Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Krzysztof Hans » 16 kwie 2018, 16:16

@Krzysztof Hans do @LWoj94

W przeciwieństwie do pana i pana partiouważamy że nikt nie powinien być szkalowany. Tamta sprawa jest już dawno zakończona a to że do niej wracacie jest świadectwem tego że coś z wami jest nie tak. Działamy - nie szkalujemy. Kropka!
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 22:40 przez Krzysztof Hans, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 16 kwie 2018, 22:39

Łukasz Wójtowicz (Facebook)

Niestety na razie nie będę korzystać z Twittera. Niestety miałem włamanie na konto (możecie się domyślić przez kogo). Chcę poinformować tą osobę, że nie odpuszczę!
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Krzysztof Hans
Posty: 1775
Rejestracja: 26 cze 2017, 20:49
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Krzysztof Hans » 16 kwie 2018, 22:43

Krzysztof Hans (Facebook) :
Już wyjaśniam sprawę. To nie jest włamanie na twoje konto - niestosuje takich sztuczek. To była moja wypowiedź skierowana zresztą do ciebie.

OG: Tak jak powyżej - to nie jest włamanie. Nie skończyłem wypowiedzi ale na szczęście już to poprawiłem.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 22 kwie 2018, 23:02

@LWoj94

20% to dobry wynik, ale moim zdaniem jest szansa na lepszy wynik, dlatego też priorytetem dla mnie są dalsze spotkania z wyborcami. #DobrySamorząd #DobryPrezydentSosnowca
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 25 kwie 2018, 21:45

@LWoj94

A kto powiedział, że jako prezydent miasta nie będę dążył do zmian w prawodawstwie? ;) Po to startuję, żeby pozmieniać wiele rzeczy w mieście, a nie dla własnego widzimisię.

Szamir DeLeon pisze:
Obrazek
@WojciechNitwinko pisze:
Większe kary za palenie śmieciami nie należą do uprawnień prezydenta miasta. #debata_prezydencka


OG: Potraktujcie to jako RT z cytatem.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Szamir DeLeon » 25 kwie 2018, 21:48

@WojciechNitwinko odpowiada:
Czyli dopiero jeśli zostanie pan prezydentem to PL-K zgłosi projekt ustawy, który podwyższa kary? A co z populizmem penalnym, o którym mówił pan premier Kohn? Już nie ma?

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 25 kwie 2018, 22:02

@LWoj94 odpowiada:

Dlaczego tylko, jeżeli wygram? Myślę, że sam system kar akurat w tych kwestiach powinien być zdecentralizowany, ale jeżeli nie będzie takiej konieczności, to i podpiszę się pod scentralizowanym systemem o ile będzie dobry.1/2

Dlaczego populizm? Jeżeli wygram, to to zrealizuję, jeżeli nie, to będę do tego dążył. Marek Kohn też był oskarżany o populizm, też doszło do takich kwiatków, że był przez TVP zarządzaną przez J. Daszczyńskiego oskarżany o łapownictwo.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Szamir DeLeon » 25 kwie 2018, 22:15

@WojciechNitwinko odpowiada:
1. Bo jest tylko jedna możliwość zwiększenia (i tak już dość wysokich kar)- nowelizacja ustawy. Prezydent miasta nie może tego zrobić. Problemem nie jest wysokość kary, ale możliwość karania- brakuje zatrudnienia, narzędzi.
2. Populizm penalny, bo zwiększanie kar pod wpływem impulsu to populizm penalny. To było bardzo szeroko krytykowane przez pana premiera Kohna.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 25 kwie 2018, 22:42

@LWoj94

Akurat nie powiedziałbym, że to populizm penalny, bowiem to nie był pomysł na teraz i już. To, że nie byl w programie nie znaczy, że nie istniał.
Nie zrozumiał pan mojego przesłania, bowiem chcę przenieść te kompetencje z państwa na samorządy, bowiem samorządy są pluralistyczne.

OG: Przekroczyłeś limit 280 znaków, będzie bura od GMa :D
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Szamir DeLeon » 25 kwie 2018, 22:49

@WojciechNitwinko odpowiada:
Czyli jednak nie podniesie pan kar? Przypominam, że nie kandyduje pan do Sejmu czy Senatu.

og; przecież jest 1. i 2. (podzielone- jest enter, prawie jak u ciebie)


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron