Połowie na Sejm RP VIII kadencji
Klub Poselski Platforma Obywatelska
Agnieszka Piesiewicz,
Ewa Drozd,
Zofia Czernow,
Robert Kropiwnicki,
Norbert Wojnarowski
Izabela Mrzygłocka,
Jakub Szulc,
Agnieszka Kołacz-Leszczyńska,
Monika Wielichowska
Grażyna Piotrowska-Oliwa,
Sławomir Piechota,
Ewa Wolak,
Michał Jaros,
Marek Łapiński,
Maciej Zieliński,
Roman Kaczor
Radosław Sikorski - przewodniczący
Teresa Piotrowska,
Krzysztof Brejza,
Iwona Kozłowska
Elżbieta Piniewska,
Tomasz Lenz,
Domicela Kopaczewska,
Tomasz Szymański,
Janusz Dzięcioł,
Joanna Mucha,
Magdalena Gąsior-Marek,
Krzysztof Bojarski,
Cezary Kucharski.
Bożena Lisowska,
Stanisław Żmijan,
Mariusz Grad
Grzegorz Raniewicz
Bożenna Bukiewicz,
Krystyna Sibińska,
Bożena Sławiak,
Waldemar Słogucki,
Beatrice Delaunay,
Aurelia Dębińska,
Iwona Śledzińska-Katarasińska,
Małgorzata Niemczyk
Elżbieta Radziszewska,
Dorota Rutkowska,
Jacek Zacharewicz
Joanna Skrzydlewska,
Agnieszka Hanajczyk,
Cezary Tomczyk
Marta Patena.
Joanna Bobowska.
Tadeusz Arkit
Jagna Marczułajtis-Walczak - wiceprzewodnicząca
Katarzyna Matusik-Lipiec,
Ireneusz Raś - wiceprzewodniczący
Józef Lassota,
Jerzy Federowicz,
Lidia Gądek,
Wigilia Jankowska
Andrzej Czerwiński,
Andrzej Gut-Mostowy,
Marian Cycoń
Urszula Augustyn,
Robert Wardzała,
Aleksander Grad
Kinga Gajewska,
Elżbieta Gapińska,
Mirosław Koźlakiewicz
Czesław Czechyra
Maria Radziwiłł,
Radosław Witkowski
Czesław Mroczek,
Andrzej Kania,
Jacek Kozaczyński
Anna Radziwiłł-Schmidt,
Barbara Bardo;
Katarzyna Pucz-Swarzewska,
Aleksandra Olszańska
Joanna Fabisiak,
Marcin Święcicki,
Ligia Krajewska,
Roman Kosecki,
Aleksandra Gajewska
Karolina Młynarczyk
Andrzej Halicki,
Jadwiga Zakrzewska,
Alicja Olechowska,
Barbara Czaplicka,
Zenon Durka
Brygida Kolenda-Łabuś,
Leszek Korzeniowski,
Tadeusz Jarmuziewicz,
Janina Okrągły,
Andrzej Buła
Małgorzata Chomycz-Śmigielska,
Piotr Tomański,
Marek Rząsa
Krystyna Skowrońska,
Mirosław Pluta,
Renata Butryn,
Zbigniew Rynasiewicz
Bożena Kamińska,
Robert Tyszkiewicz - wiceprzewodniczący
Beata Lindholm,
Damian Raczkowski,
Leszek Cieślik
Agnieszka Pomaska,
Iwona Guzowska,
Maria Leniwa,
Leszek Blanik,
Sławomir Neumann,
Jerzy Borowczak
Anastazja Wojciechowska,
Maria Wojciechowska,
Marek Biernacki,
Zbigniew Konwiński,
Kazimierz Plocke,
Krystyna Kłosin,
Tadeusz Aziewicz
Mirosława Nykiel,
Sławomir Kowalski,
Aleksandra Trybuś
Halina Rozpondek,
Izabela Leszczyna,
Grzegorz Sztolcman
Borys Budka - sekretarz
Krystyna Szumilas,
Tomasz Głogowski,
Andrzej Gałażewski
Agnieszka Kostempska,
Danuta Pietraszewska,
Elżbieta Pierzchała,
Ewa Kołodziej.
Jerzy Ziętek
Henryk Siedlaczek,
Joanna Kluzik-Rostkowska,
Krzysztof Gadowski,
Ryszard Zawadzki
Wojciech Saługa,
Beata Małecka-Libera,
Piotr van der Coghen,
Jarosław Pięta
Marzena Okła-Drewnowicz,
Artur Gierada,
Zbigniew Pacelt,
Lucjan Pietrzczyk
Elżbieta Gelert,
Piotr Cieśliński,
Sławomir Rybicki,
Miron Sycz
Beata Bublewicz,
Paweł Papke,
Janusz Cichoń,
Andrzej Orzechowski
Małgorzata Adamczak,
Maciej Orzechowski,
Wojciech Ziemniak,
Łukasz Borowiak,
Tomasz Nowak,
Paweł Arndt,
Jakub Rutnicki,
Małgorzata Mikołajczuk,
Maria Janyska,
Killion Munyama
Mirosława Rutkowska-Krupa,
Rafał Grupiński,
Waldy Dzikowski,
Jacek Tomczak
Stanisław Gawłowski,
Marek Hok,
Wiesław Suchowiejko,
Paweł Suski
Renata Zaremba,
Ewa Zmuda-Trzebiatowska
Magdalena Kochan,
Arkadiusz Litwiński,
Konstanty Oświęcimski,
Zofia Ławrynowicz
Katarzyna Wit,
kandydat partyjny (Okręg nr 1)
kandydat partyjny (okręg nr 4)
kandydat partyjny (okręg nr 5)
2 kandydatów partyjnych (okręg nr 6)
2 kandydatów partyjnych (okręg nr 8)
kandydat partyjny (okręg nr 9)
2 kandydatów partyjnych (okręg nr 11)
kandydat partyjny (okręg nr 20)
kandydat partyjny (okręg nr 36)
2 kandydatów partyjnych (okręg nr 37)
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Adam Lipiński,
Elżbieta Witek
Anna Zalewska,
Jacek Świat
Mariusz Orion Jędrysek
Tomasz Latos,
Wojciech Mojzesowicz,
Piotr Król
Jan Krzysztof Ardanowski,
Elżbieta Kruk,
Małgorzata Sadurska
Lech Sprawka
Sławomir Zawiślak
Piotr Pogonowski,
Maria Dragan
Witold Waszczykowski
Joanna Kopcińska
Antoni Macierewicz
Dariusz Seliga
Iwona Sikorska
Grzegorz Schreiber,
Marcin Mastalerek,
Urszula Rozmarynowska,
Piotr Polak
Beata Szydło
Krzysztof Szczerski,
Marek Łatas
Michał Aleksander Jackowski,
Ryszard Terlecki,
Barbara Babula
Barbara Bartuś ,
Wiesław Janczyk
Anna Paluch
Kazimierz Koprowski
Włodzimierz Bernacki,
Michał Wojtkiewicz
Robert Kołakowski,
Wojciech Jasiński
Marek Witold Suski
Andrzej Kosztowniak,
Dariusz Bąk
Krzysztof Tchórzewski,
Krystyna Pawłowicz
Bartłomiej Kurkus
Elżbieta Woźniak-Sionek
Henryk Kowalczyk
Jarosław Kaczyński,
Estera Wiśniewska,
Mariusz Kamiński,
Małgorzata Gosiewska,
Adam Kwiatkowski
Michał Szablowski,
Mariusz Błaszczak,
Jacek Sasin - przewodniczący
Sławomir Kłosowski
Jerzy Żyżyński
Marek Kuchciński,
Bogdan Rzońca,
Piotr Babinetz,
Zbigniew Chmielowiec
Józefa Hrynkiewicz
Kazimierz Moskal
Andrzej Szlachta
Jan Warzecha
Kazimierz Gołojuch
Stanisław Wojtas,
Krzysztof Jurgiel
Dariusz Pionkowski
Lech Kołakowski
Marta Kaczyńska
Andrzej Jaworski
Maciej Łopiński
Jolanta Szczypińska,
Dorota Arciszewska-Mielewczyk,
Jarosław Sellin
Stanisław Pięta
Krzysztof Czabański
Jacek Falfus
Szymon Giżyński
Jerzy Polaczek,
Wojciech Szarama
Grzegorz Józef Tobiszowski
Grzegorz Matusiak,
Michał Paweł Witt
Ewa Malik,
Waldemar Andzel
Krzysztof Lipiec,
Maria Zuba,
Andrzej Bętkowski,
Marek Kwitek,
Helena Olendzka,
Paweł Nogal
Leonard Krasulski,
Zbigniew Babalski
Jerzy Szmit,
Jerzy Wojciech Małecki
Jan Dziedziczak,
Zbigniew Dolata,
Maksymilian Kraczkowski
Tadeusz Dziuba,
Grzegorz Busz
Stefan Strzałkowski,
Czesław Hoc
Joachim Brudziński,
Leszek Dobrzyński
Maciej Małecki
Zbigniew Lewandowski
Jacek Bogucki
Jerzy Kunda
Andrzej Adamczyk
Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego
Henryk Kmiecik
Ilona Antoniszyn-Klik
Eugeniusz Kłopotek
Ewa Kierzkowska
Jan Łopata.
Elżbieta Seredyn
Genowefa Tokarska
Jolanta Fedak
John Godson
Jakub Moczarski
Elżbieta Nawrocka
Andrzej Harężlak
Bronisław Dutka
Andrzej Sztorc
Tadeusz Nalewajk
Bożenna Pacholczak
Marek Sawicki
Janusz Piechociński
Stanisław Rakoczy
Alicja Wosik
Jan Bury,
Jolanta Kluz-Zawadzka
Maria Guzel
Krzysztof Trawnicki
Stanisława Bujanowicz
Ryszard Wójcik
Stanisław Gmitruk
Bogusław Surowiec
Tadeusz Jedynak
Piotr Michał Wiśniewski
Mirosław Pawlak
Jarosław Górczyński
Anna Bejca
Zbigniew Włodkowski
Piotr Walkowski
Mirosława Kaźmierczak
Stanisław Kalemba
Felicja Maciejewska
Stanisław Dycha
Krystyna Balcerzak
Elżbieta Rafalska
Beata Mazurek
Andrzej Dąbrowski
Małgorzata Stańko
kandydat partyjny (okręg nr 29)
Klub Parlamentarny Zjednoczona Lewica
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska
Halina Szymiec-Raczyńska
Anna Bańkowska
Jerzy Wenderlich
Danuta Waniek
Zbigniew Matuszczak
Bogusław Wontor,
Jan Kochanowski
Dariusz Joński - przewodniczący
Artur Ostrowski
Cezary Olejniczak
Stanisław Rydzoń
Joanna Senyszyn
Kazimierz Sas
Jakub Kwaśny
Krzysztof Gawkowski
Marek Wikiński
Stanisława Prządka
Wanda Nowicka,
Paulina Piechna-Więckiewicz - wiceprzewodnicząca
Włodzimierz Czarzasty
Tomasz Garbowski
Wojciech Domaradzki
Marta Niewczas
Eugeniusz Czykwin,
Jarosław Matwiejuk
Janina Dobrzyńska - wiceprzewodnicząca
Jakub Szynal
Dorota Gardias
Bożena Kotkowska
Marek Balt
Ela Kwaśnicka
Leszek Zaborowski
Tadeusz Motowidło
Witold Klepacz
Zofia Grzebisz-Nowicka
Władysław Mańkut
Jerzy Dziewulski
Leszek Aleksandrzak
Tadeusz Tomaszewski
Romuald Ajchler
Marek Niedbała
Stanisław Wziątek
Klub Parlamentarny Razem dla Najjaśniejszej!
Jan Radziwiłł
Andrzej Potocki
Renata Jolanta Potocka-Nowosielska
Wincenty Nowak
Tadeusz Woźniak
Ludwik Lubomirski
Adam Marciński
Tadeusz Kościk
Ludwik Stańko
Andrzej Dunin
Adrian Krzyżewski
Jacek Żalek
Tadeusz Kurt Schtolerberg
Grzegorz Karpiniuk
Krystian Ondera
Ferdynand Stańkiewicz
Robert Jochim
Jerzy Materna
Robert Telus
Bartosz Kownacki - przewodniczący
Łukasz Zbonikowski
Lew Wibner
Koło poselskie Solidarność:
Piotr Duda - przewodniczący
Marian Krzaklewski
Kornel Morawiecki
Kandydat "Solidarności" (okręg nr 3)
Kandydat "Solidarności"(okręg nr 8)
Kandydat "Solidarności" (okręg nr 16)
Kandydat "Solidarności"(okręg nr 21)
Kandydat "Solidarności" (okręg nr 31)
Kandydat "Solidarności"(okręg nr 32)
Kandydat "Solidarności" (okręg nr 41
Koło poselskie Wolna Polska
Wiktoria Derenda
Witold Litucki
Arkadiusz Mularczyk
Aleksander Tyjdal
Krzysztof Popiołek
Oliwia Gruzel
Jan Kazimierz Poraj
Adam Bielan
Artur Zasada
Arkadiusz Czartoryski
Koło Parlamentarne Tradycja, Ojczyzna, Rodzina
Anna Sobecka - przewodnicząca
Beata Kempa
Zdzisław Podkański
Zbigniew Ziobro
Jan Ziobro
Mieczysław Golba
Tadeusz Cymański
Andrzej Dera
Koło Poselskie Porozumienie Centroprawicy
Marzena Machałek,
Mirosława Stachowiak-Rożecka - przewodnicząca
Paweł Szałamacha
Patryk Jaki
Marek Lasota
Andrzej Smirnow
Adam Fudali
Koło Parlamentarne Inicjatywa Wolność
Wincenty Elsner
Arkady Fiedler
Czesław Gluza,
Stefan Weihrauch
Koło Poselskie Prawica Rzeczypospolitej Polskiej
Krzysztof Kawęcki,
Małgorzata Bartyzel
Adam Biela
Niezrzeszeni:
Zofia Czetwertyńska-Liściowska
Zofia Maria Sokołowska
Jan Lubomirski-Lanckoroński
Kazimierz Ziobro
Albrecht Wilhelm Henryk von Hohenzollern
Senatorowie IX kadencji
Obywatelski Klub Ludowy Senatorów (57 senatorów)
Jan Michalski
Jacek Głomb
Wiesław Kilian
Stanisław Jurcewicz
Jarosław Duda
Alicja Chybicka
Jarosław Obremski
Andrzej Kobiak
Jan Rulewski
Andrzej Person
Aradiusz Kasznia
Lucjan Orgasiński
Józef Zając
Stanisław Iwan
Helena Hatka
Robert Dowhan
Maciej Grubski
Kazimierz Czekaj
Bogdan Klich
Stanisław Hodorowicz
Ryszard Smolarek
Janina Orzełowska
Solange Olszewska
Marek Rocki
Marcin Schmidt
Aleksander Świeykowski
Tadeusz Arłukowicz
Bogdan Borusewicz
Marta Fornero-Piotrowska
Kazimierz Kleina
Roman Zaborowski
Edmund Wittbrodt
Rafał Muchacki
Andrzej Szewiński
Andrzej Ździebło
Leszek Piechota
Michał Gramatyka
Maria Pańczyk-Podziej
Andrzej Misiołek
Tadeusz Kowalczyk
Kazimierz Kotowski
Witold Gintowt-Dziewałtowski
Stanisław Gorczyca
Henryka Krzywonos
Marian Poślednik
Andżelika Możdżanowska
Witold Sitarz
Piotr Gruszczyński
Ireneusz Niewiarowski
Mieczysław Augustyn
Jan Filip Libicki
Marek Ziółkowski
Jadwiga Rotnicka
Grażyna Sztark
Piotr Zientarski
Norbert Obrycki
Aleksander Pociej
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość (22 senatorów)
Henryk Cioch
Jerzy Chróścikowski
Piotr Adamczyk
Wiesław Dobkowski
Grzegorz Wojciechowski
Przemysław Błaszczyk
Krzysztof Ciebiada
Michał Seweryński - wiceprzewodniczący
Andrzej Pająk
Bogdan Pęk
Stanisław Kogut
Kazimierz Wiatr
Marek Martynowski
Stanisław Karczewski
Robert Mamątow
Violetta Porowska
Alicja Zając
Andrzej Matusiewicz
Janina Sagatowska
Zdzisław Pupa
Bogdan Paszkowski
Krzysztof Słoń
Klub senacki Porozumienie Centroprawicy (7 senatorów)
Grzegorz Górski
Izabela Kloc - przewodnicząca
Nelli Rokita-Arnold
Lucjan Karasiewicz
Andrzej Sośnierz
Jan Religa
Krzysztof Zaremba
Koło Parlamentarne Tradycja, Ojczyzna, Rodzina (5 senatorów)
Maciej Klima
Jan Maria Jackowski
Janusz Sanocki
Marzena Wróbel
Jacek Kurski
Klub Parlamentarny Razem dla Najjaśniejszej ( 4 senatorów)
Zbigniew Girzyński
Kazimierz Jaworski
Tadeusz Kopeć
Jacek Pilch
Klub Parlamentarny Zjednoczona Lewica (4 senatorów)
Marek Borowski - wiceprzewodniczący
Wioletta Anna Chojnowska-Piątkowska
Jerzy Śnieg
Józef Pinior
Koło parlamentarne Inicjatywa Wolność:
Barbara Nowacka
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości