[KORWiN] Spotkania w terenie

Liczba posłów: 5
Prezes: Przemysław Wipler
Partia rozwiązana w grudniu 2020. Weszła w skład Partii Liberalno-Konserwatywnej
Awatar użytkownika
Jerzy Rawski
Posty: 222
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:54

[KORWiN] Spotkania w terenie

Postautor: Jerzy Rawski » 08 maja 2015, 23:55

Obrazek

Jerzy Rawski w Chicago

Jerzy Rawski spotkał się dzisiaj z Polonią w USA. Namawiał ich do oddania głosu na Janusza Korwin Mikkkego. Oto fragment jego wypowiedzi:

Wychowałem się, tak jak Wy, na obczyźnie. Ojczyzna była tysiące kilometrów od domu. Kiedy Polskę zżerała czerwona zaraza, ja żyłem w wolnym kraju, ja żyłem w kapitalizmie, gdy moi rodacy głodowali w socjalizmie. Dobrobyt, cały ten American Dream był zasługą wolności gospodarczej- był zasługą tych "wrednych korwinizmów", które kiedyś nie budziły żadnego oburzenie. One były zasadami normalności, były fundamentem naszej cywilizacji! Gdyby TVN istniał dwieście lat temu, dalej umieralibyśmy w fabrykach na pylicę! śmiech Wielu z Was może nie zdaje sobie sprawy, że to, że USA tak się liczą na tym świecie, to, że zarabiacie tu dużo więcej niż ludzie w Polsce- to wszystko działanie niewidzialnej ręki rynku. Żaden europejski urzędnik tego nie zapewni, bo nie ma takiej mocy. Kiedy słyszę, że ustawą możemy coś uregulować, że rząd musi zrobić, to czy tamto - w głębi duszy mówię- "To podzielmy świat na pół, Wy sobie regulujcie wszystko na swojej połowie, a my na drugiej będziemy uprawiać nasze laissez faire"... Problem w tym, że już raz tak zrobiono, a Ci idioci dalej się nic nie nauczyli! śmiech Odrzućmy tą etatystyczną propagandę, te lewackie dyrdymały, a wtedy to do nas będą przyjeżdżać amerykanie! Polonio, obudź się! Żyjecie w "the land of the free and the home of the brave!", Polacy też powinni dostać taką szansę! Pozwólcie Januszowi Korwin Mikkemu przejąć władzę w naszym kraju, wygońcie razem z nami bandę czworga!
PRAISE KEK

Awatar użytkownika
Jerzy Rawski
Posty: 222
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:54

Re: [KORWiN] Spotkania w terenie

Postautor: Jerzy Rawski » 13 maja 2015, 23:52

Rawski kończy Tour po USA

Obrazek

Jerzy Rawski polityk partii KORWiN skończył swój objazd Stanów Zjednoczonych, oprócz największego spotkania w Chicago, wyborcy mieli okazję wysłuchać polityka w Los Angeles, Phoenix, Miami, Cleveland, Houston i rodzinnej dla Rawskiego Atlancie. Pisarz w trakcie podróży mieszkał u sympatyków partii KORWiN, bądź jego książek w Stanach Zjednoczonych. Wizytę w Stanach Zjednoczonych zakończył wykład na uniwersytecie w New Hampshire, dotyczący przemian ustrojowych w Polsce. Rawski odbył również spotkanie z Arturem Kalbarczykiem i Ronem Paulem.

Z wyjazdu jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję, że pokazałem mojej ukochanej Polonii, jak wiele zawdzięczają wolnemu rynkowi, mogłem też porozmawiać z młodymi amerykanami, którzy patrzą na Polskę z nadzieją, bo nie wiem czy Państwo wiecie, że mamy szansę na najlepszy wynik w historii ruchu wolnościowego! Ostatnio mieliśmy krótką przerwę w kampanii, to prawda, ale to po to, abyśmy mogli przyszykować prawdziwie spektakularne rozpoczęcie kampanii. Nie będą Państwo zawiedzeni!
- skomentował swoją delegację rzecznik prasowy kampanii Janusza Korwin Mikkego.
PRAISE KEK


Wróć do „KORWiN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron