Nicola Stanec-Rabecka - Social Media

Liczba posłów: 1
Prezes: Nicola Stanec-Rabecka

Populistyczna partia rozwiązana w 2032 r.

Moderator: Aleksander Lichtenberg

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Nicola Stanec-Rabecka - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 28 paź 2022, 23:46

Nicola Stanec-Rabecka na swoich social mediach:
Obrazek
Witam serdecznie nazywam się Nicola Stanec-Rabecka i jestem najmłodszą Prezes ugrupowania parlamentarnego w Polsce gdyż mam prawie 30 lat. Od 1 grudnia 2031 roku (od godziny 12:00) zarządzam najmniejszą partią w Sejmie czyli Naprzód! Moim zadaniem będzie wyprowadzenie N! z kryzysuni zaprowadzenie w nim nowego porządku. Trzymajcie kciuki za mnie i mój zespół!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nicola Stanec-Rabecka - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 05 lis 2022, 22:08

Nicola Stanec-Rabecka w social mediach:
Obrazek
To co dzieje się w naszym kraju (zwłaszcza od wprowadzenia monarchii) sprawia że można złapać się za głowę. Dlatego też zostałam szefową N! by podejmować nowe wyzwania i odpowiadać na to jak się Polska zmienia. Ostatnio przykładowo wraz z Posłem Michałem Hansem pojechałam do miejscowości Zbydniów w Małopolsce by zobaczyć jak ktoś zbeszcześcił ważny dla lokalnej kultury i historii dworek i to bez zezwoleń i to pod przykrywką własności prywatnej. Jak zobaczyłam ruiny byłam załamana. Tymczasem Dwór zamiast reagować na sytuacje gdy dokonywany jest atak na historię chwali się mediom tym jak spędza święta. Gdybym ja była członkinią dworu to zamiast być pod blaskiem fleszy wyprosiłabym dziennikarzy (z redakcją „Dworskiego Życia" na czele) i tak jak teraz pojechała do Zbydniowia i rozważała działania na temat podjętej sprawie. To wstyd że Dwór zamiast reagować na to co dzieje się w kraju myśli tylko o sobie. I nie mówię tego by podnieść sondaże swoje czy partii bo to mam gdzieś ale ze zwyczajnej empatii dotyczącej tego co dzieje się wokół nas.
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!

Awatar użytkownika
Katarzyna Kajkowska
Posty: 1374
Rejestracja: 09 sie 2018, 22:24

Re: Nicola Stanec-Rabecka - Social Media

Postautor: Katarzyna Kajkowska » 10 lis 2022, 19:27

Nicola Stanec-Rabecka w social mediach:
Obrazek
Zostałam Premierem! Póki co tylko w Gabinecie Cienii Partii Naprzód, ale lepszy rydz niż nic. Nowy projekt będzie obserwował prace rządu i jego struktur będzie też zachętą dla ekipy Pani Anny Radziwiłł-Schmidt do nawiązania współpracy z N!
Obrazek
Katarzyna Kajkowska
Więcej Słońca!


Wróć do „Naprzód!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości