Kandydaci KWW Rządzić Inaczej w JOW
Dolnośląskie
1. Zgorzelec: Natalia Zatka
2. Bolesławiec: Szymon Cołokidzi
3. Jelenia Góra: Grzegorz Stankiewicz
4. Złotoryja: Magdalena Szecówka
5. Legnica: Tomasz Strojek
6. Głogów: Mirosław Różański
7. Lubin: Grzegorz Zieliński
8. Wałbrzych: Anna Żabska
9. Świdnica: Jacek Iwancz
10. Kłodzko: Michał Piszko
11. Dzierżoniów: Marcin Łożyński
12. Wrocław (Fabryczna): Jacek Sutryk
13. Wrocław (Krzyki): Zenon Madej
14. Wrocław (Psie Pole): Anna Śledzińska-Simon
15. Wrocław (Stare Miasto, Śródmieście): Marcin Zieliński
16. Wrocław (strzeliński, wrocławski): Maja Zabokrzycka
17. Oleśnica: Joanna Rataj-Pyzio
18. Trzebnica: Michał Gołąb
19. Nysa: Małgorzata Kotowska
Górnośląskie
20. Opole (Niemodlin): Dorota Piechowicz-Witoń
21. Opole (miasto): Jarosław Grzegorzak
22. Kluczbork: Anna Szulc
23. Kędzierzyn-Koźle: Aleksandra Pawlik
24. Krapkowice: Beata Szczyrbowska-Lis
25. Tarnowskie Góry: Agata Lika
26. Gliwice (gliwicki): Marek Śliboda
27. Gliwice: Daria Tataj
28. Zabrze: Agnieszka Rupniewska
29. Bytom: Agnieszka Labus
30. Rybnik: Cezary Świtała
31. Racibórz: Marcin Parzonka
32. Wodzisław Śląski:
33. Jastrzębie Zdrój: Wioleta Kurzydem
34. Mysłowice: Jan Chołuj
35. Tychy: Rafał Żelazny
36. Katowice (zespół dzielnic śródmiejskich i zespół dzielnic północnych): Szymon Danielczyk
37. Katowice (zespoły dzielnic zachodnich, wschodnich i południowych): Piotr Chajdas
38. Ruda Śląska: Karolina Hudowicz
39. Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie: Miłosz Wolański
40. Chorzów: Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka
41. Mikołów: Bartłomiej Gabryś
42. Cieszyn: Janusz Mendera
Jurajsko-Dąbrowskie
43. Częstochowa (Stare Miasto (...) Zawodzie-Dąbie): Piotr Strach
44. Częstochowa (Ostatni Grosz (...) Stradom ): Aleksander Beski
45. Częstochowa (częstochowski): Arkadiusz Muś
46. Kłobuck: Leszek Sykulski
47. Zawiercie: Dominika Hofman-Kozłowska
48. Będzin: Joanna Podgórska-Rykała
49. Dąbrowa Górnicza: Zuzanna Karcz
50. Sosnowiec: Kamil Wnuk
51. Jaworzno: Łukasz Jamrozik
52. Olkusz: Karolina Górnisiewicz
Kujawsko-Pomorskie
53. Nakło nad Notecią: Daria Boguszyńska
54. Inowrocław: Sławomir Drelich
55. Bydgoszcz (Górny Taras, Zachodnie Osiedla Willowe, Południowo-wschodnia Dzielnica Przemysłowa): Joanna Czerska-Thomas
56. Bydgoszcz (Dolny Taras, Fordon, Północny Pas Rekreacyjny): Miłosz Hodun
57. Bydgoszcz (bydgoski, sępoleński): Radosław Rataj
58. Świecie: Leszek Naskrentzki
59. Grudziądz: Tomasz Pasikowski
60. Brodnica: Wojciech Rakowiecki
61. Toruń (toruński, chełmiński): Sylwia Kowalska
62. Toruń: Anna Czuba
63. Lipno: Aleksandra Mazurczyk
64. Włocławek (włocławski, radziejowski): Arkadiusz Jąkalski
65. Włocławek: Tadeusz Trocikowski
Lubelskie
66. Lublin (Stare Miasto (...) Zemborzyce): Maria Ejchart-Dubois
67. Lublin (Bronowice (...) Głusk): Beata Piskorska
68. Lublin (lubelski, łęczyński): Urszula Bury
69. Kraśnik: Paweł Kurek
70. Puławy: Iwona Furman
71. Lubartów: Sylwia Guz
72. Biała Podlaska: Dorota Marczuk
73. Radzyń Podlaski: Jakub Jakubowski
74. Zamość: Mateusz Pawełczuk
75. Biłgoraj: Marek Małys
76. Hrubieszów: Elżbieta Bitkowska
77. Chełm: Katarzyna Rot
78. Krasnystaw: Mateusz Prucnal
79. Siedlce: Robert Sitnik
80. Garwolin: Magdalena Dorożała
Lubuskie
81. Gorzów Wielkopolski: Alina Czyżewska
82. Międzyrzecz: Wiesław Pietruszak
83. Świebodzin: Justyna Karpisiak
84. Zielona Góra: Maja Nowak
85. Nowa Sól: Natalia Walewska-Wojciechowska
86. Żagań: Leonard Zachariasiewicz
Łódzkie
87. Łódź (Bałuty): Weronika Michalak
88. Łódź (Górna): Adam Pustelnik
89. Łódź (Polesie): Marcin Gołaszewski
90. Łódź (Śródmieście): Joanna Łopat
91. Łódź (Widzew): Justyna Mirończuk
92. Skierniewice: Adam Rogala-Lewicki
93. Tomaszów Mazowiecki: Kaja Zapędowska-Kling
94. Piotrków Trybunalski: Katarzyna Nowakowska
95. Radomsko: Magdalena Spólnicka
96. Bełchatów: Dariusz Wata
97. Pabianice: Grzegorz Mackiewicz
98. Łowicz: Bartosz Serenda
99. Zgierz: Marcin Sieradzki
100. Wieluń: Anna Rakowska-Trela
101. Łęczyca: Tomasz Białobłocki
102. Sieradz: Marcel Jarosławski
Małopolskie
103. Bielsko-Biała: Tomasz Wawak
104. Bielsko-Biała (bielski): Monika Połatyńska
105. Żywiec: Michał Koźlik
106. Myślenice: Michał Chowaniec
107. Oświęcim: Małgorzata Grzywa
108. Wadowice: Ewa Całus
109. Kraków (Czernichów (...) Zielonki): Agnieszka Sadowska-Konczal
110. Wieliczka: Paweł Śliz
111. Bochnia: Paulina Zięba
112. Dąbrowa Tarnowska: Julia Szczerbowska
113. Tarnów: Agata Frankiewicz
114. Kraków (Dzielnica I, Dzielnica II, Dzielnica XIII): Bożena Tyliszczak
115. Kraków (Dzielnica IV, Dzielnica V, Dzielnica VI, Dzielnica VII): Rafał Komarewicz
116. Kraków (Dzielnica VIII, Dzielnica IX, Dzielnica X, Dzielnica XI, Dzielnica XII): Tomasz Brzostowski
117. Kraków (Dzielnica III, Dzielnica XIV, Dzielnica XV): Dariusz Badurski
118. Kraków (Dzielnica XVI, Dzielnica XVII, Dzielnica XVIII): Kamil Mamak
119. Nowy Sącz: Maciej Prostko
120. Gorlice: Bartłomiej Kaszyk
121. Nowy Targ: Bartłomiej Bukowski
122. Limanowa: Elżbieta Ruchała
Mazowieckie
123. Płock: Marta Remplewicz
124. Płock (gostyniński, płocki, sierpecki): Katarzyna Kwarcińska-Kulis
125. Sochaczew: Grzegorz Ziemniak
126. Mława: Michał Kobosko
127. Ciechanów: Agnieszka Rynecka
128. Wyszków: Arkadiusz Darocha
129. Ostrołęka: Bartosz Truszkowski
Podkarpackie
130. Przemyśl: Iga Kaliwoszka
131. Jarosław: Elżbieta Mikluszka
132. Przeworsk: Tomasz Majda
133. Krosno: Barbara Sługocka-Wilk
134. Sanok: Zofia Kordela-Borczyk
135. Mielec: Arkadiusz Tułecki
136. Tarnobrzeg: Łukasz Mędrykowski
137. Stalowa Wola: Maciej Milczanowski
138. Rzeszów: Patrycja Rzucidło-Zając
139. Rzeszów (rzeszowski): Łukasz Mężyk
140. Łańcut: Paweł Dobrowolski
141. Dębica: Sylwester Korycki
142. Jasło: Anna Bialik
Podlaskie
143. Sokołów Podlaski: Łukasz Nazarko
144. Suwałki: Adam Ołowniuk
145. Sokółka: Adrian Łuckiewicz
146. Łomża: Renata Mieńkowska-Norkiene
147. Bielsk Podlaski: Andrzej Małkowski
148. Białystok (Osiedla: Nr 4 - Bojary (...) Nowe Miasto Nr 28): Katarzyna Sztop-Rutkowska
149. Białystok (Osiedla: Nr 1 - Centrum (...) Nr 27 - Zawady): Anna Mierzyńska
150. Białystok (białostocki): Dominika Jocz-Lenkiewicz
Pomorskie
151. Tczew: Marta Chlewicka
152. Malbork: Maciej Rusek
153. Gdańsk (starogardzki, gdański): Katarzyna Suwała
154. Gdańsk (Dzielnice: Brzeźno (...), Ujeścisko-Łostowice): Maia Mazurkiewicz
155. Gdańsk (Dzielnice: Aniołki (...) Wrzeszcz Dolny (...) Brętowo): Agnieszka Buczyńska
156. Gdańsk (Dzielnice: Zaspa Młyniec (...) Kokoszki): Miłosława Zagłoba
157. Słupsk: Marta Młyńska
158. Bytów: Maja Chroboczek
159. Chojnice: Marcin Starszak
160. Gdynia: Małgorzata Warda
161. Sopot: Przemysław Staroń
162. Wejherowo: Katarzyna Burchacka-Klimczuk
163. Kartuzy: Krzysztof Rek
164. Elbląg: Cezary Balbuza
Świętokrzyskie
165. Kielce: Anita Kijanka
166. Kielce (kielecki): Jakub Wiech
167. Jędrzejów: Grażyna Adydan
168. Skarżysko-Kamienna: Emil Tokarczyk
169. Starachowice: Aneta Nasternak-Kmieć
170. Ostrowiec Świętokrzyski: Ireneusz Gwóźdź
171. Sandomierz: Rafał Kasprzyk
172. Busko-Zdrój: Robert Kaszuba
173. Radom (Południe (...) Wólka Klwatecka): Katarzyna Kalinowska
174. Radom (Śródmieście (...) wschodnia część Śródmieścia): Cezary Brymora
175. Radom (radomski, szydłowiecki): Arkadiusz Durasiewicz
176. Zwoleń: Beata Mnich
Warmińsko-Mazurskie
177. Bartoszyce: Justyna Pałka
178. Iława: Michał Młotek
179. Działdowo: Joanna Czarkowska
180. Olsztyn: Maria Libura
181. Olsztyn (olsztyński, nidzicki): Katarzyna Jekiel
182. Szczytno: Andrzej Kimbar
183. Ełk: Łukasz Grużewski
184. Giżycko: Anna Ławicka
Warszawskie
185. Mińsk Mazowiecki: Dawid Sześciło
186. Otwock: Szymon Hołownia
187. Piaseczno: Anna Szczęśniak
188. Pruszków: Mariusz Parol
189. Nowy Dwór Mazowiecki: Igor Suski
190. Legionowo: Patryk Wachowiec
191. Wołomin: Daria Smolarek
192. Warszawa (Bemowo, Ursus, Włochy): Stanisław Zakroczymski
193. Warszawa (Białołęka, Praga Północ): Sylwia Gregorczyk-Abram
194. Warszawa (Bielany, Żoliborz): Dorota Łoboda
195. Warszawa (Mokotów): Alek Tarkowski
196. Warszawa (Ochota, Śródmieście): Małgorzata Bonikowska
197. Warszawa (Praga Południe): Zuzanna Rudzińska-Bluszcz
198. Warszawa (Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła): Ewa Bocian
199. Warszawa (Ursynów, Wilanów): Rafał Trzeciakowski
200. Warszawa (Wola): Rafał Dembe
Wielkopolskie
201. Leszno: Ewa Gałka
202. Kościan: Magdalena Kosakowska
203. Krotoszyn: Marzena Budnik
204. Ostrów Wielkopolski: Dariusz Piechowiak
205. Kalisz: Fryderyk Skarbiński
206. Kępno: Zuzanna Żmijewska
207. Września: Agata Sobczyk
208. Jarocin: Stanisław Martuzalski
209. Gniezno: Magdalena Sekulska
210. Koło: Robert Gajda
211. Konin: Roman Karbowy
212. Piła: Adam Luboński
213. Wągrowiec: Piotr Pałczyński
214. Szamotuły: Bartłomiej Przymusiński
215. Nowy Tomyśl: Tomasz Sójka
216. Poznań (cz. poznańskiego: Tarnowo Podgórne (...) Luboń): Sławomir Dudek
217. Poznań (cz. poznańskiego: Czerwonak (...) Swarzędz): Kamil Grzebyta
218. Poznań (Grunwald, Jeżyce): Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
219. Poznań (Nowe Miasto, Wilda): Agnieszka Jankowiak-Maik
220. Poznań (Stare Miasto): Andrzej Prendke
Zachodniopomorskie
221. Szczecin (Północ, Zachód): Agnieszka Kosińska
222. Szczecin (Prawobrzeże, Śródmieście): Edyta Łongiewska-Wijas
223. Goleniów: Grzegorz Ufniarz
224. Świnoujście: Adam Rudawski
225. Myślibórz: Przemysław Łonyszyn
226. Stargard Szczeciński: Irmina Olejnik-Czerwonka
227. Drawsko Pomorskie: Cezary Pakulski
228. Koszalin: Justyna Śmidecka
229. Szczecinek: Paweł Breszka
230. Kołobrzeg: Piotr Feliński
Zagranica
231. Berlin: Gosia Kubat
232. Londyn: Mikołaj Barczentewicz
233: Mińsk: Anton Bubiel
Lista krajowa KWW Rządzić Inaczej
1. Fryderyk Skarbiński
2. Sylwia Gregorczyk-Abram
3. Szymon Hołownia
4. Ewa Bocian
5. Marek Śliboda
6. Daria Tataj
7. Aleksander Beski
8. Maria Muś
9. Sławomir Dudek
10. Zuzanna Rudzińska-Bluszcz
11. Rafał Trzeciakowski
12. Katarzyna Jagiełło
13. Jacek Sutryk
14. Magdalena Płonka
15. Bartłomiej Przymusiński
16. Adriana Porowska
17. Piotr Palutkiewicz
18. Justyna Pokojska
19. Łukasz Dąbroś
20. Jolanta Budzowska
21. Piotr Oliński
22. Joanna Burnos
23. Przemysław Hankus
24. Eliza Rutynowska
25. Karol Parkita
26. Anna Rakowska-Trela
27. Andrzej Prendke
28. Dorota Łoboda
29. Rafał Komarewicz
30. Katarzyna Kalinowska
31. Leonard Zachariasiewicz
32. Agata Lika
33. Przemysław Staroń
34. Weronika Michalak
35. Patryk Wachowiec
36. Edyta Łongiewska-Wijas
37. Adam Gomoła
38. Karolina Kownacka
39. Dariusz Zięba
40. Magdalena Biernat
41. Jacek Borkowski
42. Aleksandra Gliszczyńska-Grabias
43. Anna Żabska
44. Małgorzata Puszkiewicz
45. Rafał Zwolak
46. Agnieszka Dąbrowska
47. Wojciech Jaros
48. Natalia Szałamacha
49. Sławomir Ćwik
50. Sylwia Guz
51. Tomasz Czubara
52. Aleksandra Chudaś
53. Tomasz Mitraszewski
54. Maria Ejchart-Dubois
55. Piotr Wiland
56. Agata Frankiewicz
57. Mateusz Lato
58. Elżbieta Ruchała
59. Łukasz Osmalak
60. Żaneta Pilorz
61. Marcin Grupiński
62. Aleksandra Adamowicz-Hesselroth
63. Aleksander Serwiński
64. Anna Pado
65. Jakub Wróblewski
66. Krzysztof Olbrycht
67. Agnieszka Pacanowska-Cholewińska
68. Jan Jankowiak
69. Marta Remplewicz
70. Jakub Zolich
71. Bożena Tyliszczak
72. Filip Roguszka
73. Iga Kaliwoszka
74. Marek Granowicz
75. Anna Szczęśniak
76. Przemysław Łonyszyn
77. Magdalena Spólnicka
78. Michał Piszko
79. Agnieszka Kosińska
80. Michał Kobosko