Lista kandydatów BLOKU PRAWICY do Sejmu (jednomandatowe okręgi wyborcze)Województwo dolnośląskie1. Zgorzelec: Robert Winnicki (Ruch Narodowy)
2. Bolesławiec: Wiesław Ogrodnik (PiS)
3. Jelenia Góra: Marzena Machałek (PiS)
4. Złotoryja: Władysław Grodzki (PiS)
5. Legnica: Adam Lipiński (PiS)
6. Głogów: Wojciech Zubowski (PiS)
7. Lubin: Elżbieta Witek (PiS)
8. Wałbrzych: Anna Zalewska (PiS)
9. Świdnica: Andrzej Dąbrowski (PiS)
10. Kłodzko: Joanna Wilewska (PiS)
11. Dzierżoniów: Michał Dworczyk (PiS)
12. Wrocław (Fabryczna): Piotr Babiarz (PiS)
13. Wrocław (Krzyki): Jacek Świat (PiS)
14. Wrocław (Psie Pole): Przemysław Czarnecki (PiS)
15. Wrocław (Stare Miasto, Śródmieście): Zdzisław Brezdeń (PiS)
16. Wrocław (strzeliński, wrocławski): Mariusz Jędrysek (PiS)
17. Oleśnica: Beata Kempa (TOR)
18. Trzebnica: Andrzej Jaroch (PiS)
Województwo kujawsko-pomorskie19. Nakło nad Notecią: Bartosz Kownacki (PiS)
20. Inowrocław: Piotr Król (PiS)
21. Bydgoszcz (Górny Taras, Zachodnie Osiedla Willowe, Południowo-wschodnia Dzielnica Przemysłowa): Marcin Sypniewski (KORWiN)
22. Bydgoszcz (Dolny Taras, Fordon, Północny Pas Rekreacyjny): Marta Cywińska (Ruch Narodowy)
23. Bydgoszcz (bydgoski, sępoleński): Tomasz Latos (PiS)
24. Świecie: Ewa Kozanecka (PiS)
25. Grudziądz: Wiktoria Derenda (RdN)
26. Brodnica: Jerzy Mańkowski (bezp. rekomendacja RdN)
27. Toruń (toruński, chełmiński): Łukasz Zbonikowski (PiS)
28. Toruń: Zbigniew Girzyński (PiS)
29. Lipno: Iwona Michałek (PiS)
30. Włocławek (włocławski, radziejowski): Anna Sobecka (TOR)
31. Włocławek: Jan Ardanowski (PiS)
Województwo lubelskie32. Lublin (Stare Miasto (...) Zemborzyce): Jan Wolański (PiS)
33. Lublin (Bronowice (...) Głusk): Marcin Mastalerek (PiS)
34. Lublin (lubelski, łęczyński): Zdzisław Podkański (TOR)
35. Kraśnik: Grzegorz Czelej (PiS)
36. Puławy: Małgorzata Sadurska (PiS)
37. Lubartów: Stanisław Gogacz (PiS)
38. Biała Podlaska: Elżbieta Kruk (PiS)
39. Radzyń Podlaski: Tomasz Dudziński (PiS)
40. Zamość: Marek Grzelaczyk (Prawica RP)
41. Biłgoraj: Ryszard Czarnecki (PiS)
42. Hrubieszów: Piotr Jaroszyński (TOR)
43. Chełm: Karolina Południowa (KORWiN)
44. Krasnystaw: Małgorzata Strzecharz (PiS)
Województwo lubuskie45. Gorzów Wielkopolski: Elżbieta Rafalska (PiS)
46. Międzyrzecz: Jacek Kurzępa (PiS)
47. Świebodzin: Jerzy Materna (RdN)
48. Zielona Góra: Marek Ast (PiS)
49. Nowa Sól: Krzysztof Bosak (Ruch Narodowy)
50. Żagań: Artur Zasada (PiS)
Województwo łódzkie51. Łódź (Bałuty): Alicja Kaczorowska (PiS)
52. Łódź (Górna): Jarosław Jagiełło (KORWiN)
53. Łódź (Polesie): Waldemar Buda (PiS)
54. Łódź (Śródmieście): Piotr Gliński (PiS)
55. Łódź (Widzew): Piotr Pszczółkowski (PiS)
56. Skierniewice: Urszula Krupa (TOR)
57. Tomaszów Mazowiecki: Jan Tomaszewski (PiS)
58. Piotrków Trybunalski: Antoni Macierewicz (PiS)
59. Radomsko: Anna Milczanowska (PiS)
60. Bełchatów: Robert Telus (PiS)
61. Pabianice: Grzegorz Wojciechowski (PiS)
62. Łowicz: Tadeusz Woźniak (RdN)
63. Zgierz: Grzegorz Schreiber (PiS)
64. Wieluń: Paweł Rychlik (PiS)
65. Łęczyca: Witold Waszczykowski (PiS)
66. Sieradz: Urszula Rozmarynowska (PiS)
Województwo małopolskie67. Myślenice: Marek Łatas (PiS)
68. Oświęcim: Beata Szydło (PiS)
69. Wadowice: Jarosław Szlachetka (PiS)
70. Chrzanów: Ewa Filipiak (PiS)
71. Olkusz: Elżbieta Duda (PiS)
72. Kraków (Czernichów (...) Zielonki): Leszek Murzyn (Prawica RP)
73. Wieliczka: Jan Ziobro (TOR)
74. Bochnia: Joachim Brudziński (PiS)
75. Dąbrowa Tarnowska: Urszula Rusecka (PiS)
76. Tarnów: Włodzimierz Bernacki (PiS)
77. Kraków (Dzielnica I, Dzielnica II, Dzielnica XIII): Ludwik Lubomirski (RdN)
78. Kraków (Dzielnica IV, Dzielnica V, Dzielnica VI, Dzielnica VII): Konrad Berkowicz (KORWiN)
79. Kraków (Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII): Małgorzata Wasserman (PiS)
80. Kraków (Dzielnica III, Dzielnica XIV, Dzielnica XV): Krzysztof Szczerski (PiS)
81. Kraków (Dzielnica XVI, Dzielnica XVII, Dzielnica XVIII): Zbigniew Ziobro (TOR)
82. Nowy Sącz: Arkadiusz Mularczyk (RdN)
83. Gorlice: Barbara Bartuś (PiS)
84. Nowy Targ: Anna Paluch (PiS)
85. Limanowa: Wiesław Janczyk (PiS)
Województwo mazowieckie86. Płock: Adam Marciński (RdN)
87. Płock (gostyniński, płocki, sierpecki): Wojciech Jasiński (PiS)
88. Sochaczew: Mariusz Kamiński (PiS)
89. Mława: Jacek Kurski (TOR)
90. Ciechanów: Jan Marcia Jackowski (TOR)
91. Radom (Południe (...) Wólka Klwatecka): Marek Suski (PiS)
92. Radom (Śródmieście (...) wschodnia część Śródmieścia): Lucyna Wiśniewska (Prawica RP)
93. Radom (radomski, szydłowiecki): Zbigniew Kuźmiuk (PiS)
94. Zwoleń: Renata Budzyńska (PiS)
95. Grójec: Anna Kwiecień (PiS)
96. Siedlce: Marek Zagórski (PiS)
97. Sokołów Podlaski: Krystyna Pawłowicz (PiS)
98. Mińsk Mazowiecki: Miriam Shaded (KORWiN)
99. Wyszków: Marta Kaczyńska (PiS)
100. Ostrołęka: Teresa Wargocka (PiS)
101. Garwolin: Wiktoria Wiedeńska (PiS)
102. Piaseczno: Grzegorz Pruszczyk (Prawica RP)
103. Pruszków: Korynna Korwin-Mikke (KORWiN)
104. Nowy Dwór Mazowiecki: Przemysław Wipler (KORWiN)
105. Pułtusk: Daniel Milewski (PiS)
106. Wołomin: Andrzej Diakonow (Ruch Narodowy)
107. Warszawa (Bemowo, Ursus, Włochy): Piotr Bryczkowski (KORWiN)
108. Warszawa (Białołęka, Praga Północ): Henryk Kowalczyk (PiS)
109. Warszawa (Bielany, Żoliborz): Marek Opioła (PiS)
110. Warszawa (Mokotów): Piotr Strzembosz (Prawica RP)
111. Warszawa (Ochota, Śródmieście): Henryk Grocholski (bezp. rekomendacja RdN)
112. Warszawa (Praga Południe): Małgorzata Gosiewska (PiS)
113. Warszawa (Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła): Jerzy Wasikiewicz (Ruch Narodowy)
114. Warszawa (Ursynów, Wilanów): Artur Zawisza (Ruch Narodowy)
115. Warszawa (Wola): Jacek Sasin (PiS)
Województwo opolskie116. Opole (brzeski, namysłowski): Jerzy Żyżyński (PiS)
117. Opole: Andrzej Dunin (RdN)
118. Kluczbork: Antoni Duda (PiS)
119. Kędzierzyn-Koźle: Piotr Babinetz (PiS)
120. Nysa: Janusz Sanocki (TOR)
121. Krapkowice: Krystyna Czochara (PiS)
Województwo podkarpackie122. Przemyśl: Marek Kuchciński (PiS)
123. Jarosław: Anna Schmidt-Rodziewicz (PiS)
124. Przeworsk: Marek Jurek (Prawica RP)
125. Krosno: Stanisław Piotrowicz (PiS)
126. Sanok: Krzysztof Czabański (PiS)
127. Mielec: Zdzisław Pupa (PiS)
128. Tarnobrzeg: Mieczysław Maziarz (Prawica RP)
129. Stalowa Wola: Lidia Błądek (RdN)
130. Rzeszów: Wojciech Buczak (PiS)
131. Rzeszów (rzeszowski): Józefa Hrynkiewicz (PiS)
132. Łańcut: Kazimierz Gołojuch (PiS)
133. Dębica: Kazimierz Moskal (PiS)
134. Jasło: Bogdan Rzońca (PiS)
Województwo podlaskie135. Suwałki: Jarosław Zieliński (PiS)
136. Sokółka: Adam Andruszkiewicz (Ruch Narodowy)
137. Łomża: Bernadeta Krynicka (PiS)
138. Siemiatycze: Dariusz Piontkowski (PiS)
139. Białystok (Osiedla: Nr 4 - Bojary (...) Nowe Miasto Nr 28): Szczepan Barszczewski (KORWiN)
140. Białystok (Osiedla: Nr 1 - Centrum (...) Nr 27 - Zawady): Jacek Żalek (RdN)
141. Białystok (białostocki, hajnowski): Krzysztof Jurgiel (PiS)
Województwo pomorskie142. Tczew: Andrzej Jaworski (PiS)
143. Malbork: Tadeusz Cymański (TOR)
144. Gdańsk (starogardzki, gdański): Karol Rabenda (KORWiN)
145. Gdańsk (Dzielnice: Brzeźno (...), Ujeścisko-Łostowice): Gertruda Szumska (TOR)
146. Gdańsk (Dzielnice: Aniołki (...) Wrzeszcz Dolny (...) Brętowo): Jarosław Sellin (PiS)
147. Gdańsk (Dzielnice: Zaspa Młyniec (...) Kokoszki): Kazimierz Smoliński (PiS)
148. Słupsk: Janusz Śniadek (PiS)
149. Bytów: Aleksander Mrówczyński (PiS)
150. Chojnice: Dorota Arciszewska-Mielewczyk (PiS)
151. Gdynia: Jolanta Szczypińska (PiS)
152. Sopot: Jan Kilian (PiS)
153. Wejherowo: Jan Klawiter (Prawica RP)
154. Kartuzy: Grzegorz Karpiniuk (RdN)
Województwo śląskie155. Bielsko-Biała: Zbigniew Wawak (Ruch Narodowy)
156. Bielsko-Biała (bielski): Stanisław Pięta (PiS)
157. Żywiec: Stanisław Szwed (PiS)
158. Mikołów: Grzegorz Puda (PiS)
159. Cieszyn: Tadeusz Kopeć (RdN)
160. Częstochowa (Stare Miasto (...) Zawodzie-Dąbie): Szymon Giżyński (PiS)
161. Częstochowa (Ostatni Grosz (...) Stradom ): Lidia Burzyńska (PiS)
162. Częstochowa (częstochowski): Andrzej Gawron (PiS)
163. Kłobuck: Konrad Głębocki (PiS)
164. Tarnowskie Góry: Bogusław Znyk (PiS)
165. Gliwice (gliwicki): Piotr Pyzik (PiS)
166. Gliwice: Wojciech Szarama (PiS)
167. Zabrze: Barbara Dziuk (PiS)
168. Bytom: Jarosław Gonciarz (PiS)
169. Rybnik: Wojciech Piecha (PiS)
170. Racibórz: Grzegorz Matusiak (PiS)
171. Wodzisław Śląski: Grzegorz Janik (PiS)
172. Jastrzębie Zdrój: Czesław Sobierajski (PiS)
173. Mysłowice: Krzysztof Mikuła (PiS)
174. Tychy: Jerzy Polaczek (PiS)
175. Katowice (zespół dzielnic śródmiejskich i zespół dzielnic północnych): Grzegorz Tobiszowski (PiS)
176. Katowice (zespoły dzielnic zachodnich, wschodnich i południowych): Bożena Borys-Szopa (PiS)
177. Ruda Śląska: Michał Wójcik (PiS)
178. Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie: Maria Nowak (PiS)
179. Chorzów: Andrzej Drogoń (PiS)
180. Myszków: Robert Warwas (PiS)
181. Będzin: Dariusz Starzyński (PiS)
182. Dąbrowa Górnicza: Waldemar Andzel (PiS)
183. Sosnowiec: Ewa Malik (PiS)
Województwo świętokrzyskie184. Kielce: Krystian Ondera (RdN)
185. Kielce (kielecki): Anna Krupka (PiS)
186. Włoszczowa: Michał Cieślak (PiS)
187. Skarżysko-Kamienna: Krzysztof Lipiec (PiS)
188. Starachowice: Marek Kwitek (PiS)
189. Ostrowiec Świętokrzyski: Dominik Tarczyński (PiS)
190. Sandomierz: Maria Zuba (PiS)
191. Busko-Zdrój: Bogdan Latosiński (PiS)
Województwo warmińsko-mazurskie192. Elbląg: Leonard Krasulski (PiS)
193. Bartoszyce: Zbigniew Babalski (PiS)
194. Iława: Jerzy Wilk (PiS)
195. Działdowo: Adam Ołdakowski (PiS)
196. Olsztyn: Wojciech Kossakowski (PiS)
197. Olsztyn (olsztyński, nidzicki): Zdzisława Kobylińska (Prawica RP)
198. Szczytno: Jerzy Szmit (PiS)
199. Ełk: Jerzy Małecki (PiS)
200. Węgorzewo: Jerzy Gosiewski (PiS)
Województwo wielkopolskie201. Leszno: Oliwia Gruzel (RdN)
202. Kościan: Jan Dziedziczak (PiS)
203. Krotoszyn: Jan Mosiński (PiS)
204. Ostrów Wielkopolski: Andrzej Dera (TOR)
205. Kalisz: Joanna Lichocka (PiS)
206. Kępno: Tomasz Ławniczak (PiS)
207. Września: Bartosz Jóźwiak (Ruch Narodowy)
208. Jarocin: Sławomir Hinc (Prawica RP)
209. Gniezno: Ferdynand Stańkiewicz (RdN)
210. Koło: Witold Czarnecki (PiS)
211. Konin: Zbigniew Dolata (PiS)
212. Piła: Krzysztof Łapiński (PiS)
213. Wągrowiec: Grzegorz Piechowiak (PiS)
214. Szamotuły: Bolesław Witczak (Ruch Narodowy)
215. Nowy Tomyśl: Marcin Porzucek (PiS)
216. Poznań (cz. poznańskiego: Tarnowo Podgórne (...) Luboń): Tomasz Górski (KORWiN)
217. Poznań (cz. poznańskiego: Czerwonak (...) Swarzędz): Felicjan Dulski (PiS)
218. Poznań (Grunwald, Jeżyce): Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz (TOR)
219. Poznań (Nowe Miasto, Wilda): Szymon Szynkowski (PiS)
220. Poznań (Stare Miasto): Tadeusz Dziuba (PiS)
Województwo zachodniopomorskie221. Szczecin (Północ, Zachód): Longin Komołowski (PiS)
222. Szczecin (Prawobrzeże, Śródmieście): Sylwester Chruszcz (Ruch Narodowy)
223. Goleniów: Leszek Dobrzyński (PiS)
224. Świnoujście: Artur Szałabawka (PiS)
225. Myślibórz: Krzysztof Zaremba (PiS)
226. Stargard Szczeciński: Michał Jach (PiS)
227. Drawsko Pomorskie: Paweł Szefernaker (PiS)
228. Koszalin: Stefan Strzałkowski (PiS)
229. Szczecinek: Małgorzata Golińska (PiS)
230. Kołobrzeg: Czesław Hoc (PiS)
Zagranica231. Berlin: Stefan Hambura (bezp. rekomendacja PiS)
232. Londyn: Przemek Skwierczyński (KORWiN)