Skład Sejmu III kadencji:Klub Poselski Partia Liberalno-Konserwatywna (126 posłów):Maciej Gwoździewicz
Jacek Swakoń
Wojciech Zubowski
Jarosław Kozłowski
Andrzej Dąbrowski
Robert Iwaszkiewicz
Paulina Matuszewska
Weronika Ryszkowska
Michał Jaros
Norbert Wójtowicz
Marcin Sypniewski
Tomasz Bethke
Marek Goliszewski
Sławomir Mentzen
Michał Rozpendowski
Jakub Kulesza
Jarosław Żaczek
Jan Szymona
hrabia Andrzej Zamoyski
hrabianka Róża Zamoyska
Sławomir Kowal
Artur Zasada
Jarosław Jagiełło
Wincenty Nowak
Dariusz Woźniak
Włodzimierz Fisiak
Tadeusz Woźniak
Paweł Janas
Emil Krawczyk
Agata Banasik
Marcin Chmielowski
Scholastyka Kowalska
Marek Kohn
Anna Miklaszewska
Konrad Berkowicz
Jerzy Rawski
Arkadiusz Mularczyk
Andrzej Romanek
Edward Siarka
Eryk Smulewicz
Piotr Olszewski
hrabia Piotr Krasiński
Ewa Zajączkowska
Stefan Błaszczyk
Paweł Wyrzykowski
Miriam Shaded
Andrzej Kania
Jacek Korwin-Mikke
Przemysław Wipler
Piotr Waglowski
Piotr Bryczkowski
Paweł Dziekanowski
hrabia Henryk Grocholski
Bartosz Baczyński
Stanisław Kruczek
Stefan Bieszczad
Lidia Błądek
Kazimierz Jaworski
hrabia Marek Potocki
Lilija Moshechkova
Łukasz Lubicz-Łapiński
Marek Citko
Jacek Żalek
Zbigniew Wysocki
Krzysztof Włodarski
Artur E. Dziambor
Piotr Zwara
Adam Rakszawski
Wiesław Lewicki
Tadeusz Kopeć
Sławomir Bryk
Sławomir Sławski
Arlena Skaba
Jacek Spendel
Jacek Błaszczyk
Marzena Dzienniak
Dawid Lewicki
Sylwia Czartoryska
Krzysztof Basiaga
Grzegorz Świercz
Łukasz Nosarzewski
Tomasz Zawacki
Paweł Szliwiński
Robert Cichowlas
Krzysztof Bursztynowicz
Jerzy Mańkowski
Grzegorz Piechowiak
Marcin Brambor
Paweł Lisiewicz
Ewa Chmielewska
Ludwik Weber
Wacław Klukowski
Rafał Kozicki
Przemek Skwirczyński
Krzysztof Woźniak
księżniczka Tamara Czartoryska
Beata Żołnieruk
Stanisław Żółtek
Klaudia Witczak
Tomasz Górski
Maria Kurowska
Agnieszka Grzegorzewska
Dariusz Grabowski
Magdalena Jankowska
Magdalena Piwnikiewicz
Tomasz Sommer
Korynna Korwin-Mikke
Jarosław Kędziora
Szczepan Barszczewski
Stefan Hambura
Bartosz Kownacki
Anna Kozak
Felix Sapieha-Goldschmit
Zbigniew Wojciechowski
Paweł Strumiński
Tomasz Słupik
Zygmunt Frankiewicz
Roman Nowosielski
Piotr Krzystek
Piotr Roman
Tomasz Kałużny
Witold Zembaczyński
Piotr Przytocki
3 kandydatów partyjnych
Klub Poselski Postępowi Demokraci (69 posłów):Piotr Capaldi
Izabela Mrzygłocka
Alicja Chybicka
Jarosław Obremski
Krzysztof Brejza
Agnieszka Kłopotek (PSL)
Piotr Pręgowski (PSL)
Karolina Flinta
Arkadiusz Bratkowski (PSL)
Anna Synowiec
Błażej Moder
Krystyna Mikita
Paweł Kowal
Walentyna Rakiel-Czarnecka (PSL)
księżniczka Maria Radziwiłł
Joanna Wrembska
Joanna Staniszkis
książę Maciej Radziwiłł
Martyna Wojciechowska
Dominika Wielowieyska
Aleksandra Olszańska
Paweł Liściowski
Janina Okrągły
Alicja Mikołajczyk
Agnieszka Pomaska
Anastazja Wojciechowska
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Marek Biernacki
hrabina Adrianna Wisłocka
Grażyna Staniszewska
Klara Kozłowska
Wojciech Król
Barbara Dolniak
margrabia Piotr Alfred Wielopolski-Gonzaga-Myszkowski
Urszula Pasławska
Jan Liściowski
Monika Jeziorkowska
Anna Bejca (PSL)
Adam Mytych
Anna Majda (PSL)
Felicja Maciejewska (PSL)
Iwona Janicka
Katarzyna Kierzek-Koperska
Joanna Schmidt
Katarzyna Wit
Gniewomir Maj-Ołyński
Filip Serafin
Alicja Florek
Andrzej Rzońca
Kamila Gasiuk-Pihowicz
Adam Kądziela
Maja Ostaszewska
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL)
Borys Budka
Kinga Gajewska-Płochocka
Anna Streżyńska
Grażyna Piotrowska-Oliwa
Leszek Jażdżewski
Joanna Mucha
Paweł Suski
Marta Golbik
Joanna Scheuring-Wielgus
Marzena Okła-Drewnowicz
Natalia Czerwonka
Marek Migalski
Paweł Szałamacha
Zbigniew Gryglas
Roman Giertych
Maciej Rusek
Klub Parlamentarny Zjednoczona Lewica (35 posłów):Justyna Klimasara
Danuta Waniek
Riad Haidar
Patryk Lewicki
Olga Novak
Laura Novak
hrabianka Maria Belka (FD)
Krzysztof Baszczyński
Magdalena Netzel
Eugeniusz Czykwin
Marek Balt
Marian Dąbrowski
Krzysztof Matyjaszczyk
Bogusław Ziętek
Cezary Miżejewski
Leszek Aleksandrzak
Tadeusz Tomaszewski
Angelika Ogryzek
Joanna Dworaczyk
Tomasz Lepper
Marek Kossakowski (Zieloni)
Piotr Ikonowicz
Dorota Gardias
Janusz Palikot
Małgorzata Tracz (Zieloni)
Waldemar Witkowski
Wiktoria Anastazja Skolska
Łukasz Foltyn
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska
Sebastian Szaleniec
Karolina Grzegorczak
Zbigniew Podraza
Marta Abramowicz
Aleksandra Trosa
Marian Gulcz
Klub Poselski Prawo i Sprawiedliwość (30 posłów): Iwona Michałek
Małgorzata Strzecharz
Rafał Ambrozik
Anna Milczanowska
Witold Waszczykowski
Urszula Rozmarynowska
Marek Łatas
Renata Budzyńska
księżna Marta Kaczyńska
Wiktoria Wiedeńska - przewodnicząca
Tomasz Leszczyński
Piotr Uruski
Zbigniew Chmielowiec
Kazimierz Moskal
Grzegorz Matusiak
Marek Kwitek
Mateusz Morawiecki
Małgorzata Wassermann - wiceprzewodnicząca
Jerzy Małecki
Paweł Szefernaker
Elżbieta Witek
Marek Kuchciński - wiceprzewodniczący
Mariusz Błaszczak
Jolanta Szczypińska
Małgorzata Sadurska
Marcin Mastalerek
Mikołaj Wlazły - wiceprzewodniczący
Beata Kempa
Maria Zuba
Lucyna Wiśniewska
Klub Parlamentarny Partia Polaków (13 posłów):Robert Raczyński - przewodniczący
Janusz Sanocki
Piotr Spyra
Damian Bartyla
Jan Tomaszewski
Jarosław Sellin
Robert Winnicki
Dominik Święcicki
Grzegorz Karpiniuk
Stanisław Szwed
Jolanta Gonta (Ruch na rzecz Moralnej Polityki) - wiceprzewodnicząca
Agata Borowiec
Mieczysław Golba
Klub Parlamentarny Stronnictwo Szlachecko-Konserwatywne (13 posłów):Maciej Eckardt
Krzysztof Tenerowicz
Anna Siarkowska
Maria Piasecka-Łopuszańska
Robert Choma
Adam Andruszkiewicz (Związek Narodowy-Rodzina)
Alicja Zając
hrabia Wincenty Grabowski (Narodowa Demokracja)
Marek Jurek
Tomasz Andruszkiewicz
Grzegorz Czelej
Beata Szydło (Sprawiedliwi)
Jacek Sasin (Sprawiedliwi)
Koło parlamentarne Wolność i Braterstwo (6 posłów)Ferdynand Stańkiewicz
Kordian Sokowiński - przewodniczący
Martyna Lubomirska
Judyta von Treskow-Hołowińska
Wiesław Jańczyk
Bogdan Latosiński
Koło Parlamentarne Górnośląska Partia Regionalna (3 posłów):Jerzy Gorzelik - przewodniczący
Barbara Wystyrk-Benigier
Katarzyna Cichos
Niezrzeszeni (7 posłów):Józef Kotyś (Mniejszość Niemiecka)
Adam Szłapka (UED)
Elżbieta Rafalska
Damian Jakubowski
Katarzyna Sokołowska (Rządzić Inaczej)
Rafał Trzeciakowski (Rządzić Inaczej)
Marta Majewska (Polska Partia Lewicy)