partii Liberalno-Konserwatywnej
Awatar użytkownika
Karolina Południowa
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:15

Kampania KWW Karoliny Południowej

Postautor: Karolina Południowa » 04 kwie 2016, 16:19

W Chełmie pojawiły się billboardy

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina Południowa
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:15

Re: Kampania KWW Karoliny Południowej

Postautor: Karolina Południowa » 07 kwie 2016, 23:51

Południowa przedstawiła program
Obrazek
Karolina Południowa, która z własnego komitetu kandyduje na prezydenta Chełma spotkała się z wyborcami w celu zaprezentowania swojego programu wyborczego.

- Chełm to nie tylko ul. Lubelska, Lwowska i Plac Łuczkowskiego. Chełm to także ulice Wolwinów, Kosynierów, Bazylany, Pszenna, Metalowa, Synów Pułku,, Krańcowa, Malowane, Poleska, Majdan (nazwa tej ulicy przewija się w dokumentacji miejskiej od 215 lat), Wschodnia i Okszowska. Mieszkańcy tych ulic także płacą podatki mają więc prawo do tego by władze miasta pamiętały także o nich: o drogach po których jeżdżą, o chodnikach po których chodzą, o oświetleniu ich ulic czy o wodociągach i kanalizacji, sieci gazowniczej i ciepłowniczej z których powinni korzystać jak inni mieszkańcy. - przekonywała Karolina Południowa.

- Uzbrojenie w media terenów wokół tych ulic i dobre ich skomunikowanie z centrum miasta i innymi dzielnicami to bardzo poważny i możliwy do wykorzystania atut w zatrzymaniu mieszkańców przed opuszczaniem miasta, i masowym na dzień dzisiejszy osiedlaniem się w gminach ościennych, do tego potrzebna jest także preferencyjna polityka podatkowa, która w dalszej perspektywie da zysk miastu. - zaznaczyła.

- Chcę samorządu bez oszustwa, bez propagandy i całej tej obrzydliwości, odbierającej mu jakikolwiek sens. Każdy z Was będzie mógł do mnie przyjść, opowiedzieć o swoim problemie i być pewnym interwencji. Będę walczyła o Wasze sprawy, jeśli tylko zdecydujecie się oddać na mnie głos. - dodała.

W trakcie i po spotkaniu Południowa rozdawała program w formie ulotek/wizytówek na ulicach miasta.


Wróć do „KORWiN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron