Hubert Mol - portale społecznościowe

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 06 maja 2015, 2:14

Obrazek

FACEBOOK - Hubert Mol

zdjęcie profilowe
Obrazek

Twitter
Obrazek
@hubertmol


Na portalach społecznościowych pojawiła się informacja nt. wyborów prezydenckich.

Witam Państwa serdecznie.
Miło mi poinformować wszystkich o zgłoszeniu mojej osoby jako kandydata na urząd Prezydenta Polski. Sytuacja w jakiej znalazł się nasz kraj zmuszą mnie by działać czynnie. Od wielu lat udzielam się społecznie. Dzisiaj wiem, ze razem z Wami zrobiliśmy wiele...jednak to ciągle za mało. Musimy zmienić system całego państwa by żyło się lepiej. Już niebawem zaprezentuje swój program wyborczy. Podstawą w mojej walce o lepsze czasy będą takie postulaty jak zwiększenie stawki minimalnej, redukcja a następnie zlikwidowanie bezrobocia. Zatrzymanie fali emigracji. Zwiększenie do 35tys. zł kwoty wolnej od podatku.Opodatkowanie Kościoła. Większa liczba mieszkań dla młodych oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących.
Już dzisiaj możecie mi pomóc. Zapraszam wszystkich do podpisywania się na listach pod moją kandydaturą. Musimy zebrać 100tys głosów. Wiem, że jest ich sporo ale wierze, że Nam się uda.
Listę można pobrać z mojej strony internetowej. Dodatkowo sztab wyborczy od dzisiaj zbiera podpisy na ulicach miast.
Już jutro ruszamy w trasę. Będę chciał odwiedzić większość miast w Polsce. Moim zadaniem jest rozmawiać z wszystkimi, słuchać Waszych opinii, przemyśleń. Razem zbudujemy kraj, w którym każdy będzie szczęśliwy.
Do zobaczenia!
Hubert Mol.
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 06 maja 2015, 2:49

FACEBOOK

Dzisiaj odbyło się spotkanie sztabu wyborczego Huberta Mola z mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego. Kandydat na prezydenta poruszył głównie temat bezrobocia.
"[...] Władza i media wpierają Nam, że Polska jest krajem wzrostu gospodarczego. Za chwile znowu słyszymy, że za zachodnią granicą jest kryzys. Spytajmy naszych bliskich, którzy wyjechali do Niemiec jak to jest z tym kryzysem? Dlaczego się na to zgadzamy? Polska potrzebuje silnej niezależnej prezydentury. Kandyduje dlatego by być Prezydentem ludzi. Chcę być Naszym wspólnym głosem. Chcę walczyć o to byśmy nie musi pracować zagranicą. Gdy wygramy wybory - zrobię wszystko by opłacało się pracować w kraju - w godnych warunkach za godne pieniądze[...]
Jako prezydent zrzeknę się 100% swojej pensji na rzecz najbardziej potrzebujących. Nie może tak być by Prezydent, który ma zapewnione mieszkanie i opłacane wszystko z pieniędzy podatników zarabiał dodatkowo 30tys. zł miesięcznie. Jak ktoś taki może później spojrzeć w oczy swoim rodakom w oczy? Prawie 2 miliony Polaków żyje w skrajnym ubóstwie! Razem musimy przywrócić sprawiedliwość.
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 06 maja 2015, 13:18

FACEBOOK / STRONA HUBERTMOL.PL

Kolejny przystankiem w kampanii prezydenckiej Huberta Mola jest Poznań. Tutaj sztab wyborczy przygotował "piknik seniora". Spotkali się na nim emeryci i renciści z całej Wielkopolski. Został tutaj rozstawiony specjalny namiot, w którym podawano specjały z restauracji "Wszystkie smaki świata" przygotowane przez Huberta Mola. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko gdzie można było złożyć podpis pod kandydaturą na prezydenta. Na koniec z kuchni wyszedł Mol i rozmawiał z zebranymi.
Hubert Mol: To jest nie moralne by w kraju gdzie ludzie pławią się w luksusie, przeciętnemu emerytowi nie wystarczało na lekarstwa. Kandyduje na urząd Prezydenta by to zmienić. Jestem zwolennikiem znaczącego podniesienia emerytur. Politycy rządzący ciągle powtarzają, ze Polski na to nie stać. Jeśli zostanę głową państwa to znajdę te pieniądze choćbym miał zabrać wszystkie diety poselskie!
Obrazek

Po zakończeniu udziału w pikniku seniora Hubert Mol wraz ze swoim sztabem udali się do Berlina by spotkać się z Polonią. Miejscem spotkania był plac przy Bramie Brandenburskiej.
Hubert Mol: Spotykamy się dzisiaj bym mógł Wam życzyć wszystkiego dobrego. Głównym aspektem mojej prezydentury będzie zatrzymanie emigracji. Nie mam zamiaru zamykać granic tylko stworzyć w Polsce warunki do godnej pracy. Ja nie jestem politykiem czy przedsiębiorcą odciętym od rzeczywistości. Na co dzień ciężko pracuje, myślę nad tym za co kupić książki,ubrania czy po prostu jedzenie dla moich dzieci, myślę o rodzinie, która też musiała wyjechać zagranicę. Jestem jednym z Was i chcę być Waszym prezydentem, waszym głosem! Zapraszam wszystkich do oddania na mnie głosu w wyborach prezydenckich 10 maja. Jeśli ktoś z Was zamierza głosować w lokalach wyborczych w Berlinie lub korespondencyjnie zapraszam do stanowiska mojego sztabu wyborczego, tam ludzie pomogą wam załatwić wszystkie formalności z głosowaniem. Można też składać tam podpisy pod moją kandydaturą.
Obrazek

Kolejnym etapem wizyty w Berlinie było spotkanie z młodymi na dzielnicy Kreuzberg podczas demonstracji "Love Love Love" - nieoficjalnej kontynuacji Love Parade. Tutaj sztabowcy rozdawali ulotki. Sam Hubert Mol dzięki uprzejmości ze strony organizacji anarchistycznych wypowiadał się po Polsku i Niemiecku:
Miłość to najpiękniejsze co istnieje na świecie. Niestety w dzisiejszym świecie zabrania nam się jej. W moim kraju chciałbym walczyć o zalegalizowanie związków partnerskich. Musimy pokonać lobby kleru i powiedzieć TAK DLA MIŁOŚCI.

twitter: #takdlamiłosci
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 06 maja 2015, 13:22

og: Już kampanię prowadzisz, a jeszcze podpisów nie zebrałeś :P
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 06 maja 2015, 13:31

OG/ zbieranie podpisów to też kampania
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
Anna Radziwiłł-Schmidt
Posty: 8237
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: Anna Radziwiłł-Schmidt » 06 maja 2015, 13:34

og: Niby tak, ale już zachęcasz do głosowania na Ciebie, kiedy nawet nie wiadomo, czy zbierzesz wymagane podpisy :D
Anna Radziwiłł-Schmidt - sekretarz generalna NATO (od 2032).

Premier RP (2015-20; 2028-32), szefowa PE (2027-28), szefowa AFET (2024-2027), wicepremier, MSZ (2021-22), liderka PD (2021-24; 2030-32).

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 06 maja 2015, 13:37

OG/ uznajmy to za małą nieścisłość lub dużą pewność w siebie i swój sztab wyborczy :)
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 07 maja 2015, 1:13

Obrazek

Dzisiaj nasz sztab wyborczy podzielił się na kilka grup. Zbieraliśmy podpisy w Żaganiu, Żarach, Lesznie, Poznaniu, Wrocławiu, Legnicy, Opolu, Łodzi i na Śląsku.
Hubert Mol osobiście pojawił się w Legnicy, Wrocławiu i Opolu. Niestety z tego względu zabrakło go na dzisiejszym meczu żużlowego Falubazu Zielona Góra. Pod stadionem 2 młodych osób zebrała dużą ilość podpisów. Ulotki rozchodziły się jak "świeże bułeczki". Milym zaskoczeniem dla nas było jak kibice sami podchodzili do stanowisk cateringowych (catering na stadionie zapewniany jest przez firmę żony Huberta - Anne Mol) i pytali gdzie można podpisać się by Hubert zebrał wymagane podpisy.
Jako sztab wyborczy chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy już złożyli podpis serdecznie podziękować. Zapraszamy również wszystkich, którzy tego nie uczyli by pobrali listę z naszej strony internetowej.
Obrazek
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 10 maja 2015, 22:56

Obrazek

Zbieramy podpisy cały czas! Mamy już bardzo dużo ale wciąż nam brakuję. Staram się być wszędzie tam gdzie tylko mogę porozmawiać z Wami. Proszę o pomoc w zbieraniu podpisów byśmy mogli wystartować w wyborach.
Juz dzisiaj każdy z Nas może pokazać jak bardzo chcemy żyć w normalnym kraju w normalnych warunkach. Do zobaczenia na ulicach naszych miast.
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających

Awatar użytkownika
HubertMol
Posty: 18
Rejestracja: 05 maja 2015, 14:23

Re: Hubert Mol - portale społecznościowe

Postautor: HubertMol » 11 maja 2015, 1:00

Obrazek

Dziękuję wszystkim, którzy podpisali się pod moim nazwiskiem. To ogromny sukces dla Nas wszystkich. Większość spisywała Nas na straty a jednak się udało.
Dla mnie to początek walki o lepsze jutro obywateli RP. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy złożyli podpis. Również dziękuję wszystkim zaangażowanym w zbieranie podpisów. Pokażmy Polsce, że to My jesteśmy głosem tego kraju!
Do zobaczenia w Twojej miejscowości.
Hubert Mol
Kandydat na Prezydenta RP
Stowarzyszenie Zielonogórzan Pomagających


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości