Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 25 kwie 2018, 23:04

@LWoj94

Dalej pan nie zrozumiał o co mi chodzi... Moja rodzima partia złoży projekt ustawy, która decentralizuje system kar za palenie paliwem niskiej jakości i przeniesie kompetencje na wójtów, burmistrzów i prezydentów, więc np. Mnie, czy pana.

OG: Ok, myślałem, że to było w jednym tweecie, wybacz.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Szamir DeLeon » 25 kwie 2018, 23:08

@WojciechNitwinko:
Już teraz wiadomo, że wszędzie prezydenci ustalą najwyższy limit... A i tak ostatecznie decydują służby.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 kwie 2018, 13:01

Łukasz Wójtowicz (FB):

Serdeczne gratulacje dla księcia Mikołaj Liściowski :)

viewtopic.php?p=55842#p55842
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 02 maja 2018, 12:36

Łukasz Wójtowicz (FB)
Ten moment, gdy lewica przyznaje ci rację... A mówili, że jesteśmy spaleni, najlepiej, jak się samorozwiążemy itd.

Obrazek
Olga Ludwiczak pisze:
Ważnym problemem są wsparcia samorządów na "wielką piłkę". Wrocław wydaje co roku kilka, kilkanaście milionów na Śląsk. Pieniądze wpłacane przez miasto do klubu w dużej mierze idą na bardzo wysokie pensje piłkarzy. Niektórzy zarabiają więcej niż 50 tysięcy miesięcznie. O takich wynagrodzeniach możemy sobie jedynie pomarzyć. Te miliony można lepiej wydać, na np. budownictwo socjalne czy żłobki. Wielki futbol jest działalnością komercyjną i powinien być finansowany z prywatnego kapitału.
Inne kluby sportowe we Wrocławiu na taką szczodrość miasta liczyć nie mogą. Betard Sparta jak dostanie kilka tysięcy to może świętować wielki sukces. Potrzebujemy sportu zawodowego, ale teraz powinniśmy skupić się na sporcie amatorskim, rekreacji i turystyce.
O zmniejszeniu dotacji z budżetów centralnego i samorządowych na sport wyczynowy dorosłych i przekierowanie nadwyżek na sport amatorski oraz rekreację dzieci i dorosłych, jak również dofinansowanie dla sportu wyczynowego dzieci i młodzieży mówił premier Szamir DeLeon w swoim expose. Liczę, że wywiązuje się i po wyborach samorządowych razem z lewicą będzie miał łatwiej w realizacji tego celu.
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Szamir DeLeon
Posty: 3831
Rejestracja: 23 lip 2017, 20:37

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Szamir DeLeon » 02 maja 2018, 13:12

Olga Ludwiczak komentuje:
Wielki sukces polskiej prawicy! BRAWO! W moim krótkim tekście padły co najmniej 3 zdania, które polityk prawicy powinien zakwestionować. Ale jeśli zgoda w tej sprawie (z różnych powodów) jest dla pana premiera [sic!] sukcesem, to wizja rozwiązania partii powinna chyba częściej pojawiać się w waszym małym gronie.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 11 maja 2018, 23:26

@LWoj94

15 listopada 2026 jest dla mnie ważnym momentem. Zamierzam być prezydentem wszystkich Sosnowiczan i naprawiać Sosnowiec. #DobraKadencja
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 20 maja 2018, 19:20

Łukasz Wójtowicz-prywatne (Facebook):

Odejście SCD z koalicji rządowej skomentuję tak. To musiało się wydarzyć. Zadziwia mnie jednak to, że SCD nie zostało wyrzucone z koalicji, tylko samo odeszło. Zadziwia mnie jednak to, że SCD trzyma się uciśnie pomysłu powstania metropolii, a de iure miasta. Dlaczego miasta? SCD samo się przyznało do tego choćby wczoraj. SCD chce choćby tego, żeby prezydenta takiego miasta wybierał... Wojewoda. Nie będę wspominał o tym, że to niezgodne z ustawą o autonomii, ale to jest niedemokratyczne. Gdzie tu demokracja? Jak dla was samorządy są niewygodne, to może czas na zmianę nazwy na Komunistyczna Partia "Polskość to nienormalność"?
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 28 maja 2018, 13:54

@LWoj94

Gratulacje ode mnie i mieszkańców Sosnowca dla
Anna Radziwiłł-Schmidt pisze:@AnkaRadziwill
:)
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 28 maja 2018, 15:19

@AnkaRadziwill podał/a dalej
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
Lukasz Wojtowicz
Posty: 2667
Rejestracja: 19 lis 2017, 23:06

Re: Łukasz Wójtowicz - media społecznościowe

Postautor: Lukasz Wojtowicz » 15 lip 2018, 21:24

Łukasz Wójtowicz (Facebook)

Jak państwo możecie się zorientować zdecydowałem się na odejście z Partii Liberalno-Konserwatywnej. Odniosłem wrażenie, że władze PL-K chcą wejść do takiej koalicji tylko po to, żeby w niej być. Mi nie o to chodzi, bowiem ja, gdybym był częścią koalicji nie po to, żeby być, ale też po to, żeby pracować na rzecz obywateli. Tej dobrej woli nie widziałem u konkurencji, mimo że zgadzałem się choćby na 500+ proponowane podczas kampanii PiS w 2020 i 2022 roku, lecz w formie bonu ryzykując rozłamem w PL-K, lecz PiS o dziwo nie był zainteresowany tym programem. Z większościami postulatów obu partii bez marudzenia się zgadzałem, w zamian chciałem, by większość postulatów PL-K pojawiło się w programie koalicji, na co wielkiej ochoty nie miał PiS.

Szkoda tylko, że media publiczne służą jako media propagandowe, co raczej pokazuje, że wyszło o ironio na PL-K, które samo wykorzystało je do ataku... :lol:
Były prezydent Sosnowca, Były premier RP, były członek Partii Liberalno-Konserwatywnej, prezes stowarzyszenia Ruch Konserwatywny.

Wg. Katarzyny Kajkowskiej jej lokaj.


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron