Postautor: Administrator » 01 lut 2018, 12:34
Skład Sejmu III kadencji:
Klub Poselski Partia Liberalno-Konserwatywna (110 posłów):
Maciej Gwoździewicz
Jacek Swakoń
Wojciech Zubowski
Jarosław Kozłowski
Andrzej Dąbrowski
Robert Iwaszkiewicz
Paulina Matuszewska
Weronika Ryszkowska
Michał Jaros
Norbert Wójtowicz
Tomasz Bethke
Marek Goliszewski
Sławomir Mentzen
Jakub Kulesza
Jarosław Żaczek
Sławomir Kowal
Artur Zasada
Jarosław Jagiełło
Wincenty Nowak
Dariusz Woźniak
Włodzimierz Fisiak
Tadeusz Woźniak
Paweł Janas
Emil Krawczyk
Agata Banasik
Marcin Chmielowski
Scholastyka Kowalska
Anna Miklaszewska
Konrad Berkowicz
Jerzy Rawski
Arkadiusz Mularczyk
Andrzej Romanek
Edward Siarka
Eryk Smulewicz
Piotr Olszewski
hrabia Piotr Krasiński
Ewa Zajączkowska
Stefan Błaszczyk
Miriam Shaded
Andrzej Kania
Przemysław Wipler
Piotr Waglowski
Paweł Dziekanowski
hrabia Henryk Grocholski
Bartosz Baczyński
Stanisław Kruczek
Stefan Bieszczad
Lidia Błądek
Kazimierz Jaworski
hrabia Marek Potocki
Lilija Moshechkova
Łukasz Lubicz-Łapiński
Marek Citko
Jacek Żalek
Zbigniew Wysocki
Krzysztof Włodarski
Piotr Zwara
Adam Rakszawski
Wiesław Lewicki
Sławomir Bryk
Sławomir Sławski
Jacek Spendel
Jacek Błaszczyk
Marzena Dzienniak
Dawid Lewicki
Sylwia Czartoryska
Krzysztof Basiaga
Grzegorz Świercz
Łukasz Nosarzewski
Tomasz Zawacki
Paweł Szliwiński
Robert Cichowlas
Krzysztof Bursztynowicz
Jerzy Mańkowski
Grzegorz Piechowiak
Marcin Brambor
Paweł Lisiewicz
Ewa Chmielewska
Ludwik Weber
Wacław Klukowski
Rafał Kozicki
Przemek Skwirczyński
Krzysztof Woźniak
Beata Żołnieruk
Stanisław Żółtek
Tomasz Górski
Maria Kurowska
Agnieszka Grzegorzewska
Dariusz Grabowski
Magdalena Jankowska
Magdalena Piwnikiewicz
Tomasz Sommer
Jarosław Kędziora
Szczepan Barszczewski
Stefan Hambura
Bartosz Kownacki
Anna Kozak
Felix Sapieha-Goldschmit
Zbigniew Wojciechowski
Paweł Strumiński
Tomasz Słupik
Zygmunt Frankiewicz
Roman Nowosielski
Piotr Krzystek
Piotr Roman
Tomasz Kałużny
Piotr Przytocki
3 kandydatów partyjnych
Klub Poselski Postępowi Demokraci (72 posłów):
Piotr Capaldi
Izabela Mrzygłocka
Alicja Chybicka
Jarosław Obremski
Krzysztof Brejza
Agnieszka Kłopotek (PSL)
Piotr Pręgowski (PSL)
Karolina Flinta
Arkadiusz Bratkowski (PSL)
Anna Synowiec
Błażej Moder
Krystyna Mikita
Paweł Kowal - wiceprzewodniczący
Walentyna Rakiel-Czarnecka (PSL)
księżniczka Maria Radziwiłł
Joanna Wrembska
Joanna Staniszkis
książę Maciej Radziwiłł
Martyna Wojciechowska
Dominika Wielowieyska
Aleksandra Olszańska
Paweł Liściowski - wiceprzewodniczący
Janina Okrągły
Alicja Mikołajczyk - przewodnicząca
Agnieszka Pomaska
Anastazja Wojciechowska
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Marek Biernacki
hrabina Adrianna Wisłocka
Grażyna Staniszewska
Klara Kozłowska
Wojciech Król
Barbara Dolniak
margrabia Piotr Alfred Wielopolski-Gonzaga-Myszkowski
Urszula Pasławska
Jan Liściowski
Monika Jeziorkowska
Anna Bejca (PSL)
Adam Mytych
Anna Majda (PSL)
Felicja Maciejewska (PSL)
Iwona Janicka
Katarzyna Kierzek-Koperska
Joanna Schmidt -wiceprzewodnicząca
Katarzyna Wit
Gniewomir Maj-Ołyński
Filip Serafin
Alicja Florek
Andrzej Rzońca
Kamila Gasiuk-Pihowicz
Adam Kądziela
Maja Ostaszewska
Ilona Antoniszyn-Klik (PSL) - wiceprzewodnicząca
Borys Budka
Kinga Gajewska-Płochocka
Anna Streżyńska
Grażyna Piotrowska-Oliwa
Leszek Jażdżewski
Paweł Suski
Marta Golbik
Joanna Scheuring-Wielgus
Marzena Okła-Drewnowicz
Natalia Czerwonka
Marek Migalski
Paweł Szałamacha
Zbigniew Gryglas
Roman Giertych
Maciej Rusek
Katarzyna Szymilewicz
Jarosław Sellin
Tadeusz Kopeć
Witold Zembaczyński
Klub Parlamentarny Zjednoczona Lewica (36 posłów):
Justyna Klimasara
Danuta Waniek
Riad Haidar
Patryk Lewicki
Olga Novak
Laura Novak
hrabianka Maria Belka (FD)
Krzysztof Baszczyński
Magdalena Netzel
Eugeniusz Czykwin
Marek Balt
Marian Dąbrowski
Krzysztof Matyjaszczyk
Bogusław Ziętek
Cezary Miżejewski
Leszek Aleksandrzak
Tadeusz Tomaszewski
Angelika Ogryzek
Joanna Dworaczyk
Tomasz Lepper
Marek Kossakowski (Zieloni)
Piotr Ikonowicz
Dorota Gardias
Janusz Palikot
Małgorzata Tracz (Zieloni)
Waldemar Witkowski
Wiktoria Anastazja Skolska
Łukasz Foltyn
Sebastian Szaleniec
Karolina Grzegorczak
Zbigniew Podraza
Marta Abramowicz
Aleksandra Trosa
Marian Gulcz
Paulina Piechna-Więckiewicz
Marta Majewska (Polska Partia Lewicy)
Klub Poselski Prawo i Sprawiedliwość (30 posłów):
Iwona Michałek
Małgorzata Strzecharz
Rafał Ambrozik
Anna Milczanowska
Witold Waszczykowski
Urszula Rozmarynowska
Marek Łatas
Renata Budzyńska
księżna Marta Kaczyńska
Wiktoria Wiedeńska - przewodnicząca
Tomasz Leszczyński
Piotr Uruski
Zbigniew Chmielowiec
Kazimierz Moskal
Grzegorz Matusiak
Marek Kwitek
Mateusz Morawiecki
Małgorzata Wassermann - wiceprzewodnicząca
Jerzy Małecki
Paweł Szefernaker
Elżbieta Witek
Marek Kuchciński - wiceprzewodniczący
Mariusz Błaszczak
Jolanta Szczypińska
Małgorzata Sadurska
Marcin Mastalerek
Mikołaj Wlazły - wiceprzewodniczący
Beata Kempa
Maria Zuba
Lucyna Wiśniewska
Klub Parlamentarny Stronnictwo Narodowo-Konserwatywne (23 posłów):
Maciej Eckardt
Krzysztof Tenerowicz
Anna Siarkowska
Maria Piasecka-Łopuszańska
Robert Choma
Adam Andruszkiewicz
Alicja Zając
hrabia Wincenty Grabowski
Marek Jurek
Tomasz Andruszkiewicz
Grzegorz Czelej
Beata Szydło
Jacek Sasin
Judyta von Treskow-Hołowińska
księżniczka Tamara Czartoryska
hrabia Andrzej Zamoyski
hrabianka Róża Zamoyska
Ferdynand Stańkiewicz
Kordian Sokowiński
Martyna Lubomirska
Wiesław Jańczyk
Bogdan Latosiński
Agata Borowiec
Klub Poselski Partia Polaków (10 posłów):
Robert Raczyński - przewodniczący
Janusz Sanocki
Piotr Spyra
Jan Tomaszewski
Robert Winnicki
Dominik Święcicki
Grzegorz Karpiniuk
Stanisław Szwed
Jolanta Gonta (Ruch na rzecz Moralnej Polityki) - wiceprzewodnicząca
Mieczysław Golba
Klub poselski Konserwatywni Liberałowie (10 posłów)
Artur E. Dziambor - przewodniczący
Korynna Korwin-Mikke
Arlena Skaba
Klaudia Witczak
Marcin Sypniewski
Michał Rozpendowski
Jan Szymona
Paweł Wyrzykowski
Jacek Korwin-Mikke
Piotr Bryczkowski
Koło Parlamentarne Górnośląska Partia Regionalna (3 posłów):
Jerzy Gorzelik - przewodniczący
Barbara Wystyrk-Benigier
Katarzyna Cichos
Niezrzeszeni (7 posłów):
Józef Kotyś (Mniejszość Niemiecka)
Adam Szłapka (UED)
Elżbieta Rafalska
Damian Jakubowski
Katarzyna Sokołowska (Rządzić Inaczej)
Rafał Trzeciakowski (Rządzić Inaczej)
Damian Bartyla (SCD)