Kierownictwa ministerstwMinisterstwo Spraw Zagranicznych
Minister - Weronika Ryszkowska (PD)
Sekretarz stanu - Majida Karwan (PD)
Sekretarz stanu - Judyta von Treskow-Hołowińska (SN-K)
Sekretarz stanu - Katarzyna Cichos (GPR)
Podsekretarz stanu - Dorota Galant (FD)
Ministerstwo Skarbu i Energii
Minister - Krzysztof Hetman (ND)
Sekretarz stanu - Grażyna Piotrowska-Oliwa (PD)
Sekretarz stanu - Paulina Hennig-Kloska (PD)
Sekretarz stanu - Paweł Pudłowski (PL-K)
Podsekretarz stanu - Marta Wcisło (FD)
Podsekretarz stanu - Grzegorz Urbanek (SD)
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
Minister - Urszula Zielińska (Zieloni)
Sekretarz stanu - Sylwia Laskowska-Bobula (PD)
Sekretarz stanu - Przemysław Słowik (Zieloni)
Sekretarz stanu - Magdalena Ostrowska (SN-K)
Podsekretarz stanu - Adam Guibourgé-Czetwertyński (Prawica)
Ministerstwo Infrastruktury
Minister - Faustyna Nowakowska-Kraus (PD)
Sekretarz stanu - Kinga Gajewska (PD)
Sekretarz stanu - Barbara Wystyrk-Benigier (GPR)
Podsekretarz stanu - Andrzej Bittel (PiS)
Ministerstwo Gospodarki i Rozwoju
Minister - Felicja Maciejewska (PD)
Sekretarz stanu - Julia Rokicka (Zieloni)
Sekretarz stanu - Benedykt Hińcza-Rogowski (SNK)
Podsekretarz stanu - Patryk Środa (SD)
Ministerstwo Innowacyjności i Technologii
Minister - Barbara Nowacka (PD)
Sekretarz stanu - Filip Serafin (PD)
Sekretarz stanu - Katarzyna Pucz-Swarzewska (SKD)
Sekretarz stanu - Jan-Roman Potocki (PL-K)
Podsekretarz stanu - Marek Poznański (SD)
Ministerstwo Edukacji i Nauki
Minister - Maria Leniwa (PD)
Sekretarz stanu - Anita Mikołajczyk (PD)
Sekretarz stanu - Teresa Astramowicz-Leyk (FD)
Sekretarz stanu - Katarzyna Wit (SKD)
Podsekretarz stanu - Robert Olkiewicz
Podsekretarz stanu - Laura Łaniewicz (SNK)
Ministerstwo Obrony Narodowej
Minister - Mirosław Suchoń (SD)
Sekretarz stanu - Tomasz Siemoniak (PD)
Sekretarz stanu - Małgorzata Strzecharz
Sekretarz stanu - Adam Szłapka (UED)
Podsekretarz stanu - Robert Sucharzewski (Zieloni)
Ministerstwo Równości i Praw Człowieka
Minister - Klara Kozłowska (PD)
Sekretarz stanu - Dorota Brejza (ND)
Sekretarz stanu - Magdalena Gałkiewicz (Zieloni)
Sekretarz stanu - Katarzyna Kierzek-Koperska (PD)
Podsekretarz stanu - Paweł Wdówik
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Minister - Anna Bejca (PD)
Sekretarz stanu - Paulina Matysiak (Zieloni)
Sekretarz stanu - Dorota Wellman (ND)
Sekretarz stanu - Wiktoria Plater-Zyberk
Podsekretarz stanu - Adam Rybakowicz (FD)
Ministerstwo Pracy, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa
Minister - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (ND)
Sekretarz stanu - Marzena Okła-Drewnowicz (PD)
Sekretarz stanu - Karolina Flinta (PD)
Sekretarz stanu - Lucjusz Nadbereżny (PiS)
Podsekretarz stanu - Michał Mazowiecki (UED)
Ministerstwo Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Regionalnego
Minister - Robert Biedroń (ND)
Sekretarz stanu - Cezary Rzemek (ND)
Sekretarz stanu - Tomasz Wojciechowski (Zieloni)
Podsekretarz stanu - Małgorzata Jarosińska-Jedynak
Podsekretarz stanu - Sylwia Osojca-Kozłowska (Zieloni)
Ministerstwo Finansów
Minister - Małgorzata Zaleska
Sekretarz stanu - Marta Golbik (PD)
Sekretarz stanu - Alicja Szyszko
Sekretarz stanu - Piotr Patkowski
Podsekretarz stanu - Sebastian Skuza
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Minister – Sylwester Tułajew (PiS)
Sekretarz stanu – Ryszard Bartosik (PiS)
Sekretarz stanu - Piotr Całbecki (PD)
Podsekretarz stanu – Rafał Romanowski (PiS)
Podsekretarz stanu - Jakub Hardie-Douglas (UED)
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Minister – Scholastyka Kowalska (PLK)
Sekretarz stanu - Helena Leszczyńska (PD)
Sekretarz stanu - Zbigniew Girzyński (PS)
Sekretarz stanu - Karolina Grzegorzewska (PD)
Podsekretarz stanu – Bartosz Grodecki (Prawica)
Podsekretarz stanu - Marta Przywara (FD)
Ministerstwo Sprawiedliwości
Minister – Roman Liściowski (SNK)
Sekretarz stanu – Aleksandra Lisek (Prawica)
Sekretarz stanu – Marcin Warchoł (Prawica)
Sekretarz stanu - Gabriela Morawska-Stanecka (PD)
Podsekretarz stanu - Przemysław Klempa (SD)
Podsekretarz stanu - Monika Paca (Zieloni)
Ministerstwo Zdrowia i Sportu
Minister – Łukasz Szumowski (Prawica)
Sekretarz stanu - Jagna Marczułajtis-Walczak (PD)
Sekretarz stanu - Michał Zembala (bezp. z rekom. PD)
Sekretarz stanu - Hanna Osypińska (FD)
Podsekretarz stanu – Janusz Cieszyński (PiS)